Karşı cinsinizin kendi cinsine eğilimli olması

Yani kızların lezbiyen, erkeklerin gay olması size ne düşündürüyor? Erkekler kızlar için, kızlarda erkekler için cevap verebilir mi?

Güncellemeler:
peki kendi açınızdan endişeleniyormusunuz, yalnız kalma korkusu falan?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Herkes biseksuel olsa hayat cok daha guzel olurdu. Ben gay birinden hoslanmistim, cok yikilmistim. Simdi de heteroseksuel bir kizdan hoslaniyorum. Bunun haricinde, insan olarak asla ayrim yapmam. Anlasilacagi uzere biseksuelim.

0|0
    0|0
    • Çift taraflı yani :)

• peki bir sey soracagim, bir hetero olarak bir kadina asik olabilme ihtimalin var mi? benim boyle bir durumum var da o kizi cok mutlu etmek istiyorum :)

• Bence en iyi cevap bu olmalı

Kızlar Ne Diyor 4

• İlla ki bir seçim yapılması gerekiyor ise ben lezbiyenleri daha kabullenilebilir buluyorum.Erkeklerin ki biraz ne bileyim içimi kaldırıyor. Fakat eşcinsel (erkek) arkdaşlarım var. Çokta severim. Acayip sohbetleri var. Yani bir kız ile yapamayacağınız ve erkeklere çekinmeye sorduğunuz soruları onlardan alıyorsunuz cevabı. Sonuçta cinsel seçimi ne olur ise olsun o da bir erkek. Ayrıca çokta bodra ve açık sözlüler.

0|0
    0|0
  • erkekler pek düşündürmüyor açıkçası. herkesin kendi hayatı der, öyle kabullenir, sever, geçerim. ama bütün kızların eşcinsel eğilimi olsa güzel olurdu tabii :D

1|0
    0|0
  • nötr'üm

0|0
    0|0
  • açıkcası ben kızlardan daha çok hoşlanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• lez olmk mantıklı. yani düşündügün zaman kıllı sakallı pis bir herifle birlikte olmayı kım ısterki. ama kadın oylemi temiz narin güzel sevimli, yani ben kız olsam lez olurdum sanırım :) ama bu konuda verilen en guzel cevabı buyrun üsdattan dinleyelim link :)

1|0
    0|0
  • yoo bir kadının biseksüel olması beni rahatsız etmiyor..

0|0
    0|0
  • lez ile gay arasında cokk..kk fark var

0|0
    0|0
  • Lezlere tahammül edebilirim ama gaylere asla. :D

0|0
    0|0
    • Evet, dediğim gibi Lezler biraz daha yumuşak bir bakıma ''gaylere asla'' diye bir şey diyemem çünkü onların yaşam tarzı ve seçimleri bu bir şey diyemem.

• Bilgilendirme ;

Buradaki erkek homofobik gibi gorunuyorlar ama degiller. Bilsigin katiksiz abazalar. Lezbiyenlerde escinseldir. Ama buradakiler lezbiyen sevip gay sevmiyor. Yani bildigin abazaligin bayrak tutanlari.

0|0
    0|0
  • Yalnız kalacağım gün gibi aşikar..

0|0
    0|0
  • Ben lezbiyenlere karşı ilgi duyuyorum ama maalesef onlar erkeklere ilgi duymuyor :/ ama süper erkek muhabbeti yapılıyor onlarla..

0|0
    0|0
Yükleniyor...