Erkeklerin cinselliği kaç yaşında biter?

Ben 26 yaşındayım. Benimle evlenmek isteyen birisi var, 40 yaşında... Herkes 5 senesi var diyor. Sizce de öyle mi? Bilmiyorum ben ne yapcağımı?:/

0|1
14|88

En İyi Erkek Görüşü

• erkeğine göre değişir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 87

• Öğretmen çocuklara sorar "dünyanın en ağır şeyi nedir" temel atlar "dedeminkidur" öğretmen "neyidir" der "öğretmenum nenem dedeme değirdi iki sahatur uğraşeyrum kaladıramayrum da bey kaldıramayrum"😂😃😄
    İyi bakılırsa65 te teklemeye başlar şeker olursa daha erken.

0|0
    0|0
  • ben 48 yaşındayım. eşimle günlük ilişki yaşıyoruz. sabah ve gece olak üzere günlük iki kez.

normalde daha fazla yaşayabiliriz. ama ben çok işi yoğun yorulan biriyim. inş. mühendisiyim. gece 1-2 ye kadar proje çiziyorum.

0|0
    0|0
    • Eşiniz kaç yaşında?

• sana 45 yaşında biter diyenlerin herhalde gözleri kulakları kapalı. başka dünyadan gelmişler. 80 yaşında çocuk sahibi olan dedeler var be. bunlar kör mü. cinsel gücün bitişi yaşam şekline ve bünyeye bağlıdır. ama o kadar da erken bitmez. kalitesiz yaşayan aşırı alkol alan düzenli beslenmeyen hareketsiz ve az ilişkiye giren ya da düzensiz ilişki yaşayanlar erken yaşta gücünü kaybeder. o da 50 yaş sonrasında başlar. kaliteli yaşayan biri yani vücudunu yıpratmayan düzenli cinsellik yaşayan düzenli beslenen... insanların cinsel sağlığı uzun yıllar korunur

• Yaş kişiye göre değişir.

0|0
    0|0
  • Kişiye gore değişir o

0|0
    0|0
  • 50 yi aşar bence

0|0
    0|0
  • 15 sene daha götürür.

1|0
    0|0
  • 80 yaşında çocuk sahibi olan var.

0|0
    0|0
  • Cinsellik insanın ruhsal ve bedensel durumuna bağlı belli bir hastalığı yoksa uzun süre gidebilir fakat genç erkekteki gibi gecede 2 veya 3 posta diyemeye bilir.
    Sen haftada 1 kere dersin o 2haftada 1 diyebilir. Tansiyon veya şeker hastası ise ve bunlar için ilaç kullanıyorsa cinselliğin zayıflayacağı ve performansın düşeceği kesin.
    Aşırı alkol kullanıyorsa cinsel organları etkiler ve hareketsiz kalır.
    Cinsellik olur fakat senin beklentilerini karşılarmı bilmem.
    Sen evliliği sadece cinsel amaçlı düşünüyorsan İYİ düşün derim.

0|0
    0|0
    • Okuduğum en aklı başında yorum. Ben evlenmeden hiç bir şey yaşamadım ve bir kıyas şansım yok ayrıca denemek gibi bir şansımda olmayacak bu yüzden soruyorum. Sadece şu olabilir eğer anlaşıp durum oralara giderse bende evlenip yapamazsam boşanırım. Peki onun benden yaşça büyük tecrübeli olması (her konuda) benim açımdan biraz dezavantaj nasıl gerçekten nasıl birisi olduğunu tartıp kara verebilirim?

• Şu an met bir karar vermedim ama evet istiyorum artık evliliği bir şey yaşamaycağım evlenmeden zor oluyor kimse sevgilide olmuyor böyle olduğum için. Ailem son kararı bana bırakır hem boşanabilirim artık sıradan boşanmak biliyorsunuz... Bakalım zaman ne gösterecek...

• kararına saygım var fakat sonunda üzülmeni istemem bu tür olaylar hep hüzünlerle sonuçlanıyor.

• Adamına göre değişir sis

0|0
    0|0
  • bitmez...80 yaşında baba olan bir adam tanıyorum

0|0
    0|0
    • Amerikada 90 yaşındaki bir adam 25 yaşındaki bir kızla e lenir ertesi sene bir çocukları olur, ada hastanede hava atar "90 yıllık makina hala çalışıyor" herkes şaşkın hemşire iş yapmayan hasta bakıcı kocasına kıl olduğunda karı koca adama kıl. Sonraki sene oov my God yine bir bebek adam yine " 91 yıllık makina çalışıyor" hasta bakıc çıldırmış bir sonraki sene yine aynı bir çocuk daha ama hasta bakıcı çok mutlu adam yine 92 yıllık makina çalışıyor" dehince hasta bakıcı lafı koymuş " yalnız bey etendi makinanın yağını değiştirin zira hatalı üretim yapıyor bu çocuk diyah"😃😄😅😆

• Yanlış yere yazmışım kusura bakma😄

• 40 yaşındakini ne yapcan git yaşıtlarından birini bul 5 sene filan onlar hikaye kişi kendine ne kadar bakarsa o kadar uzun seks hayatı olur bizin köyde bir adam vardı 80 yaşında daldan dala zıplıyor adam çok dinç hanımı öldü şu gün ewleniyim çocuğum olur diyordu adam.

0|0
    0|0
  • Bu durum erkeğin olduğu kadar kadının da görevi.
    Şayet sen tahrik ve tatmin etmeyi başarırsan çok daha ileriki yaşlarda da cinsel hayatınız deva eder.

0|0
    0|0
  • 10 seneye performans düşer haliyle

0|0
    0|0
  • 40 yasında adamla ne işin var yahu

0|0
    0|0
  • neden 26 30 arası birine bakmıyosun kii

0|1
    0|0
  • 70 e kadar devam eder.
    ama 18 yaşındaki bir gencin performansını beklemeyeceksin..

0|0
    0|0
  • Bu vakte kadar tuttum kendimi şimdi sadece 5 sene sürerse bunca yılın patlaması içimde patlar mı diyorsun :D

1|0
    0|0
  • bakımlıysa 70 e kadar yolu var

0|0
    0|0
  • 5 sene içinde ürüme özelliğini kaybetmezde genç dinamik bir insan yok karsında italyan futbol anlayısı gibi bir atar yatar asfdg

0|0
    0|0
    • 😂😂😂

Çocuk için kaç senesi var? 😁

• sen menepoza girene kadar yolu var :)

• 14 yasnda

0|0
    0|0
  • Yok bence ya beşten fazladır :D

0|0
    0|0
  • Yaş 70 iş bitmemiş derler

0|0
    0|0
  • Sağlıklıysa 55e kadar gider hatta 60ı bile zorlar.

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Ya aradaki yaş farkını hiç gözetmiyorsun herhalde bu nasıl bir deyyusluk ki 26 yaşındaki biriyle evlenmek istiyor yaşıtı hiç mi kalmamış

0|0
    0|0
  • antropaza girdiklerinde 45 yaşından sonraydı yanlış hatırlamıyorsam

0|0
    0|0
  • erkeklerin ki uzun sürüyor vallahi kadınlar gibi değil hem de çok uzun ama sırf cinsellik için mi evleneceksin yahu o kadar mı kötü durumun adhffsdhsfhsffs

0|0
    0|0
  • O belli olmazda kus olmeye yakin 😊

0|0
    0|0
  • Zaten tekliyodur 5 sene sonra zornalir

0|0
    0|0
  • hiçbir fikrim yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam