Evli kadınlar neden eşlerini aldadırlar? arkadaşlar

bu zamana kadar 12 tane evli kadınla ilişki yaşamışlıgım var

asıl nedenin bence cinsellik oldugun'un farkına vardım

yaşım 23 birlik de oldugum kadınlar genelde benden 2 yaş bazen 5 felan büyük olurlar çok geç boşalan biriyim yani bir kadın bıkma dan

bırakalım demeden ben bırakmam ilişki esnasın da sorum şu sizlere

evlendiginiz de eşiniz sizi tatmin etmezsse ? onu aldadır mısınız?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Aldatmam eğer mutlu değilsem ayrılırım.Ama kadınlar bunu göze alamıyor sanırım çareyi aldatmakta buluyorlar.Evdeki hayatında mutlu olmaya kadınlar aldatıyo genelde ama bu bir çözüm değil ki mutlu değilsem ayrılacaksın.

0|1
    0|0
    • malesef şuan hayatım da öyle bir insan var boşanayım felan diyor ama ben istemiyorum boşan ma çünkü yuva yıkmak zina etmek den daha günah biliyorum.

• Sen gireceğin günaha girmişsin zaten de o boşansa sen evlenecekmisin onunla ? cinsel olarak uyumlu olmak da yetmez evliliğin devamı için.

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlilik sadece cinsellik demek değildir bence.Ben olsam aldatmazdım.

0|1
    0|0
  • 12 evli kadini nasil ayartin yakisklisin heral

kocalarina kiymamislar senin gibi birini bulup vurdurmuslar

0|1
    0|0
  • Hayır, seviyorsam aldatmam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkegin gay olması ya da ereksiyon olamaması,kadına kötü davranması organzma ulaştıramaması kadını aldatması.bu sebeplerden dolayı erkegini aldatır.onun için adamda adam gibi olmalı ki boynuzlanmasın

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim hak veriyorum adam dedigin karısına sahip çıkar ilgi gösterir

• erkek ne yaparsa yapsın kadın er ya da geç eşini aldatır. normal kadın böyle birşeydir. istisnalar da vardır.

0|1
    1|0
  • bırak ya fantazılerını anlatıp bızı yıcek :)

0|0
    0|0
  • Seninle kocasını aldatan başka biriyle seni aldatır.başıma geldi

0|0
    0|0
  • Sütü bozuk kadınlar kocalarını aldatırlar. Aldatmak yerine ayrıl istediği gibi vurdur ne yapıyorsan yap

0|0
    0|0
  • Sallama amk fantezilerini gelip burda paylasiyorsun liseli. 12 kadinla yatmis sie go

0|2
    0|0
  • eşi düzgün olan kadınlarlada yattım ama kadınlar macerayı seviyor emin ol bende 7-8 evli kadınla yattım hep kaçamaktı sonrasında dost olduk birinin eşi uzman çavuş o kadın biraz başıma bela oldu bana aşık olmuştu boşancam evlen benle die tutturdu zor ikna ettim kocsıyla mutlu şimdi,biz yuva yıkmak derdinde değiliz bedenlerini rahatlatıyoruz maceraya doyuruyoruz onları

0|0
    2|2
  • kardeş senin yatacak yerin yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...