Kullandiginiz en mastürbasyon yöntemi n bayanlar?

Şu an inanılmaz istekliyim güzel bir sevişme ortamim yok o yüzden kendimi iyi tatmin etmeliyim nasıl olur peki?

1|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• yastıgı denemelisin gece videoda izledim icim eridi kızda uctu zaten halbuki hiç bir yeri görünmüyordu duzgun fakat yinede o zevki banada yaşattı

1|0
    0|0
    • Nasıl oluyor?

• 2 veya 3 yastıktı üstüste koymus tam ortasına degilde biraz daha kenarına cıplak vaziyette oturmuştu fakat açılı şekilde duruyordu yastıgın uzerine yumşak birsey sermişti sanırım... hani bir erkek üstünüzdeyken nasıl girip cıkar aynen o sekilde oda ileri geri vücudunu hareket ettiriyordu

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Bence böyle kara günler için takma penis al ya da ona benzer bir şey yap. Mesela karton, sert kağıt gibi bir şeyi yuvarlayıp bantla :))) Aklıma birden bu geldi :))) Sonra güzelce oynarsın. Artık gerisi senin hayal gücüne kalmış benden bu kadar dostum :)

0|0
    0|0
  • kızlar genelde hergün yapar çünkü mastı bilmezler bazıları günde 3 4 defa bile yapabilirler. bunun tek sebebı kadının bosalamaması.. yani mast yaparken g noktalarını tam bilememesş.. bu yüzden mast yaparken bosalmıyorsun ve sadece sulanıyorsun.. yani zevk suyu gelıyor ama sen bosaldıgını zannedıyosun.. bu kolay cozumu var tabi 20 dklik...

0|0
    0|0
  • Gelirler şimdi harun abi

0|0
    0|0
  • bakireysen yastık kullanarak iyi bir mast yapabilirsin ya da sevişmeden anlayan iyi bir sevgili ile sevişebilirsin bakire kalmak şartı ile

1|0
    0|0
  • Uzan yataga
    Soyun ve vajinani oksamaya basla.
    Klitoryusu suyunla islat.
    Parmagini asagi yukari kaydir bazende daireler yap.
    Hafiften icine koy ve biraz daireler ciz icinde.
    Ucusa hazirlan

1|0
    0|0
  • Sol El 😂😂

0|0
    0|0
  • Parmak uçlarını kullan

0|0
    0|0
  • ben genelde mastur yaparken elımı kullanırım farklı bır cesıt olarak supergenın borusu calıstırdıgımda cekıcı yor yaa acayıp zevk verıyor :D

0|0
    0|0
  • Tatmin yaz 3642 ye yolla ücretsiz tatmin katologu hemen cebine gelsin :)))

0|0
    0|0
  • Eğitim verebilirim

0|0
    0|0
  • Şu an bende oyleyim

0|0
    0|0
  • Gorusmek ıstermısın

0|0
    0|0
  • Hayalgücünun gücüne bağlı :)

0|0
    0|0
  • sanal takıl burada istekli çok bul birini sanal candır sağlam kafa yapr :)

0|0
    0|0
    • Yok istemiyorum onu

• hayal gücünü kullan o zaman yakınında olan birlikte olamayacağın ama birlikte olmak istedğin b rini düşün

• gel babana gel

0|0
    0|0
  • Sanal yapalım istersen.

2|0
    0|0
  • Bu iş yastıkla falan olmaz.
    Kontrol sende olmalı ki orgazm olabilsin.. Yoksa orgazm falan olamazsın.
    Etkili yöntemleri mebcut

0|0
    0|0
    • Ne gibi

• Önce şunu söyleyeyim
      Elle yaparsan orgamz olamazsın. Boşuna uğraşma bence.
      Elle yaparsan ne olur biliyor musun 😊😊
      Hemen yazıyorum

• orgazm anına çok yaklaşıyorsun ve orgazm olmak üzereyken Olamayıp sadece ıslanmadan ile yetiniyorsun. istek de doğal olarak artıyor. Şöyle düşün önüne bir adet çok sevdiğin tatlıdan küçük parça koyuyorlar. sen onu yiyince canın daha fazla yemek ister. Yani kendini doyurmak lazım.
      Orgazm olmak için kontrolun sende olmaması lazım. Eğer elle yaparsan yani kontrol sende olursa tam orgazm olmak üzere iken beynin elinin vajina dan çekilmesi emreder ve eş çekilir orgazm oldugunu zannedersin.
      Peki ne yapman lazım. Kontrol sende olmamalı yani mast da titreşimli bir yatdımcı bir alet kullanman lazım. Neler olabilir
      dış fırçası
      masaj aleti
      epilatör
      Şarjlı traş makinası
      Pilli traş pıçağı
      Hangisi var

• Klitorisini az ıslat hızlı bir şekilde okşa :) Tatmin edecek biri yoksa yandın sen. Bendede oluyor ve her sabah benden uyanıyo e tabi enerjiyi atamayınca normal :)

0|0
    0|0
  • Amuda kalkip tek elle kopekleme masturbasyonu dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vibrator kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Banyoda suyu ac.. oraya tut cok fazla aksin ama.. yani musluk kismindan

0|1
    0|0