Beyler sorum size bakarsınız mı?

3 yıllık bir ilişkiniz var diyelim ve çokta seviyorsunuz. Ama her yönden biraz ilginiz azaldı. Aranızda mesafelerde var kız çok üstünüze düşüyor. Şimdi bu kız nasıl davranmalı ki olayı terse çevirip erkek üstüne düşsün?

Güncellemeler:
Çok yardimci oldunuz ya, yazmayan parnaklariniza edem

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu ona anlat, tek başına bitirmektense en azından bunu ona söyleyerek kendine çekebilirsin, kaybetme duygusuna kapılır ve üzerine daha fazla düşer. En azından kendi başına aldığın bir karar olmaz! ayrılsanız bile. İlişkiye yön veremiyorsanız ikinizden birisi ne düşündüğünü söylemeli. Eğer ciddi düşünüyorsanız 3 yıl olmuş dile kolay ve çok güzel yaşlarınızda ve ortamda uygunsa evlenmenizi öneririm birleşmek (seks) aşkı başlatır ama devam edeceğini bilmen gerekir, yoksa erken birleşme ardından erken boşanma olmasın sonra. Sadık ve sevgili olunması gerekiyor. Yardımcı olmaya çalıştım inşALLAH Gönlünüze göre yaşar ve geçmişe dönüp hata yapmışım demezsiniz, her iki açıdanda. ALLAH Kolaylık versin. Sevenleri Birleştirsin Ölesiye kadar.

1|0
    0|0
    • Amin insallaaah. Şu an nisanliyiz ama ailem bizi ogrendiginden beri biraz ilgisi azaldi bana karsi. Acaba ben mi cok ustune dusuyorum o mu benden sıkıldı?

• Demekki uzaktan sevmek ve acı gibi duygular yaşayarak ilişki yaşamak ona daha iyi geliyor. Önerim Arada Restle Alıngan ol, her dediğini yapma, eğer gerçekten seni seviyorsa uzak bunları yap fazla uzaklaşma, çok kötüyüm de regl vs dönemleriniz oluyor bahset vsvs. İlişkiye girdinizmi hiç.

• Teşekkür Ederim Eig İçin.

Erkekler Ne Diyor 1

• İlgiyi kes mutlu ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...