Kız arkadaşım ne demek istedi? Özellikle kızların yorumlarını bekliyorum

ilişkimizin ilk basında sormuştum bakiremisin diye bakireyim ilerde bi sürprizle karşılaşmazsın merak etme demişti.bugünde durduk yere neden bakire kız arıyosun? diye bir soru sordu ondan sonrada ben bakire değilim belki napıcaksın ayrılcanmı diye bi soru sordu ben tepki verincede sordum sadece napıcaksın ayrılcanmı diye sordum dedi.en sonunda 0 km im dedi ama düştü bi kere kurt.su an ayrı gibiyiz cevap vermiyorum mesajlarına.sizce ne demek istedi ? not: bakireliğe önem verdiğimi biliyor.

0|0
23|11

En İyi Kız Görüşü

• onu olduğu gibi etiketlemeden sevip sevmediğini ölçmek istemiş.bakiredir herhalde sadece sevginin gerçekliğini görmek istemiş bence.

Ayrıca bir erkeğin ''bakire misn?'' diye sormasını ne kadar anlamıyorsam, cevabın ''0 km yim'' gibi kaba bir ifade olmasını da bir hemcinsime yakıştıramam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• bakiredir, senden cok cok hayir canim sen benim icin onemlisin seni seviyorum demeni beklemistir. madem bakirelige onem verdigini biliyor sen bunlari desende inanmazdi zaten, biraz kalbi oksanirdi o yani... ayri gibiyiz mesajlarina cevap vermiyorum demissin ya, kiz simdi bakire ise uzulur musun diye sormak geldi icimden

0|0
    0|0
    • bakire oldugunu bilmedigim icin sorun yok

• bakiredir bence. ama senin sevgini ölçmeye çalışmıştır diye düşünüyorum. bakire olmasa ayrılcan mı

0|0
    0|0
    • ayrılırım diye cevap verdim zaten sordugunda napıyım ben başkasının altına yatmış olan birini ?

• seviyorum ama bakire değilse bi önemi yok sevginin. ben bakireliğe önem veririm.

• yok bakirelik benim için de önmli de. o galiba sen beni sevmezsin ayrılırsın bakire olmasan olduğum gibi kabul etmezsin diye düşünmüş olabilir. ona de ki : ben sadece senin bana ait olmanı istiyorum bana özel olmalısın yanlızca benim kadınım olmalısın gibi seyler söyle. zaten uzun zmndr çıkıyosanız anlarsın bakire olup olmadığını yasayışından hayat tarzından

• bence kiz sadece denemek istedi, neden sordu gibisinden? hani bazilari vardir, bakirelige önem verdikleri icin sorarlar, bazilarida o kizla bakire olmadigi halde sevisme planlari filan kurarlar.. yani her türlü insan var, oda seni denemek istemistir bence..

0|0
    0|0
  • Kaba bir çiftsiniz yahu. Bakire misin yok 0 km'yim.

Nasıl yakıştırıyorsunuz kendinize anlamadım.

Neyse bence tepkini ölçmeye çalışmış acaba bakire olmasam bana nasıl davranırdı beni bırakır mıydı falan diye.. Seninde tepkini anlamış geri adım atıyo gibi geldi.

0|0
    0|0
  • bence de önemli bir konu haklısın tepki vermekte .. ama bana bakiredir gibi geldi seni denemek yada sinirlendirmek için böyle davranmış olabilir ..

0|0
    0|0
  • Senin tepkini denemek istemis olabilir ama sende haklısın bende sevgilime böyle bisey desem oda kizardı... ha bu arada kızlar arada bir böyle sacma sapan şeyler söyleyip kolaylıkla moral boza biliyorlar yani söyledigi dogru olmasa bile ... tek istegi senin onun icin hangi düşüncede oldugunu bilmek... yani ona güveniormusun yoksam güvenmiormusun die... ;)

1|0
    0|0
  • cık cık cık diyorum baska da bişi demiyorum...

0|0
    1|1
    • cık cık cıkıda xper puan için demişindir

• bu konuda ne düşündüğünü ögrenmek istemiş işte bi düşünmek vardır bi yaşamak vardır mesela cogu erkek der bakire isterim die ama aşık olunca gözü bir şey görmez o da arada bi fark var mı die denemek istemiş olabilir

0|0
    0|0
  • senin bu konuya takık oldugunu anlamıs bakire ama senin ona olan askını denemek için yani onun için kurallarından bile geçtiğini görebilmek için seni deniyor daha az bir ihtimalle bakire değil zemin hazırlıyor

0|0
    0|0
  • sadece tepkini ölçmek istemiş

0|0
    0|0
  • Bakiredir denemek istemiş seni .

0|0
    0|0
  • tepkini merak etmiş bence

0|0
    0|0
  • Yaaa meraktaan sormustuur. bende sevgilime bakire olmasaydim ne yapardiin sormustuum oda senin gibi kizmisti ama tabi inaniyo güveniyo bana. Sadece meraktan sormustum yanii.

0|0
    0|0
  • Neden bakire kız aradığını sormuş çünkü senin bakire bir kızla ilişkiye girmek istediğini düşünmüş ve bunu anlamak için böyle bir soru sormuş.

0|0
    0|0
  • bakiredir meral etme. sadece ne dicegini merak etmliştir bende sormuştum oyle sevgilime ama bakireydim

0|0
    0|0
    • asdfasdf

6 saat önce

Bende almıyorumm tek değilsin :) link bakirelik agzına gercekten yakısmıyor

• 'dim' yazıp yazmaması cokmu önemli.demekki varmış icinde bozdurmak.

• kes sesini ya seni ilgilendirmiyo kimsenin özeli..

• ya kendini böyle bişe de basit düşürmüşse bırak o kızı kenedenden emin olan insan bunları konuşurmu yazık ayrıl gitsin böyle bişeyi senin sorman ilk normal ama onun sonradan böyle alaycı konuşması yazık cidden bu arada kesn değildir

0|0
    0|0
  • neden mi? bence içeriği bir oku soruna bak anlarsın

0|0
    0|0
    • hey allahım yarabbim ya sabır yaa güzel arkadaşım nerenle okuyosun ben ona sormadım bakiremisin diye bugün. 2 ay önce sormustum

• senin okuduğun yerden okumuş olabilirim mesela zamanı önemli değil işte neyse ya

• İnanmaktan başka çaren yok.

0|0
    0|0
  • sataşıcak yer aramış. bu kadar katı olman rahatsız etmiştir.

0|0
    0|0
  • takma bence yaa saçmalamışınız ikinizde..

0|0
    0|0
    • Kadın milleti güvenme gözünle görmedikten sonra sonuna kadar ısrar et ;)

• sana kesin şeyleri söylim . kız kesın bakire değil kesin. ayrıca sen bu kızı sewıyrsan neden bakıreliine önem weriyrsun ki? kız bakire değilse zaten bi şeklde bunu vıcdanı ile öder sen neden onu sırf bakire olup olmamasına bakark alıp almamaya özen gösterıyrsn kı...? zaten aklında bu soru işaretı ise kızı şimdiden kafandan silmelisin? emin olkii BNCE SANA DEMEYE KORKMŞTUR...

0|0
    0|0
    • bu kdr kesin konusştuguna göre kahinsin. ayrıca 2.el birini niye alıyım? sevgiden daha önemli şey var.sen yat başkasının altına nasıl osla bi enayi bulurum ilerde hareket et oh dünyaya bak ne güzel

• baq sende bir olasılık kullanıyrsun: -asdfasdf nin cevabını bi oku. o zmn oda bakire degil?- diyorsun ... bu kişiden kişiye değişen bi cevap-tır o kız yani -asdfasdf - kendine göre bakire ama sevgilisine öyle bi soru sormşş...

Ama senin anlttklrına göree ben kızın bakire olmadını anlarmm benim gözlenmim bu...

sen bilirsn ginede...

• yaaa sevgilime sorduğum zaman bakireydim diyorum ben. 1 kaç sene sonra bakireligimi o adama verdim yanlış anlaşılmış sanırım..

• bakire olsa öyle yapmaz cicim kesinlikle bakire değil ben de bakireyim hiç öyle sorular sormuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İki seçenek var;

Ya senin kuralların mı, ona olan sevgin mi daha önemli diye deniyor,

Ya da bakire değil, sonunda bakire olduğunu öğrenmen durumunda bırakıp bırakmayacağını sınıyor.

Ancak sana şu kadarını söyleyeyim dostum; bir kızın bakireliğe önem veren bir erkek arkadaşı olduğu zaman yapacağı bir kaç şey var bakire olmak için. En olmadı gider, diktirir. Bu mümkün.

Önemli olan ruhunun bakire olup olmadığıdır ki örnek olarak tecavüze uğramış bir kız bana kalırsa hâla bakiredir.

1|0
    0|0
    • ya bırak böyle antin kuntin lafları başlarım ruhuna.ruhlar alemindemi yasıyoruz?

• Evet, senin ruhlar aleminde yaşamadığın belli. Sex duygu işidir.

• duyguyla ruhun ne alakası var?

Önemli olan ruhunun bakire olup olmadığıdır ki örnek olarak tecavüze uğramış bir kız bana kalırsa h?la bakiredir. ?

• Bakir olduğunuz için bakireliğe önem veriyorsunuzdur umarım .

0|1
    0|0
    • aynen öyle dostum, ben hiç bir kızı kandırıp ilişkiye girip bırakamam.onu gectim ayrılamam bile.vijdan yapıyorum hemen

• Bunu bilmeniz pek mümkün değil ama içinize kuşku bir kere girmiş , ayrılmanız ikiniz için hayırlı olacaktır , ilişkiyi bu dakikadan sonra sürdürebilmeniz çok zor .

• hangi devirdeyiz arkadaşım yaaa..

0|0
    0|1
  • senin ona bakiremisin diye sorman ne kadar normal değilse onunda bu konuyu tekrar açıp alaycı konuşması bi o kadar da nmormal değil.

1|0
    0|0
  • seni deniyo.acaba kafasındaki kuralları mı beni mi seçecek yarın birgün diye sormuş işte sana.

sen bakire olmadığını öğrendiğin gün bırakır gider misin peki

0|0
    0|0
    • bırakmasam niye böyle konu acıyorum DENİYO ?

• yani onu hangi şartlarda kolay-zor bırakabileceğini sorguluyor olması ihtimal dahilinde.

• Ayrılırım deseydin niyetinin ciddi olduğunu anlardı. Sen öyle sorunca demekki aklında düşündü yada arkadaşlarına felan sordu sonra böyle birşey yapmak geldi aklına ki kızlar bunu hep yapar. En nefret ettiğim şey

0|0
    0|0
  • kızın bir kere gururunu incitmişsin sanırım oda kendince sana ders veya ceza vermeye çalıştı.

0|0
    0|0
    • arkadasım durduk yere sordu ondan önce aylardır normal konsuyoruz

• ozaman git doktora inanmıyosan kontrol olsun ama kaybedersen karısmam kız arkadsını deniyor olabilir seni

0|0
    0|0
    • kızlık grurunu ıncıtmıceksn. ama bısey dıyeyım mı bu devırde namusuna duskun kız yok denecek kadar az. herkes kaşar olmş herkes hayvan olms:S:S ALLAHI KITABI BILSELER bunlara kalkısmazlar .bakın su 2 lafa deger verırım.. 1- kadının dusmanı yıne bir kadındır( erkeklerın aklını celen hep kadınlar oluyor.) 2- her o..pyu o..pu yapan br o.çcgu vardır .. bu laflara %1000000000000 katılıyorumm.

• yanılıyorsun kesinlikle cok yanlıs dusunuyorsun hiç bir kız istemeden hiç bir erkek kıza zorla sahi olamaz kolay kolay kacırmalar diğer olaylar hari.ama bir kız isterse erkeği bastan cıkarabilir burasıda kesin bir tanı.insanın içinde gerçekten birseyler varsa bu işe dediğin gibi kalkışmazlar

• test etmeden bilemezsin dostum. herşey olabilir.

0|0
    0|0
  • arkadasım..

aynı muhbaet bende yapmıstım..

ama tel. laf lafı acarak sormustum..

bıraz karsıktı muhabet ama..

gonlun ve aklın rahat olsun demıstı..

ama bu konu ıle ılgılı yuz yuze ılerdd konusacagım..

ama arkadasım su var kı.

eger senı bılıyor ve duygularına onem verıyorsa

yuz yuze karsına al ve cıddı bır sekılde soyle ıcındekıleri

içine atmakla kendını yıpratır ve olumsuzlkları karsı tarafa da yansır.

ben ce ADAM GIBI KONUS..

:)

0|0
    0|0
    • konustum zaten dostum cok teşekkür ederim 28 gün önce sormustum bu sortuyu hallettik yani no problem

• aslanım bunun iki ucu boklu değnek a.q kız olm bunlar ne yapacakları belli olmuo sen şüphe etmeye devam et ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...