Bakire olmadığımı ne zaman söylemeliyim?

merhaba, yeni bir erkek arkadaşım var. 2 gündür sevgiliyiz. birbirimizi 1 aydır tanıyoruz. Aynı yerde çalışmıyoruz ama iş ortamında tanıştık.

onunla cinsellik yaşamak istiyorum ama bu konudaki görüşünden emin değilim? söylemeliyim, nasıl söylemeliyim? söylersem benden soğur mu?

Güncellemeler:
erkekler şaha kalkmış terkederdik , yapar geçerdik :)

yaa Allahtan evlilik gibi bir düşüncem yok ama bu kadar bakire olmayan arkadaşım acaba farklı ırktan erkeklerle mi evlendi!

0|0
4|33

En İyi Kız Görüşü

• Bunu söylemek için biraz beklemelisin bence.Daha iki gündür çıkıyorsunuz.Tanışmak ayrı çıkmak ayrı şeylerdir.Dediğin gibi bu konuda ki düşüncelerini bilmiyorsun. Bu konuyu açmadan önce cinsellik konuşmaları hakkında konuşmalısınız önce o zaman bu konu hakkındaki düşüncesine göre söyler veya söylemezsin. ''Ben ilişkiye girilmemesinden yanayım'', derse hiç ağzını açıpta konuşma bence

1|1
    0|0
    • öyle derse ayrılırım zaten, herkesin fikri kendine saygılıyım

• Tamam,karşıdakinin tepkisine göre hareket et bence, en mantıklısı bu, öyle birşey derse zaten hiç üstünde durma, bende aynı fikirdeyim, dersin olur biter.

Erkekler Ne Diyor 33

• yalnız bir ortamda özel bişeyler paylaşana kadar bahsetme.

orda iş üstündeyken söylersin. o anda bunu duymak hoşuna da gider...

1|0
    0|0
  • enbaşta şunu söylemeliyim daha çok yenisiniz. zaten birlikte olduğunuzdada anlayacak. ha eğer ben aşkımdan ölüyorum evlenmeyi düşünüyoruz deseydin tamam söyle derdim ama öyle bir niyetin yoksa ister söyle ister ilk ilişkinize kadar birşey söyleme neden söylemedin dersede onun sormadığını ya da merhaba ben hödö memnun oldum bakire değilim şeklindede söylenmeyeceğini söylersin olur biter.

1|0
    0|0
  • Dinin hayatınıza hiç yeri ve anlamı yok sanırım.

3|2
    3|2
    • varr, gayet dindar biriyim.

• Yok ya , ne alakası var. Ben sana değil aşağıdakine gülmüştüm. Yanlışlıka buraya tıklamışım. Hem ne var ki bunda kızacak.

• sana demedim şu mast esprisi yapana dedim

• bence ona söylemek yerine uygun ortamlar yarat..fırsat ver..

mesela onu kimsenin olmadığı zamanda evine çağırabilirsin?

bence de bakire olmak ya da olmamak çok da sorun değil..

bu tamamen sana kalmış bir şey..

1|0
    0|0
  • yanı her tanıstıgınla cınsellıgı yasıcaksınya basın goge erıcek sadece sende var o uzuvdan. evlende kocana ver sadece. elın adamlarından sanan ne.

1|0
    1|0
  • İki gün iyi sabretmişsin artık söyle bence

2|2
    1|1
  • Bekle acele etme, tek derdin o gibi davranma, hatta dert gibi davranma. İlişkinizin seyrine göre söylersin. O sorar ztn sorun ediyorsa.

1|0
    0|2
  • Doya doya yaşa dilediğin gibi

3|0
    0|2
  • niye soğusunki?

1|0
    0|2
    • bilmem kimileri pek bir tutucu.. gerçi öyleyse de erken öğrenmekte yarar var ama

• yani

zaten öyleyse sen fazla dayanamazsın o adama :D

• güncellemenin son cümlesini herkesin duyması lazım. yüksek sesle bir daha söyle sen onu :D

• bana öyle bir şey deseydin direk terk ederdim seni ...soğur bence. ama soğumasa da amacı senle gelecek değildir . gönlünü eğlendirir

1|0
    2|0
  • bu ne hız bir sabret biraz zaman geçsin... cinsellik önemlimi senin için

2|1
    1|2
  • bakire olmayan kızla evlenmem ama bakire değilse yapar geçerim

0|1
    3|1
    • Peki sen bakir misin? Bence fazla büyük konuşma, bakire diye alırsın bakarsın, kaç ameliyata girmiştir onu kapattırmak için kendinide sana satar. Fazla büyük konuşmamak gerek.

• tecrübeli bayan isteyenin ar damarı çatlaktır

• he he,

• Bence herşeyi açık açık söyle kimsenin hayatıyla oynama .

1|1
    3|1
    • ne hayatıyla oynaması ya, ne saçmalıyorsun sen

• 2 günde adaam vermeyemi niyetlendin))) evlenme gibi bir niyetin yoksa ozaman sevgili yapma amme hizmeti yap hem sen zevk alırsın hem milletin işni görürsün

0|0
    1|0
  • ye beni erkeğim de o anlar.

1|1
    1|1
  • Onlar farklı ırk değiller erkekler kızların en değerli hazinesini alır ama sonra gidip bakire kiz ararlar burada farklı bir görüş var düşünce var dürüst olmak gerekirse

0|0
    0|0
  • Ne alaksi var ki illa söylemen gerekmez nasıl olsa çıkıyorsunuz onunla bişeyler yaşadığında olaylar kendiliğinden gelişir kafana takma böyle seyleri Belkide hosuna gider yakinlasinca söylersin oda o an seni ister ne sansli adam :))

0|0
    0|0
  • flört için aşırı cinsellik içerdiğinden dolayı cevaplamıyorum ..

Soğur ısınır ..

0|1
    1|1
  • söylemene gerek var mı..o gün öğrenir işte

0|1
    1|1
  • Aksine kolay lokma olarak görür :)

1|0
    2|0
  • Soğumaz. O da s.iker geçer. AH:AH:DAHA:HDAGA

1|0
    2|1
  • Laf arasında söyle bakalım ne tepki verecek.

0|0
    0|1
  • Hemen söylemelisin :D

0|1
    0|0
  • söylemeye ne gerek var ki, takıl gitsin işte, niye beyanat verme ihtiyacı hissediyorsun?

1|0
    0|1
  • sonra söylemelisin bence şimdi söylersen yol yakınken terk etmeyi seçer

0|0
    0|0
  • hemen söyleme sohbeti oraya onun getirmesini bekle baktın hiç getirmedi aylarca söyle evleneceksen benimle bunu bil de.

1|0
    0|2
    • evlilik gibi bir düşüncem yok yaa

• ne alakası var yaa... sen sevgilinle cinsel ilişki yaşamıyor musun, bakir misin

• evlenmeyi düşünmüyorum dedin ya ondan dedim,söylemenede gerek yok o zaman.

• bakire olmadığını söylersen ; bir kez de ben yapayım..sonra başkasına bakayım tavrı oluşur...

0|0
    0|0
  • söyle sonunda öğrenicek zaten

0|0
    0|0
  • Kesinlikle söyleme senden faydalanmaaya çalıışabilir,böylelikle onu test etmiş olursun.

0|0
    0|0
  • bahsettiğin arkadaşlarından çokmu gercektenn:(

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha 2 gun olmus sabret yahu

1|0
    0|0
  • daha önce bakireliğiniz gitti.siz bidahamı cinsellik hayatı yaşaamyı istiyosunuz..bence o adamla evlenin..hergün yapın ohh ne güzell :D

1|0
    2|1
  • bence baştan söylemelisin.sonuçta seninle birlikte olucak belki o hiç cinsellik yaşamamıştır...baştan söyle bence..

0|3
    0|0
Yükleniyor...