Sevgilim testislerinden ameliyat olmuş çocukken torbaya inmediği için kısırlık olurmu?

Çocukken ameliyt olmuş tek testisi torbaya inmemiş cinsel ilişkiye girdik ciddiyiz evlenmeyi düşünüyoruz hemşirelik okuyorum derste bu konuyu gördük hocaya sordum kısırlık yaparmı diye olabilir dedi torbaya inmediği için küçük kalır kısırlık olabilir dedi bana pek dogru gelmedi çünkü sonuçta iki tane bide küçük değil zaten abartılcak kadar aynı gibi sevgiliimin çocugu olurmu ilerde

Güncellemeler:
Ameliyat olmuş Şu an normal

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ameliyat kaç yaşında olmuş? Yanlış hatırlamıyorsam 2 yaşına kadar eğer scratum olması gerektiği şekilde değilse ameliyat edilmesi gerekiyor. Yok, tedavi edilmezse ya da geç kalınırsa o zaman kısırlık olabilir.
    Ayrıca, erkek bebek doğmadan önce zaten karın boşluğunda oluyor, doğuma yakın scratuma inmesi gerekiyor.

Kısacası olamaz diyemeyiz. Ama kesin sonuç istiyorsanız sperm sayısını öğrenebilirsiniz, testler mevcut.

0|0
    0|0
    • ilkokula giderken olmuş ama zaten iki tane var tek testislilerin bile oluyomuş çocugu ikiside sprem üretmiyomu olur bence

• Dediğim gibi burada oturup olur ya da olmaz diyemem. Bu ameliyata gerek duymayıp da kısır olan yok mu? Önemli olan sperm miktarı. Bunu da anca testle öğrenebilirsiniz.

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• olabilir. tek olsa olmaz ama çift iken olur. büyük küçük fark etmez.

0|0
    0|0
  • Ürolojiye gidip sperm analizi yaptırsın. Hareketli spermlerin sayısı ve oranı önemli olan. Bir de bu ameliyatı olduğu yaş önemli. Geç yaşlarda olduysa kısırlık riski artıyor diye hatırlıyorum.

0|0
    0|0
    • 10 yaslarında olmuş

• Bana değilmiş gibi geliyo ne biliyim bir his tek testisi hasar görmüşse bile diğeri var diyodum zaten yumurta tek spermle döllenmiyoki illaki vardır diye düşünüyorum o kadar boşalıyo

• Normal testisleri olan bir erkek bile kimi zaman, sevişme sonrasında iyi kıvamda bolca sperm boşaltabilir. Ama burada esas nokta; hareketli spermlerin oranı ve sayısıdır. Yani dıştan görünüm o erkeğin üreme kabiliyeti ile ilgili olarak sana hiç bir şey söyleyemez.

• Olabilir sis

0|0
    0|0
  • aynısı bana da oldu ve 24 yaşında kısırlık testine girdim sperm miktarımda sperm sayımda yoğunlukta normal aksine sapa sağlamım korkma sen hiç bir sorun olmaz

0|0
    0|0
    • ameliyat oldunmu

• Test nasıl yapılıyo hangi bölüme gitmesi gerekiyo söleyimde gitsin

• adını hatırlamıyorum bölümün ama sıra alacağı zaman adama söylesin o yönlendirir. doktor birşey yazıyor sonra sperm veriyor ve peşine test yapılıyor. tabi ameliyat sonu doktor ondan meni örneği almıştır

• Aklıma gelen ilk şey ilişkiye girerken çocuğu yatırıp oralda onu mu inceledin ya 😁😁

0|0
    0|0
  • Erkekler testis topları karnında doğuyor bazılarında aşşa inmiyor ameliyatlaa indiriyorlar

0|0
    0|0
  • Eğer ameliyat için geç kalınmışsa kısırlık ihtimali var

0|0
    0|0
  • Sprem sayımı yaptırsın o zaman belli olur.

0|0
    0|0
  • Her ciddiyiz diyen iliskiye giriyor sonrada vay ben ne yaptim diyip agliyor

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • benim tanıdığım birisi ilk okul yaşlarında ameliyat olmuş şimdi 3 tane çocuğu var.

0|0
    0|0
  • Kısır olma ihtimali çok yüksek

0|0
    0|0
    • Yüksek felan değil sırf insanı üzmmek için bilip bilmeden yorumlama

• iki tane sonuçta ve ameliyat olmuş Şu an aşşağıda tek tesliler bie çocuk sahibi oluyo bunda zaten iki tane var teki amelyatla çocukken indirilmiş

• O zaman ürologa yönlendir için rahat etsin

• Olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...