Doğum kontrol hapı almak ıcın

dogum kontrol hapı almak ıcın doktor kontrolu gerekıyo mu yoksa dırek ıstedıgım gıbı alabılırmıyım eczanelerden

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• direk alınabilmesi lazım bildigim kadarı ile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hapı kullanmaya başlamadan önce doktora gidip hap kullanmaya uygun musun onu öğrenip ona göre başlaman lazım.Eczaneden alabilirsin direkt ama bu doğru olmaz.

0|0
    0|0
  • gidip eczaneden istediğinizi alabilirsiniz ama doğum kontrol hapları iki ucu keskin bıçaktır almadan önce bir doktora görünmenizi tavsiye ederim yoksa ölüme bile götürebilir o haplar. (abartmıyorum eğer altta yatan bir probleminiz varsa bu haplar onu aşikar hale getirip birçok şeye neden olur)

0|0
    0|0
  • direk istediğin gibi eczaneden alabilirsin fakat bazıları bazı kadınlara ağrı vs yapabilir o durumda başka bir hapa geçmek gerekir. bana sorarsan bir doktora görün ondan sonra karar ver bu doktor aile hekimin bile olabilir.

0|0
    0|0
  • Direk istediğin gibi alabilirsin eczanelerden.

0|0
    0|0
  • kondom kullanmak istemeyen bir partnerin varsa bilemem de kondomun en azından yan etkisi yok...

0|0
    0|0
  • adını sole yeter sormuyolar ne diye direk alıyosun

0|0
    0|0
  • dilediğin yeren alırsın lakin kesni çözüm deyil şapa oturma derim ben dikkat et

0|0
    0|0
  • Direkt kendin de alırsın tabi ama bir halta yaraması için kesinlikle doktora gitmen lazım.

0|0
    0|0
  • kardeşim eczaneye söylersen verirler

0|0
    0|0
  • Bi kerede bana ver :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• doktora görünmeden kafana göre alma zaten bu ara herkese veriyorlar bir de rapor yazarsa sıkıntısız alırsın

0|0
    0|0
  • bende dogum kontrol hapı kullanmak ıstıyorum ama korkuyorum bıyandanda ya :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...