Şimdi ben mi lezbiyen oluyorum ya :(

arkadaşlar şimdi ben birine aşık oldum ama öyle böyle değil, benden 1-2 yaş büyük asıl sorun o bir kız. ama kız gibi değil yani o da bunun farkında ve bilerek erkek olmak istiyo nasıl anlatsam ya simdi bir kac ay önce bunun sevgilisi vardı kız sevgilisi vardı yani neyse gören normal kız ve erkek iliskisi sanar ama benim aşık olduğum kişi bu ilişkide erkek rolünü üstleniyo diyodu herkes :/ yani o erkek olucaksa ama şuanda kimliğinde filan kız yazıyosaa ben lezbiyenmiyim çok mu kötü bir durum bu lütfen doğru düzgün cevaplar yazın.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Lezbiyen olmak istemiyorsan cinsiyeti erkek olanları tercih etmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok saçma ve çelişkili soru sormuşsun ilk başta tam tarif ettin sonra bozdun

Sonuçta salgılanan hormonlora göre 6. sınıfa ilk başladığında kızlara veya erkeklere karşı ilgi duymaya başlarsın sebebi ergenlik hormonlar salgılanır senin hormonlarda yanlışlık var tedavi ol olmassan lezbiyen oluyorsun ama asıl problem karşıdakide tuhaf oda kız ama kendini erkek gibi hissediyor :) Ya tedavi olun ya da cinsiyetini değiştirin napın öyle bir şey olsun ortaya karışık.

0|0
    0|0
    • ahahaha :D ama ben erkeklere ilgi duyuyorum kendimi bildim bileli lezbiyen filan değilim amaaa şimdi onun erkek halini görünce tıpkı başka bir erkeğe ilgi duyuyomuşum gibi hissediyorum sonra eski, kız halinin fotoğraflarını görünce kendimden soğuyorum :/

• ben cevap yazayım içimden geldi..

dışardan bakılırsa bizim insanlarımızı biliyorsun hemen birşeye anlam verirler..

neyse çok fazla kulak asmamalısın sen onlara.yapman gereken biraz daha beklemek bekle neler oluyor gör gördükçe sorunun cevabını alacaksın.

0|0
    0|0
  • arap saçına döndü kelimeler arap saçıı çivi çiviyi söker psikoloktur bunun ilacı oooooooooo :))) hayde eywallah

0|0
    0|1
  • Boş işlerle boş duygularla uğraşıyorsun. Silkelen ve kendine gel. Aşk ''birşey''dir ama asla ''herşey'' değildir...

0|0
    0|0
    • hiç aşık olmamış gibisin ?

• Birkaç defa oldum. Hatta birini tarif bile edemem.. :) Yine de benim dünya görüşüm hayat felsefem böyle.

• Hayır değil ama belki boşlukta olduğun için ne yapacağını tam kestirememiş olabilirsin. İyi düşünmelisin. Senin hayatın senin kararın :D

0|0
    0|0
    • haklısın ama kimseye açıklıyamıyorum bu durumu

• açıklamak zorunda değilsin. sadece uzun bir düşün.

• dünyada onca erkek varken sen neden daha cinsiyeti belli olmayan kişiye aşık oluyorsun?

1|0
    0|0
    • bunu ben istemedim, hiç aşık olmamış gibi konuşuyosun

• sen birini görünce yok ben buna aşık olucam yok ben şuna aşık olucam meyve seçer gibi aşık oluyosun heralde

• kalbi temiz olana aşık oluyorum

• orjinalinimi istiyosun yoksa takmasını mı .d

0|0
    0|0
  • ay noluyo ya dedim bir an :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hayır lezbiyen değilsin.kızı erkek model olarak seçmişsin.umarım o kız dışında yakışıklı aslan gibi bir erkek çıkar karşına da onu sevesin.yoksa sen asla lez değilsin.

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim iyi geldi yorumunuz :)

• Bir kıza aşık oldum diyorsun,lezbiyensin.

0|0
    0|0
    • ama kız görünüşlü birine aşık olmadım lütfen düzgün oku :)

• anladım zaten,görünüşle alakalı değil ki bu.O zaman erkeklerde feminen erkeklere aşık olunca gay olmuyor mu? Sen daha ne istediğini bilmiyorsun.

• Ben hafif bir biseksüeller gurubuna giriyorum...

0|0
    0|0
  • nil erkoçlar ergenleri çok etkilemiş. biliyordum böyle olacağını

1|0
    0|0
  • karakteri ne olsada cinsiyeti erkek . eğer huyunu sadece beğeniyosan normal fakat arzuluyosan sorun var.

0|0
    0|0
    • yok yok huyunu tarzını ses tonunu tipini filan beğeniyorum işte :/

Yükleniyor...