Kızlığıma baktım of çok korkuyorum bakireyim ama işte n'apaçam:/

ya ben 12-13 yaşındayken ergenlik döneminini verdiği zevkle kendimi arastrmaya başladım ve parmağımı soktum oraya bide arkama da...ne aptalım ya çocuk aklı işte zar mar bilmyiordum bile ney olduğunu...ertesi gün bir damla kanadı ama tırnaklarımda uzundu o zaman...neysesu an27yim ve bu mesele çok aklıma takıldı...ayna alıp kontrol ettim ve gördüm görcemi...zar duruyordu ve ortasında bir delik vardı...sanırım parmağımı ordan soktum..off ya ileride evlenince kanasın kanamaz diye korkuyorum allahm yaa

Güncellemeler:
bozulmamis...hadi kurtardik..ztn mümkün deglmis

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

• Eğer son hafta içinde bir ilişki olmuşsa, taze yaralı bölge anlaşılır, ancak daha eski olayda zaman tayini pek mümkün değildir.

Kızlık zarı ( himen) cinsel ilişki dışında da zarar görebilirmi?

Evet, bölgeye gelebilecek darbeler ve düşmeler nedeniyle de hasar görebilir. Yırtılan kızlık zarının kendiliğinden tam iyileşmesi mümkün değildir, esnek zar yapısı dışında genelde yırtılan kısım hasarlı iyileşir, o nedenle muayenede anlaşılır zaten.Kızlık zarı, isminden dolayı zar gibi düşünülse de aslında bir zar değildir.Ayrıca bazıları zarsız doğuyor.Kızlık zarının yapısı ve şekli embriyo döneminde belirlenir, her 1000 kadından 1'i kızlık zarı olmadan doğmaktadır. Ve bazen kadınların yarıya yakın bir kısmında ilk cinsel ilişki sırasında kanama olmamaktadır.Kızlık zarı en kolay bebeklik ve ergenliğe ulaşılmadan önce çocukluk sırasında görülür. Ergenlik sonrası incelir yahut kendi üzerine katlanır.

Jimnastik ve spor yapan kızların çocuğunun zarı zaman ile eriyor. Zaten şakır şakır kan bekleme evlendiğin zaman adam senin ilkin olacağı için girerkende o aradaki dokular yırtıldığı için kanama yapar..Anatomik olarak kızlık zarı vajinanın hemen giriş kısmında yerleşmiş, ortasında adet kanı ve vajinal salgının akmasına yarayan ufak bir delik bulunan yarı esnek, ince bir yapıdır.

Kimi kadında bu yapı sert veya esnek olabilir, ortasında bir yerine iki veya daha fazla sayıda delik bulunabilir.

Kızlık Zarı nın ortasındaki delik büyük olduğunda ilk gece ilişkisinde kanama gözlenmeyebilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kızlık zarı çeşit çeşittir. kimisi deliklidir kimisi deliksiz. düşün hilal şeklinde olan bile var. anladığım kadarıyla bu konuda çok endişelenmişsin ve buradaki hiçkimse senin endişeni geçiremez. en iyisimi git bir kadın doğum uzmanına durumunu anlat bir muayene etsin seni sonrada için rahatlasın.

ama illede kişisel görüşümü istersen anlattıklarına göre hala bakiresin.

saygılarımla.

1|0
    0|0
  • Jinekolog haricinde kimse sana kesin bir şey diyemez. Bu şekilde bir itirafı samimi olduğunu inanacağım bir kız söylemiş olsaydı bakire olup olmadığını sorun etmezdim.

0|0
    1|0
  • Zarı kendi başına göremezsin bence.

0|0
    0|1
  • Esnekse zor kanar korkma sorun yok.

1|1
    0|1
  • Kimseyi takma bence dilerim herşey gönlünden kalbinden geçtiği gibi olur

1|0
    0|0
  • merak etme tekrar kanama olur...

1|1
    2|1
    • dogruyu yazanı eksilemek niye anlamiş değilim...!

• :)))) yarin is var erken kalkicam ama hiiiic uykum yok...

• uyusunda büyüsün pış pış...:))

• önemli değil..ameliyat ile dikiyorlar...

0|0
    1|0
  • jinekologa gidip yerindemi değilmi öğrenebilirsin

1|0
    1|0
  • sen evlenince kocanı kandır böyle, bizi değil... yemedim ben bu anlattığın hikayeyi, hamur mu kızım o sadece parmağını soktuğun yer delik olacak incecik kızlık zarında... kimi yemeye çalışıyorsun sen?

0|0
    7|3
    • tabii 27 yasina kadar kendini saklayan kiz zor bulunur! sen hic masturbasyon yapmyiorsun sanki!

• hadi geçmiş olsun o zaman...

• saolasin:D

• takma kafana vakti gelince zaten düşüneceksin bunu..

0|1
    1|1
  • kanamayabilir. bazı kızlık zarları esnek olur. eşin senden şüphe duyarsa bir doktora gidersin olur biter.

1|0
    0|2
    • tamam haklisin sanirim en iyisi bu..sonucda iliski yasasaydim tümden kaybolmus olurdu ki bu da ztn doktorda belli olur.

• amin insallah..cok zor bisey ya hem kiz olup birde böyle seyler yüzünden kafaya takmak...doktora gitmekten de korkuyorum cünki ordada bozulabilir korkusu var ve daha önce hic gitmedim. gördügüm kadariyla zaten yerinde duruyor...tsk ederim

• rica ederim ne demek.insanlara az da olsa faydamız olursa ne mutlu bize hoşçakal.

• Akilli olun arkadasim

Her delik parmaklanir mi?

0|0
    4|0
  • bence kendini yamamaya çalışıyosun birine aklamaya çalışıyosun açık açık söyle ne var ya :))

0|1
    2|2
  • bilemiyorummm

0|0
    0|1
  • vajina esnektir takma kafana

0|0
    0|1
  • internetten kızlık zarı yapılarına bakarsan zaten bazı kızlık zarlarının ortası delik olur belki öyledir seninki zorlamaya bağlı kanama olmuştur. tam anlamıyla bozulmamış olabilr.

1|0
    0|0
  • kendin aynadan bakarak anlayamazsın

1|0
    1|0
  • çocukluk hatası kardeşim olur böyle şeyler çocuklukta neler yapmadıkki.Sonuna kadar namuslusun sen .

1|0
    0|0
  • Bisiklet kazası dersin

0|0
    0|2
  • Kiçükken safmışsın hadi anlarımda büyümüşsün hala safsın yadaaa ayak yapıosun bize :)

0|1
    3|1
    • sana soruyorum ben bunu .hakaret niye ediyosunki.Ha ettinde taktımmı sanıyosun hakaretini :)

• nasıl anladın bozulmadığını.gidip testmi yaptırdın yoksa :D

Kızlar Ne Diyor 5

• annen falan söylemedi mi sana bana çok küçükken tuvaletimi yaparken annem kızlığın ne olduğunu bilmediğim için kızım sakın parmağını falan sokma oraya demiştii :) ama ii bozmamışssın ya da esnekti kızlığın ..

1|1
    1|2
    • hayir canm bizim evde böle konular tabu asla asla konusulmyuor ayip sayiliyor...hatta evlenme kelimesini bile duymaktan utanirdik...cahillik iste ailem kirsal bir kesimden geldi...

• benimde ailem öyledir canım köyde büyümüş yetişmiş insanlar delik küçükse bozulmamıştır büyükse bozuktur ya da kızlığın esnektir..

• evt haklisin...iste cok yanlis bisey sölyememek egitmemek

• bence jinekoloğa git ve o baksın. dışarıdan bakma ile pek anlaşılmaz. hem o sana söyler kanayıp kanamayacağını.

0|0
    0|0
  • Bence doktora gitmelisin kendin anlayamazsın çünkü hem en kötü diktirirsin o kadar kafanı takıyorsan

0|0
    1|0
  • Gülmiyi mdiyorum ama içerği okumadan başlıktan koptum yani..

0|0
    1|0
    • hahah delisin ya sen diyince bende bikez dhaa okudum hakkaten komik. ha bu arada hicbisey olmamis:D

• Sevindim senin adina :) hangi bolume gidip nnasil ogrendin ?

• saolasin canm ya kadndoktoruna gidip ögrenmek en iyisi:D

• bir kadin doktoruna git ve durumu anlat, kizlik zarinda bir problem olup olmadigina bakar, hic olmazsa aklindaki soru isaretlerindende kurtulmus olursun..

1|0
    0|1
Yükleniyor...