"Günde 40 defa boşalabiliyorum"

sevgilim öyle söyledi. yani bir insan dalga geçerde bu kadarda geçemez ya. ciddi ciddi söylüyor ama aklım karıştı. o kadar boşalma mümkünmüdür?

0|0
4|36

En İyi Erkek Görüşü

• Değil. 1. Aradan 20-30 dk geçmeden arka arkaya iki defa boşalamazsın. Zaten onları hesaplasan toplamı 40 küsür anca ediyor ki, bu dediğini yapabilmesi bütün gün aralıksız seks (ya da mastürbasyon her neyse) yapmış olması lazım. Yani 1.biyolojik olarak mümkün değil. 2. Fiziksel olarak da mümkün değil çünkü seks olmasz bile, yani sırf masütürbasyon yapsa bile bir insan bir günde 7-8 defadan sonra tükenir, hadi geçti diyelim bu rakamı, maksimum kaç yapabilir ki; 10-12. Ki bunu yapsa bile hasta oalcak derecede yatar bir kaç gün, o nedenle fiziksel olarak da imkansız :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• arkadan boşalıyordur. saçmalamasın. bilim var akıl var mantık var. hani insan sallar da bu kadarı da fazla bokunu çıkardılar.

geçenlerde bir bayan da sevgilisinin 25 cm penisi olduğunu yazmış ölçtün mü dedim yok kendisi söyledi dedi. yahu bu ne böyle. neyi ispatlamaya çalışıyorlar.

ona de ki "GÜNDE 40 KEZ BOŞALMAYI BİR KENARA BIRAK, BENİ DE KENDİNİ DE ADAM GİBİ BİR KEZ BOŞALT RAZIYIM" de

0|0
    0|0
  • bu bir marifet değil saplantı ve hastalıktır. erkek arkadaşının bu şekilde devam etmesine izin verme bence. ilerde çok sıkıntı çekebilir. bir insan günde 40 kez ilişkiye girmek için yeterli enerjiye sahip değil. hele mast. hiç iyi değil. mast. insanı rahatlatmak ve sapıklıktan uzaklaştrmak için var. bunu bağımlılık haline getirmemek gerek

0|0
    0|0
  • öhhh yalanını yiyim be yahu maxımum gunde 7 8 hadı 10 olsn lan hadı 15 olsn gerci olmazda 40 ne be ya:d

0|0
    0|0
  • Her fışkırma 1 sayılıyorsa mümkün :)

0|0
    0|0
  • hemen gitsin nasaya başvursun tez konusu olsun sonrada guiness rekorlar zirvesine koşsun çok para kazanır bu potansiyelle:DDbir insan damla damla işese anca günde 40 kez tuvalete çıkabilir var sen düşün gerisini.

0|0
    0|0
  • siz konuyu boşalmaya kadar getirdiyseniz vermeye niyetlenmişsin dmeektir:))) adam bulmuş hatunu nasılsa verecek niyetli sallayım gitsin beni erkek aslan sansın demiş ..çektirsin gitsin yalanın daniskası...kızım aklını başına topla adama vereceğin işaretini verince kendini ne sandıysa uçmaya başlamış böyle adamalra vereceğinize gibin kendinizi parmaklayın daha iyi...öyle şey mümkün değil gel sen sen ol seni mutlu edebilecek seni hak eden birine verki sende oda mutlu olun:)

0|0
    0|0
  • yalannnn, eğer doğruysada o insan değildir... ne yani takviye hortum mu bağlıyor bir yerindennnn, nerden bulacak o kadar sefer için spermmm, ha bankadan kredi çektiyse olabilir... :D :D

0|0
    0|0
  • Tekel bayisi falanmı kendisi? Abi boşları getirdinmi? kaç tane? - 40 şişe, ALıyım abi boşları falan gibiyse, 40 kere boş alabilir elbette :)

0|0
    0|0
  • bende günde 100 defa boşa alabiliyorum :)))

arabının vitesini :P

0|0
    0|0
  • isan atarda bu kadarda atmaz be.40 defa boşalıyorsa arkasında bidonlamı taşıyor o kadar spermi.neresinden çıkarıyor o kadarını:)

0|0
    0|0
  • menı keselerı oyle kırk defa bosalacak kadar ersuyu uretmez. gunde enfazla 5 veya 6 defa bosalablır oda 20 li yaslarda olur. onun gunde 40 defa bosalablımesı ıçın kadınla erkek arası bısey olması lazım

0|0
    0|0
  • neymıs o oyle cano :D bızım akvaryumun yemleme makınası gıbı yarım saate bı bı damla atıyo herhalde :D:D saglam sallamıs dıyokı sana yanıyom ben ver bana :D

0|0
    0|0
  • Namnuyu iski'yemi bağladı senin ki :D

0|0
    0|0
  • mümkün değil fizik kurallarına aykırı yahu namık kemal fıkralarına benzedi valaha

0|1
    0|0
  • Damla damlaya 40 defayı bulur evlat. Tasarrufiymiş sen muhterem

0|0
    0|0
  • sor bakalım itfaiye hortumumuymuş.

0|0
    0|0
  • Sallamıs tutmamsısın ama :)

0|0
    0|0
  • pinokyo ile bir akrabalıgı var galiba höööhh :D

0|0
    0|0
  • yok daha neler..

seninki resmen atmayıp fırlatmış...

0|0
    0|0
  • sevgilin çaycı herhal günde kırk defa boş alıyormuş yanı boş bardakları alıyor. kısacası yemiş seni.

0|0
    0|0
  • valla gülmekten başka bişey gelmedi aklıma :)

0|1
    0|0
  • "Uçabiliyorum" demekten farkı yok.

0|1
    0|0
  • oha sallamıs hemde baya fazla :D

0|1
    1|0
  • 40 kez bulutlara çıkabiliyorum (orgazm olmak) demek istemiştir

0|0
    0|0
  • beline musluk mu bağlıymış yutulur cinsten bir yalan değil yani

0|0
    0|0
  • neymiş mübarek biraz yavaş boşalsın kara ciğere kadar boşalır sonra. :D

0|0
    0|0
  • az sallasın insan ölür

0|0
    0|0
  • mümkün değil. bir kere rekor kırıyım diye 8-9 yaptım. zaten sonlara doğru çok bişey gelmiyo. akşam ölüyo gibiydim erkenden uyuyakaldım. halsizlik kaplıyo vücudu 40 mümkün değil hayal görüyodur.

0|0
    0|0
  • :D Bizde yedik afiyet olsun deseydin ya şekerim. Bu seninki kadını aptal sadece cinsel ihtiyaç ve aptal gibi gören mal sazanlardan.Bir günde kırk kadını bile patlatırım demeye getirmiştir :D Ama pek kafasını çalışmadığını belli etmiş :D

0|0
    0|0
  • Deseydin ya bu değirmenin suyu nereden geliyor. Avakado gibi tasak lazım ona

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• prostat başlamış onda :D Kılıf buluyor:D

0|1
    1|1
  • 40 a kadar saymayı bilmiyordur o

0|0
    0|0
  • sjsksjsjsksjshahajah zuttursun ya.