Sünnet olmak istiyorum yardım edebilecek var mı?

Detaya gerek yok yardımcı olabilecek biri varsa memnun olucam

Güncellemeler:
Ya klitoris kesimi değil , ilişkiden zevk almak için yapılan türde olan var vajina estetiği gibi onu diyorum.

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• sünnet olunca zevk oranın çok artar. yani en küçük uyarıda çıldırırsın. bunları biliyor musun

0|0
    0|0
    • Kulağa hoş geliyor

• @mutsuz86 vajina estetiği ya da klitoris estetiği yazsan anlıcaksın

• @mutsuz86 ilk kez duyduğun yani bilmediğin bir konuda onca yorum yapıp bizi bilgisizlikle suçladın.
      burayı oku ve bilgilen
      http://www.kurtaj.info/klitoris.html

En İyi Kız Görüşü

• kadin sunneti geri yasamda olan afrikada oluyor oda kadinlarin zevk almasini engellemek icin yapiliyo cok kadinda berbat sekilde ameliyat ediliyor. senin kafan guzelmi kizim? hadi afrikadakiler mecbur kaliyor buna sana noluyo! allah akil versin ne diyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Önce bir jinekoloğa gidip muayeneni ol baktınız teşhis ve tedavi mümkün doktor konturolünde tedavinizi olun.

0|0
    0|0
  • Vajina daraltmadan mı bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • klitorisini mi keseceksin :o

0|0
    0|0
    • hayır ya üstünde ki deriyi

• Tabi tabi Kamil abinin nosunu vereyim sana normalde manav ama ek iş sunnetcilik yapıyor 😆

1|2
    0|0
  • Kendini sakatlamak istiyorsun yani? Kimse yapmaz, suç.

0|0
    0|0
  • bu uygulama arab ülkelerinde olan bir sünnettir bence bir arab hanımefendiden yardım alabilirsiniz

0|0
    0|0
  • buna neden ihtiyaç duyuyorsun kızlarda böyle bir şey felakete sebep olur ve bunu ülkemizde yapan yok bulamazsın

0|0
    0|0
  • sünnetci vardır aramızda bir kolaçan et

0|0
    0|0
  • pilava atarsan yardım ederiz panpa

0|0
    0|0
  • o nasıl olcak

0|0
    0|0
  • Bir hastalik durumundan dolayimi?
    yoksa keyfi estetik icinmi?

0|0
    0|0
  • Sünnet derken hocam? başşak mi geçiyorsun

1|0
    0|0
  • o nasıl bişi ya

0|0
    0|0
  • Pembeye bürünüp sorman yanlış olmuş

0|0
    0|0
  • kirven olurum

0|0
    0|0
  • vajinal bir sorun mu yaşıyorsun? veya ilişki esnasında zevk mi alamıyorsun?

0|0
    0|0
    • zevk almıyorum :(

• yaratılıştan dolayı vajina zevk almak için odaklanmıştır herhangi bir ruhsal ve bedensel sağlık sorunu yoksa zevk almak ve orgazm olmak kesin.
      erkek arkadaşın sevişmeyi biliyormuydu?

• ben sana divine nectar ın orgazm teknikleri videosunu öneririm nette bulursan izle benim arşivimde 1,5 saatlik videosu var.

• Neyi kestirecen kanka

0|0
    0|0
  • evet oluruz

0|0
    0|0
  • Dudak olmadan olmaz, kestirme. Yalarken ağza gelecek şey o...

0|0
    0|0
    • Dudaktan değil klitoris üstünde olan deriden bahsediyorum zevk almamı engelliyor uzun sure mast yapmak zorunda kalıyorum

• Klitorisin şekilsiz olması estetik problemin yanında klitorisin uyarılmasını da azaltarak orgazm/cinsel haz sorunlarının yaşanmasına neden olabilmektedir.
      Ayrıca aşırı büyük klitoris, bikini ya da dar elbiseler giyerken görüntü olarak sorunlara neden olmakta ve kişinin sosyal hayatı da olumsuz etkilenmektedir.
      Lokal anestezi altında ortalama 20 – 30 dakika süren cerrahi işlemdir. Genel anestezi altında yapıldığında gerekirse aynı anda labioplasti ve/veya vaginoplasti de yapılabilmektedir.

www.azimetozdemir.com/.../klitoropeksi.jpg

• Dış dudak derisi gerçek canlı sekste sıkıntı olmaz. Penis başı içeri girince onu sarar.

• Sunnet mii pembe?

0|0
    0|0
  • Zevk kısıtlaması için klitorisi mi kestireceksin?

0|0
    0|0
  • Nasıl sünnet ya?

0|0
    0|0
  • bir jinekologla görüşmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • Sünnet değil seninkisi galiba labiaplasty olabilir mi?

0|0
    0|0
  • jinekologas git

0|0
    0|0
  • Bende olmak istiyorum

0|0
    0|0
  • ben hallederim :D

0|0
    0|0
  • sünnet derken şu kadınların zevk almasın die aşırı bağnaz bölgelrde zorla organlarının kesilmesi olan şeymi...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...