P*rno izlemek istemiyorum ama dayanamiyorum?

p*rno izlemek istiyorum ama dayanamiyorum en fazla 2 gun dayanabiliyorum 3. Gun yine izliyorum yillardir boyle. Artik vazgecmek istiyorum. Cok gunah oldugunu biliyorum. Her seferinde bu son birdaha izlemek yok diyorum kendimi suclu gibi hissediyorum sonra 2 gun sonra yine izliyorum dayanamiyorum nasil vazgecebilirim?

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Normal her bayan gibi istegin fazla. Bunun olması gayet doğal. Bunun olmaması zaten anormal olurdu. İstek hep olacak önemli olan bunu kontrol etmek. kısacası sorununuz isteği kontrol edememe istek sizi kontrol ediyor. İnsan 15-16 yaşında evlenmeye programlı. Bu yaşlar geçtikçe sonra özellikle bayanlara cinsel istek muazzam artıyor. Evlene kadar cinsel yönden sabit duracam dersen bu imkansız. eğer cinsel soğukluk yoksa onu bilemem. O ayrı bir sorundur.
    Yani mastu yapmıyacam demekle bırakamazsin. Önce bu bir ihtiyaç, bunu kabul edeceksin. Sorunun cinsel yönden kendini tam rahatlatmaman. Eğer kendini tatmin etmezsen istek azalacağına daha da artar. Yaptıkça yapasın gelir ve Kısır bir döngü ye girersin. Bunun için haftada 2 kez tam orgazm olacak şekilde mast yapın isteğini kontrol etmen lazım. aynı düzenli cİnsel ilişkide olduğu gibi. Önceden belirlediğin zamanlarda yapacaksın.
    Burda sorun orgazm. Olabiliyor muusn

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Senin evlenme çağın gelmiş fazla acele etmeden işi gücü yerinde karakteri oturmuş adam gibi birini bulursan kaçırma.

0|0
    0|0
  • tek çare uygun biriyle evliliğe gitmek.

0|0
    0|0
  • gunah ama ne yapcaksinki insanin yaradilis ozelliginde var bu bir ihtiyac vucut icin bunu bir sekilde karsilamn lazim ya bole film izleyip mast yapcaksin ya da iliskiye girceksin

0|0
    0|0
  • Ver kurtul artık sende

0|0
    0|0
  • izle sende ama çok izleme

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar idare et.

0|0
    0|0
  • ben de öyle.

0|0
    0|0
  • cok dert yapma kendine. daha cok gencsin normaldir boyle seyler kendine mukaet ol fazlada psikolojik olarak kotuleme kendini ilerde sogursun yoksa cinsellikten.. oldu bittiye getirirsin bu da esine yansır.. benden soylemesi

0|0
    0|0
  • Acil koca aranıyor :)

0|1
    0|0
  • anormal filmler mi izliyosun?

0|0
    0|0
    • Evet

• zaten çokça izleme sebebi de bu ben mesela threesome dışında hiç birini izleyemiyorum anlamsız geliyor. merak ediyorum gibi...

• Ben izlemiyorum hiç bir zaman. Prno nedir ya. Başka biri kadını beceryo sen zevk mi alyon?

0|0
    0|0
    • Napiyik gidip baskasiylami yatayim

• Yapıcaksan mastı bari izlemeden yap birşey hayal etmeden yap. Maksat yapmak için yapmak sonuçta.

• İzle nolcak neden vazgeçmeye çalışıyosun ki

0|0
    0|0
  • Vazgeçemezsin izleme isteğin gelince kendini birşeylerle meşgul et

0|0
    0|0
  • Yardimci olabilir miyim?

0|0
    0|0
  • Evlenıcen ya da bulucan birini sesını kessın cözüm bu

0|0
    0|0
  • Gorusmek ıstermısın

0|0
    0|0
  • cinsel tatminsizlikten kendini tatmin et

0|0
    0|0
  • abdest al hep öyle dolaş bişey olmaz ondan sonra

0|0
    0|0
  • Vazgeçmek için kendine bir eş bulmalısın, p*rnoya gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • vazgecemezsin gececeksende birini hayel ederek mast yapacaksın p*rna izlemiceksin belkii olabilir

0|0
    0|0
  • :) valla harika beğendim...

0|0
    0|0
  • gel babana gel

0|0
    0|0
  • Zor vaz geçersin ama kendini tutman lazım

0|0
    0|0
  • Şehveti azaltmanın yollarını araştırmalısın kardeşim. Bu konuda www.zehirliok.net sitesi işine yarayabilir Bir de masta mecbur kalırsan hayal gücünü kullanabilirsin. Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • ya böyle azgın kızları görmek cok tahrik ediyor beni, sanal seks yapalım işte ya sen azgınsın ben azgınım yakısıklıyımda daha ne istiyosunuz :)

0|0
    0|0
  • Hastalık oluşmuş sende malasef

0|0
    0|0
  • Evlenmeden vermekten iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vaz geçemezsiniz insanın tatmin olması için ya izleyeceksin ya mast yap can ya da ilişkiye girecen

0|1
    0|0
  • Ahahahaa aynen bendensin ya

0|1
    0|0
  • İzle sende.

0|1
    0|0
  • Aynı ben. Ben, sırf bu yüzden abdestsiz bile dolaşıyorum. En sonunda zina yapacağım o olacak.

0|3
    0|0
Yükleniyor...