Bir erkek en fazla mast yapmadan kaç gün dayanır?

Beyler sorum size bir erkek 4 5 gün mast yapmadan dayanabilir mi?

0|4
144

En İyi Erkek Görüşü

• 1-2 hafta yolu var, sonra tavuk popona bile kalkıyor sfsdfsdfsd

0|0
    0|0
    • yalnız burada götünee yazdım fakat ks sağ olsun popona diye değiştirmiş :/

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• 30 saniye

0|0
    0|0
  • aseksüelken aylarca durabiliyordum. sanki kime neyi saklıyoruz, bu neyin davası dedim , ve sonradan sonraya, bu nereye kadar gidecek uleyn dedim ve çektim kılıcı verdim mastın gözüne gözüne,

şukuluyorum kendimi

http://i.hizliresim.com/219pO0.jpg

0|0
    0|0
  • Cok daha fazla

0|0
    0|0
  • 4-5 hafta yapmadığım çok oldu. Kendini alıştıranlar 1-2 hafta sonra sıkıntı yaşıyor ama öyle bir zorunluluk yok aslında

0|0
    0|0
  • Dayanır bir hafta da dayanır da vücut rüyada halleder o işi. Daha fazla gitmez..

0|1
    0|0
  • o insanın yaşamaına ruh durumununa göre değ. şir gün olur saatlerce anca sabreder gün gelir hafta geçer yani biraz bisikolojik biraz ortam etkiler

0|0
    0|0
  • Dayaniyosun hatta bir zaman sonra bu vucut fonksiyonu körelir aklina bile hlmz ama ne gerek varki , fışkrt gitsin :)

0|0
    0|0
  • Sınırsız

0|0
    0|0
  • İki gün

0|0
    0|0
  • Dayanır tabi 1 hafta da dayanır

0|0
    0|0
  • Erkek olan, olgun olan benim gibi mast yapmaz işte.

0|0
    0|0
  • Bazıları hiç yapmıyor.

0|0
    0|0
  • Dayanıyorum ama testislerim armut kadar şişiyor. Tuvalet ihtiyacını giderirken penisimden spermler geliyor biraz zorlayınca.

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir derim yani yapmadan 1 hafta 10 gün duranda var 2 güne bir yapanda var yani her erkek bir olmaz şöyle bir şey duymuştum 30-35 yaşlarına kadar sağlıklı bir erkeğin aklına günde ortalama 300 500 kere seks geldiği söyleniyor :)

0|0
    0|0
  • Ben aylarca dayanabiliyorum ama iletişimde ve etkileşimde bulunduğum kız arkadaşlarım olacak yanlış anlama kızlarla sohbet etmem bile bunu geciktirebilir

0|0
    0|0
  • Aylarca 😂

0|0
    0|0
  • 1 hafta dayanır en fazla ama ilaç alırsa 2 haftaya kadar uzar

0|0
    0|0
  • 2 hafta dayanmışl8ğ8m var 👍👍👍

0|0
    0|0
  • 1 ay dayanan var

0|0
    0|0
  • Tabiki durabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...