İlişkiye girmeden bakirelik anlaşılır mı?

Nişanlım ile yaza düğünümüz var ve şuana kadar 2-3 defa öpme işi felan oldu. Ben bu esnada elimle nişanlımın cinsel bölgesine felan elledim. Bu 2-3 defalık olanların hepsinin sonrasında nişanlım "inşallah zarar vermemişsindir, acıdı canım eğer zarar geldiyse sonra bana şey yapma" dedi ama halbuki ben dokunmaktan başka birşey yapmamıştım. Bu bir defa olsa kafama takılmayacaktı ama hepsinin ardından bu sözleri söyleyince aklıma baska seyler geldi... Bakireligi anlayabilir miyim?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamak zor ama kardeşim ona biraz şu şekilde bahset ; geçen arkadaşım evlenmiş gerdeğe girmiş kız bakire değilmiş kızı direk babasına postalamis valla helal olsun banada öyle denk gelse babasına göndermeden bir posta dayak sonra babasına yalah gibisinden kelimeler et sonra ilişkinizin gidişatı aynıysa sorun yok ama farklılıklar gösterir se sorun var. Ve sana tavsiyem ne kadar sevsende bakire olmayanı alma kardeşim kendini koruyamayan seni hiç koruyamaz. Demekki zaafı vardır.

1|2
    0|0
    • Aynen katılıyorum. Başkasıyla işi olanın benle işi olmasın. Ben yapmadım oda yapmamış olsun.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kabalasmaya gerek yok tip denilen bir sey var arkadasim goturursun kizi muayeneye sokarsin kizlik testine anlasilir bu kadar basit kizi bir bahaneyle goturursun hastaneye olur biter bekareti yoksa da atarsin nisani ne dert ediyorsun ki

0|0
    0|0
  • Anlayamazsin ki anlasilmiyor oyle

0|0
    0|0
  • Doktor kontrolü yaptıramadan anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Ya hastane kontrolü başka şekilde ilişkiye girmeden anlaşılmaz. He ama bu hastane kontrolünü yaptırırsın ve nişanlın kız çıkarsa bu olayın üstüne nişanı atar. Böyle kafanda kucağına nişanluna güven direk sor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin nişanlının dilinin altında sanki farklı bir şeyler var gibi? Çünkü oraya el atmayla kızlık zarı bozulmaz! İnternetten yapacağın detaylı bir inceleme ile -''hymen'' diye aratabilirsin- kızlık zarının neye benzediği hususunda bilgi sahibi olup, gerekli kontrolü kendin de yapabilirsin. Ama bu biraz uzmanlık biraz da deneyim gerektirir.

0|0
    0|0
  • Hem elle hem bakirelik ara

3|0
    0|0
  • vallahi insan burdaki seyleri okuduktan sonra kafasi allak bullak oluyor. sende haklisin.

1|0
    0|0
  • Yolunu yapmış yalanın diyosun :D

0|0
    0|0
  • İnşallah sorun yoktur. Yoksa patlak malı kimse almaz

0|0
    0|0
  • anlaşılır

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaz.