Ey Erkekler ! Kız güzel olmayinca ilgilenmiyosunuz eğer Güzelse de bu sefer hemen cinsellik konuşmaya çalışıyorsunuz. ?

Neden ya neden? İnsan gibi konuşup sevmek öyle anlaşmak helalin olduktan sonra bunlari yaşamak birsz olsun sabretmek çok mu zor. Bıktım hepinizden sürekli aynı durumla karşılaşmaktan ve bu yüzden ciddi bir ilişki yaşayamamaktan :((((

1|3
3|31

En İyi Erkek Görüşü

• Simd bacım o dediğin genele bakınca zor simd sen böyle istiyosun Bask bir hemcinsinde ona dokunmuyosun diye terk ediyo anladın mı her kızda senin gibi değil hatta sırf birşeyler yaşamak için ben bakire değilim diyen kızlarımız var kişiden kişiye değişir bunu isteyen erkek olduğu kadar istemeyen de var

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• al bendende o kadar öyle salak muhabbetler yapmaya çalışıyorlar ki buz gibi soğuyorum... herşeyin bir yeri zamanı var ya nedir bu abazalık... kimseyide istemiyorum bu sebepten ötürü. vallahi çok uzatmayacaksın arayı boku çıkıyor en güzeli herşeyi evlenince yaşamak

0|0
    0|0
    • Kesinlikle aynı kafadayiz.. ilskiyi fazla uzatmak daha evlenmeden vicik vıcık olmak bana anlamsız geliyor.

• ama herkes okadar rahat yaşıyor ki yaşamak istemediğinde senden sofusu olmuyor. valla ben yaşamak istemediğimde bana saygı duymayıp gidenin cehenneme kadar yolu var:) niyetini belli eder gitmeside beni hiçç üzmez... birde buy günah arkadaş yaa sanki sadece kadınlara günah erkeklere günah değilmiş gibi yaşıyorlar evlenmeyee gerek olmuyor tabi herşeyi yaşadıktan sonra evlenmenin neden gereği olsun ki

Erkekler Ne Diyor 30

• Erkeklerin bir çoğu böyle bundan dolayı bir kızı değerlendirirken şiiri gibi konusuyor mu ona bakıyorum

0|1
    0|0
  • Suc biraz da kizlarda degil mi sence?

0|0
    0|0
  • Boşver gitsin abla bu devirde düzgün biri bulmak imkansız gibi bişey

0|0
    0|0
  • haha ben hiç bir kızla cinsellik konuşmadım bugüne kadar. sizin sevgili olduğunuz takıldığınız erkekler abazansa biraz da o suçu kendinde canım anladın mı?

0|0
    0|0
    • Ben konuyu o yönlere çekmeye başladığı anda iletişimi kopariyorum zaten sen merak etme. Ama öyle başta abaza gibi durmuyolar öyle hissetsem zaten baştan almam hayatıma.

• Sen tepki ile yaklaşmayip ne demek istediğimi anlamaya cabalasaydin seninle daha sağlıklı bu iletişim kurardik. . Ama böyle bir tartışma tavrı tarzım değil. . İstediğini düşünmek de serbestsin hakkımda. Güle güle

• sen benle sağlıklı iletişim mi kuracaksın? hahah güleyim bari. ben insanca yaklaştıkça bile sizlerden laf işitiyorum. normal konuşurken insanca konuşurken muhabbet etmeye tenezzül etmezsiniz ama tepki götersince iletişim kurabilirdik yapma yaa. k bakma karşında çocuk yok hanımefendi.

• sabretmek zor hatta imkansız

0|0
    0|0
  • Utandım 😢

0|0
    0|0
  • Ben öyle değilim

0|0
    0|0
  • Ciddi adam bir ay konuşur gelir ister, ciddi kadında oynaşmak , flört altın, Servet beklemez her zaman makul olanı secer

0|0
    0|0
  • Ciddi ilişki zor bu devirde.
    Gorucu usulü evlen

0|0
    0|0
  • Zor değil gereksiz

0|0
    0|0
  • hata kimde tecavuzculer harıç kızlarda
    kımse zorla bırşey yapmaz baktınkı adam karektersız bas tekmeyı bak noluyor

0|0
    0|0
  • insanlık kaldımı?

0|0
    0|0
  • Cinsellikte güzel olmasına bakmaz çoğu erkek bunu bil...

0|0
    0|0
    • Hayır tam olarak bundan bahsetmedm aslında demek istedigm şu ; erkekler hayatına almak için eget kız güzel değilse şans vermiyorlar zaten ama diyelim güzel ve beğendikleri biri olursa bir ilişkiye başlıyorlar ama bu sefer de konuyu bir sekidle hep cinsellige getirmeye çalışıyorlar. .

• Bende diyorum ki eğer ki erkeğin amacı yaklaşimi bir bayanla cinsellik yaşamak içinse güzelliğine bakmaz yani

• Yooo. Ben cinsellik icin ayrim yapmam. Nedenide ask yok ;)

0|0
    0|0
  • evet aradığın gibi birini bulmak zor

0|0
    0|0
  • Şair burada "ben çok seksi bir hatunum" diyor sanırım..

0|0
    0|0
  • valla bacım genelleme lütfen 26 yaşımdayım. yanlışa düşmedik

0|0
    0|0
  • güzelse direk zikmeye kalkıyorum

0|0
    0|0
  • Çoğul konuşma

0|0
    0|0
    • Konuşurum

• Kızım sizler bu kadar basit olmasanız erkek size yaklaşamaz bile biraz akıllı olsanız benim şuana bir birlikteliğim bile olmadı hiç birinizin ne güzelliği beni ala kadar etmiyor

• Sacma karsina dogru insan cikmamiz sadece

0|0
    0|0
  • İşiniz zor :) kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Kımndemıs cırkın arıyorum ben ama kardesım onlar bıle hemen burnu havada nedır bu ya

0|0
    0|0
  • Sende hep nasıl denk geliyorsun onlara. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bir süre sonra konuşmak zorundasın. 7/24 üstünüzden inmeyelim demiyoruz ki. Sadece sorunsuz bir seks hayatı istiyoruz. Aman ne diyorum ben muhtemelen haklısın. Hem cinsellik olacak hemde hiç ilgilenmeyecek doğrudur. Ama kızlarda çok bencil olabiliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • kız güzel olmayınca cinsellik güzel olmayacağı için ilgilenmiyoruz

0|0
    0|0
  • öyle de ama doğru konuşuyorsun adam gibi yazıyorsun ne niyetle olduğunu söylüyor sun açık olarak hoşalndığını dürüstlüğünü ortaya koyuyor sun ama karşın daki kız bu sefer konuşmak istemiyor ama cinsellik olunca hemen mesaj atıyor kim haklı kızmı erkekmi?

0|0
    0|0
  • Be öyle değilim canım çirkinlerin de hakki sevişmek

0|0
    0|0
  • Allah hayırlısını nasip etsin

0|0
    0|0
  • sende tip para sevdandan vaz geç o zaman

0|0
    0|0
  • Cinsellik konuşmaya çalışıyorsa uzaklaşacaksın... Uzaktan sıkan tiplerdir. Bazı şeyler konuşulmaz yaşanır...
    Ben de ciddi bir ilişki yaşayamıyorum neden biliyor musun? Erkek olduğum için "merhaba " dediğim her kızın yüzünde "Aaaa erkek bu, acaba bana bir şey yapar mı?" tedirginliği var... Ve ben bunu sezdiğim anda sinir oluyorum ve ordan hemen uzaklaşıyorum...

0|0
    0|0
    • Ben gayet seviyeli olması gerektiği gibi yavaş adımlarla tanımaya calisiyorum ilgimi belli ediyorum tabi ama hemen bir hafta da herseyi yaşamak herseyi konuşmak isteğini anlayamıyorum. Herşeyi çabucak tüketmek eğiliminde erkekler. Yazık diyorum sadece.

• onlara biz halk dilinde "Abaza" diyoruz...
      Benim dediğim olay çok farklı... Spor salonunda görüyorsun mesela karşında biri duruyor... Merhaba iyi günler diyorsun Şöyle sığır gibi ters ters bakıyor sonra da dönüyor başka tarafa... Ve ben bu manzaralardan sonra kadınlara selam vermez oldum...

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen öyle.

0|0
    0|0
  • bu erkeklerin beyinleri neresinde hala çözebişlmiş değilim

0|0
    0|0
    • Belli değil mi nerelerinde olduğu :)

Yükleniyor...