En ufak bir tahrikte ıslanıyorum neden?

Kız arkadaşımla konuşurken en ufak tahrikte ıslanıyorum tekrar gusül almam gerekiyo bu durumda neden böyle oluyorum normal mi doktora gidimmi yardım lütfen

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Normallll demek ki çok arzuluyosun

0|2
    0|0
    • Ağrıda artık cinsellik istemenden evlen

• Sende bir yolunu bul okuyup ev geçindiren çok sende is yok demek ki

• Öyle olurmu kardeş o kadar kolay değil ev olucak iş olucak 1 sene sonra mezunum ondan sonra evlenicem

Kızlar Ne Diyor 2

• Islanmak ile gerekmiyor ki

0|2
    0|0
  • prostat sıvısı o

0|1
    0|0
    • Yani noluyo

• korkulacak bişey yok. hormonların çalışıyor bu çok doğal. dediğim gibi dokunma olmadan çıkan prostat sıvısı yani zevk sıvısı gusül gerektirir mi onu sor bence yakınlarından birine

• Ya bide ağrıda oluyo yumurtalıklarda afedersin oda başka birşetdenmi bilmiyorum sorucan en kısa zamanda

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu gayet normal ve hepimiz senin gibiyiz buna inan. sevgilinin bakışları, gülüşü, sesi, kokusu, sözleri, kıvrımları, yüz ve dudak doluluğu, gıcık konuşmaları, seksi duruşu, giyimi kuşamı her şeyi bizi etkiler ve uyarır, tahrik der. İşte bu sağlıklı bir insanın tepkileridir. Evet senin gibi hepimiz ıslanıyoruz ve bunun içinboy apdesti almana gerek yok. Çoğu zaman kokusuz ve renksiz bir sıvı olarak gelir. Abdestli olmak eftaldir ama farziyeti namazın şartlarından olmasıdır ve sadece namaz kılacaksak abdest almak zorundayız... Boy abdestine gerek yok yani...

0|1
    0|0
  • ilk okul bile okumamışsın ama kendine bilgisayar ve internet ortamı yaratacak bir ekonomi kazanmışsın. tebrik ederim.

orgazm olmadıkça gusül gerekmez

0|0
    0|0
    • Nerden biliyosun ilkokul okumadığımı üniversite 3. sınıfım boş yapma guru olmuşsun boş yapa yapa

• Allah razı olsun doğru söylüryorusunuz teşekkür ederim

• amin cümlemizden

• Bende de var o normal. Kişiden kişiye değişir ama normal insandan gelir yani

0|1
    0|0
  • bende de öyle öpüşünce yakınlaşınca falan hemen erekte oluyorum ve senin dediğin şeffaf sıvı bende de geliyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...