Eşinizin yüzüne kezzap dökülürse?

Erkekler, diyelimki karınızın yüzüne belli bir sebepten dolayı kezzap döküldü ve yüzü aşağıdaki linkteki gibi oldu. Eşinizden ayrılır mısınız yoksa birlikteliği sürdürür müsünüz? Cinsellik yaşayabilir misiniz? Dürüst cevaplar bekliyorum.

link

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• zor bir soru allah böyle bir şey ile imtihan etmesin

ancak kaza bela hastalık biz insanlar için

sanma ki bugün sağlıklısın yarın da böyle olacak...

yarını allah bilir...başına ne gelecek kimse bilemez...

o yüzden sağlıklıyken iyiydi de...hastayken mi kötü olacaksın

kimse hasta olmak kaza geçirip görsel olarak kötü görünmek istemez...ama kaderimizde varsa yapacak bir şey yok...

ben nişanlıma sahip olduğum tüm hastalıkları söyledim...kabul ediyorsan böyleyim...etmiyoorsan canın sağolsun herkes yoluna...ama yarın gözüm görmez kör olurum elim kolum bacağım sakat kalır kötürüm oluru...sakın o zaman bana tekme atma beni terk etme...

unutma sende hasta olabilir sakat kalabilirsin...

gerçekten seviyorsan aşkından geberiyorsan...her haliyle sevmen katlanman razı olman lazım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Parası neyse verir bir tetikçi bulur vurdururum o puştu.

4|0
    0|1
  • Linki tıklayamadım:(

Böyle bir durumda ayrılırsam iki gözüm kör olsun:((((

3|0
    0|0
    • bende tıklamadım cok cabuk etkılenıyorum bencede yaa hastalıkta sağlıkta olmalı

• kişiye ve neden kezzap dokulduğune göre değişir ohaldekı bırıyle kımse cınsellık yaşayamaz tahrık olmadan da cınsellık olmaz mutlu bır ılışkıde olmaz hep uzulursun o psıkolojıylede mumkunatı yok cınsellık olamaz gerçekçı olmak gerekırse omur boyu bakarım yardımcı olurum hep yanında olmaya çalışırım tedavı vs herşeyı ustlenırım ama bı arkadaş gibi

0|0
    0|0
  • ayrılmazdım..sevdimi allahına gadar severim ulagnnnn...!

0|0
    0|0
  • ayrılmazdım. sevmişim evlenmişim sonuçta yanında olurdum tabi ki. kimsenin başına ne geleceği belli değil ki. benimde başıma bir şey gelebilir sonuçta.

0|0
    0|0
  • ben biriyle evlenmişsem cinsellikten daha öte şeyler düşündüğüm içindir. ve o kişiye canım feda olsun.

2|0
    0|0
  • ben kimseyi yarı yolda bırakmadım bırakmamda... hele ki eşimi asla bırakmam bu bizim için ilahi bir sınavdır.. bu sınavı başarı ile geçmek varken kaçmak niye olsun ki?

0|0
    0|0
  • Yine her şey eskisi gibi olur...

0|0
    0|0
  • Ayrılmam. Ameliyatla filan yüz nakli yapılmakta artık. Her türlü yardımcısı olurum sevgi , saygı , parasal olarakta. Şimdi insanlar işte vermezler bu kadına

1|0
    0|0
  • ben kalırım açıkcası eşimi terketmem bu sebepten o benim eşim olduysa bunun nedeni sadece dış güzellik değildir zaten.yüz nakli falan yaptırırız çözüm bulunur.her türlü desteği veririm ona.

0|0
    0|0
  • Zor soru...

0|0
    0|0
  • Ali Taran mıyım ben.asla bırakmam..

0|0
    0|0
  • Sen eşinin başına böyle bir şey gelse ne yaparsın?

0|0
    0|0
  • Sonu mahkemede biter :D

1|0
    2|0
  • Sonuna kadarr Sonunaaa Neden yaşamııyım Karım o Benim

0|0
    0|0
  • ayrılmam ben.cinsellik de olur seviyosam.

0|0
    0|0
  • ayrılamazdım ya ayrılırsamda kendimi öldürürdüm heralde çok büyük vicdan azabı benim için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• o'nu o suratı ilede severim, alırım bağrıma basarım...

Bu kişi sevdiğim kişi ise eğer birde... Ona estetik yaptırmaya çalışırım destek olurum bu süre içinde..

1|0
    0|0
  • Ben de sanmam birlikteliğe devam edeceklerini.

Erkekler daha fazla bakarlar dış görünüşe.

0|0
    0|0
  • Allah korusun içim cız etti ya dürüst olun arkadaşlar onu sevmek önemli tabii ama onu dış görünüşü için de seviyoruz

0|0
    0|0
  • hayat bu herşey olabilir elbet sogurdum kendisinden belki ama ayrılmazdım o bıraksada bırakmazdım

0|0
    1|0
  • büyük konuşmak istemem ama ayrılmazdım.

0|0
    0|0
  • Lafla peynir gemisi yurumuyor neyse ki ^^

0|0
    0|0
  • kim yaptiysa allah belasini versin :((

0|0
    0|0
  • sanmam kalacaklarını

0|0
    0|0
Yükleniyor...