Erkek arkadaşıma rezil oldum koktuğumu söledi ne yapmalıyım?

yataktayken vajinamın koktuğunu söledi aslında sürekli temizliyorum ama önleyemiyorum sizce ne yapmalıyım?

0|1
6|32

En İyi Erkek Görüşü

• 1. bol su iç,
    2. yoğurtu bol tüket,
    3. Bir banyo suyuna yarım fincan beyaz sirke ve tuz ekleyin ve birkaç dakika için vajina bölgenizi bu bölgede tutun. Bu süreçte, vajina pH seviyesi normale geri dönecek ve kokularınız yok olacaktır. Daha iyi sonuç için, soğuk su yerine ılık su kullanın. Olumlu sonuçlar almak için bu şekilde haftada birkaç kez uygulayın,
    4. Sadece, sıcak bir bardak su içine bir çorba kaşığı kabartma tozu karıştırın ve günde bir kez içiniz. ya da , banyo suyuna yarım fincan kabartma tozu ekleyebilir ve daha sonra yaklaşık yirmi dakika kadar vajina bölgesini bekletin. Son olarak ise temiz bir havlu ile kurulanın. düzgün kendinizi kuru. Bu prosedür, mantar enfeksiyonu ve vajinal kokulara karşı mücadele etmek için etkili bir prosedürdür.
    5. ay ağacı yağı, güçlü antifungal hem de antiseptik özelliklere sahiptir. Çay ağacı yağı alın ve su ile seyreltin. Sonrasında ise bölgeyi bu karışım ile durulayın.
    Başka bir seçenek ise üç bardak ile saf elma sirkesi birlikte üç damla çay ağacı yağı banyo suyuna ekleyin ve sonra yarım saat içinde oturun. Bu ilaç, bir hafta üç dört kez tatbik edildiğinde güçlü vajinal kokuya neden olan bakterilerden kurtulmaya yardımcı olacaktır.
    Bunları deneyebilirsin.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• vajinada bakteri oluşumunu mantarı kokuyu önleyen ürünler var onları kullanabiliyorsun. birde saun vs tarzı şeylerdekullanma. mesela sebamed markasının intim likid ürününü kulabilirsin ya da farmasinin intim likid genital bölge temizleme ürününü. ikiside aynı şey zaten. sebamedi eczanelerden bulabilisin

2|0
    0|0
    • Bence fazla pahalı olmayan bir intim temizleyicisi de işini gorecektir. Sonuçta cildinde en fazla 3 dk kalacak. Bu arada fazla soğuk ya da sıcak su da enfeksiyonları tetikleyebilir. Ilık su olmalı.

Erkekler Ne Diyor 31

• Çok titiz olmak önemli değil. Önemli olan doğru temizlik.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • erkek arkadaşını değiştirmelisin.

1|0
    0|0
  • eğer vajinanızda mantar türevi varsa temiz değilse kokar ancak vajinanında kendine has bir kokusu vardır bu siz bayanlara kötü koksada erkek için vaz geçilmezdir partneriniz hangi nedenle söylediğinden siz emin olun

0|0
    0|0
  • bazı erkekler öyledir kokusundan nefret ederler sen kendinde sorun arama tabi enfeksiyon ya da mantar yoksa.

0|0
    0|0
  • Ayrıl

0|0
    0|0
  • Kendisi acaba miski ambermi kokuyormuş?

1|0
    0|0
  • hoba asd

0|0
    0|0
  • Doktora görün

0|0
    0|0
  • Kimi kadınların vajina akıntısı kokabilir normaldir yani sıkıntılı bir durum yok oral yapmayacak sana illa oral istiyorsan doktora gideceksin iltihap filan olabilir

0|0
    0|0
  • Bulmuş birde kınıyor haspam * amdir olum abdnfnfm

0|1
    0|0
  • mallık etmiş o

0|0
    0|0
  • Bazi kokular varki sabaha koadar kokla ama bazi kokular da varki tiksindirir temizligi daha cok dikkar et

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • pis kiz. kaka kiz seni. iggyyyy igrenc :P

0|0
    0|0
  • doktora gıt bende bırıyle ılışkıye gırecektım tam gırdıgınde bır koku yayıldı sankı içinde leş var vajınanın okadar tıksıntımkı hemen ındı kalktım

0|0
    0|0
  • Terbiyesiz ergen.
    Terk et ne yapacaksın başka

0|0
    0|0
  • Erk ark ile why yattın stupid

0|0
    0|0
  • giydiğin çamaşıra dikkat et

0|0
    0|0
  • ıslak mendille fırçala,

0|0
    0|0
  • Naftalin koy

0|0
    0|0
  • vajina her zaman kokar fakat ilişkiden önce yıkamazsan ilişki esnasında itici kokular olabilir.

0|0
    0|0
  • Yatmicaktin o zmn rezil ol

0|0
    0|0
  • bu rezillik değil ki sana söylemiş işte

0|0
    0|0
  • Facıaaaa ıyyyggggg ;)

0|0
    0|0
  • Bende bayilirim mesela vajina kokusuna...;))

0|0
    0|0
  • At gitsin ya da kes gitsin sende kurtul oda))

0|0
    0|0
  • Yikamaktan baska yapacak birseyin yok, cünkü vajina ne yaparsan yap kokar..
    Erkek arkadasin kac tane koklamis, oda bir soru!

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok kötü bir durum oral da yapılmaz. Kimyasal madde kullanıyor musun temizlik için

0|0
    0|0
  • Kesin şutlar seni ben olsam şutlardım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• Probiyotik bakteri almalısın. Vucudumuza aldığımız antibiyotikler (içtiğin sütte bile antibiyotik var) yararlı bakterileri öldürüyor, bu da vajinal enfeksiyona neden oluyor. Probiyotik bakteri kapsullerini eczaneden alabilirsin. Ya da her gun 2 porsiyon probiyotik yoğurt /1 şişe kefir tuketeceksin. Normal yoğurt probiyotik yoğurdun yerini tutmaz. Probiyotik yoğurtlarda normal yoğurttaki bakterilerin yanı sıra probiyotik bakteriler de var. Normal yoğurtta bu probiyotik bakteriler yok. Ama normal yoğurt da günlük beslenmende yer almalı kesinlikle. Ayrıca organik süt ürünleri, olabildiğince işlenmemiş et ürünleri tüketmelisin. Mesela dışarıda yediğin nugget, tavukburger, hamburger gibi işlenmiş ürünlere hem üretim sırasında antibiyotik ekleniyor hem de tavukların yemlerine antibiyotik ekleniyor. Ama örneğin ızgara tavuklu salata yesen sadece tavuğun yemle beraber yediği antibiyotiğe maruz kalacaksın. Organik süt içersen de bu süt ineklerinin yemlerinde antibiyotik olmadığı için yemleri de organik olduğu için vucuduna giren antibiyotik miktarı azalacak. Yumurtanın da organiği tuketilmeli aslında. Sonuçta her gun yediğimiz bir protein kaynağı.

0|0
    0|0
  • Aaayyyy pis kız , iyi temizlende git sevgilinin yanına be parfüm sık bişiler yap kokmasın vajina için jeller var temizleme jeli onlardan al

0|0
    0|0
  • hergun dus al, onun disinda ozel bir temizlik gerektirmiyor, mantarin falan olabilir mi? ayrica erkek arkadasina rezil olmadin onun da t*ssaklari cok mis kokmuyor esasen

1|0
    0|0
    • Aynen. Erkek arkadaşına rezil olmasından ziyade sağlığı daha önemli şu an.

• Bence banyo yapip o ise giris

1|0
    0|0
  • Ayıp etmiş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...