Bakire misin ya da bakir misin diye soran oldu mu?

Bir ilişkiye başladınız ve size hiç bakiremisin yada bakırmışın diye soran oldumu?

Yada

tanıdığınız biri size bu soruyu sordumu?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de yaşayan ama "sen milli oldun mu len?" diye sorulmamış bir erkek varsa onları bu istisnadan ötürü tebrik ediyorum. Amcalar, dayılar, mahalleliler, arkadaşlar arasında 14-15'li yaşlardayken başlayan bir senfoni zaten vardır.

Ayrıca kız arkadaşlarım tarafından bu soru hiç direkt sorulmadı. Önceki arkadaşlarım soruldu, ilişkilerim soruldu. Dolayısıyla bakir değilim diye cevap verdim ama onlar bakir misin diye sormadı.

Dolayısıyla cevabım evet ve hayır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben sormuştum erkek arkadaşıma

0|0
    0|0
  • annem sordu

0|0
    0|0
  • sevgilime sormuştum sadece

0|0
    0|0
    • peki ne dedin

• benden önce başkasıyla yaptın mı demiştim doğrudzgn cevap veremedi hala bi evet çok dedi sonra biz beraber olunca ilk sensin dedi sonradan oldu dedi anlaaam veremiyorum ama yapmıştır yapmamış olsa elbet anlardım

• bakireyim zaten herkes bilir

0|0
    0|0
  • soran olmadı

0|0
    0|0
  • sordu bakireyim dedim anal çalışıyorum hep arada oral yapıyorum evlenmeden olmamalı vajina

0|0
    2|0
    • Anal guzel olur ama kaydirici muhakkak yoksa bilirsin neler olur :))))

• şimdi sen bakire oldugunumu iddaa ediyosun ? götümle gülüyorum afedersin

• gül aşkım.

• öyle bi soruyla karşılaşmadım. karşılaştığım biri olursa suratına tükürürüm zaten bekler misin öyle birşey diye.

0|0
    2|0
    • Gunumuzde soranlar var sadece ilkmi degilmi diye soruyorlar

• Niye ben soruyorum.İlk başta Art niyetsiz dürüstçe açık açık soruyorum.Sonradan sorun yaratmasın diye.Kimsede yüzüme tükürmedi.

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk ilişkimde ikimizinki de ilktii.. varan 1

yıllar sonra başka bir kızla birlikte olduğumda kız bana sordu ilkmi diye? Ben de hayır tabiki takribi 5-6 kızla birlikte yaptım diye salladım.. O da Bundan önce yattığın bütün kızlar helal olsun sana dedi varan 2.

0|0
    0|0
  • bana soran oldu tabi ama ben ilşkı yaşarken sormadım çünkü ön sevişme srasında az çok anlaşılyor.bayanın rahat tavır sergilemesi kendini ele veriyor.bakire olmayan bayan kenedenden daha emin ve cesur oluyor

0|0
    0|0
  • her kız arkadaşım sormuştur bana. aldıkları cevap malum...

0|0
    0|0
  • yok denk gelmedim...

yatağa atacağım kimsenin biyolojik durumunu biliyordum...

0|0
    0|0
  • İlkmi diye sordu kız evet dedim :D

0|0
    0|0
  • bakirim ula

0|0
    0|0
Yükleniyor...