Klitoris mast ı yavaş yavaş azaltırsam ilerde seksten zevk alır mıyım?

Klitoris masturbasyonu yavaş yavaş azaltırsam ilerde seksten zevk alırmıyımmm?

Güncellemeler:
Korkuyorum sürekli mast yapınca ilerde zevk alamazsın diyolar kötü. bir durum

0|1
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyde olduğu gibi aşırılık zararlıd8r. Asıl yaradılışımızın gerçeği eş olmaktır, karşı cins ile olanı eftâldir. Evet yap dilediğin zaman ve miktar ama gerçekten tatmin ol doyuma ulaş. Yoksa azdım dur şurada iki dakkada boşalıp rahatlayı vereyim değil yani. Zaman ayır tüm bedenini kat işin içine en hassas noktalar8nı keşfet sadece vajinanda bitirme işi. Tüm teninde hisset ve tüm hücrelerin yaşasın boşalmayı ve sayı değil doyum olsun ve dindirsin ateşini...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• seks yaparken mast yap

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sık yapmaman lazım.

0|0
    0|0
  • hayrilisi teyze

0|0
    0|0
  • Alirsin kanka yeter ki karsindaki erkek işini bilsin :))))

0|0
    0|0
  • Eşinin uzun süre içinde kalması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Klitoris zevk almanın alışkanlık yaptığı gerçek. Vajinal zevk almayı zorlaştırıyor. Bakiremisin? Bakireysen klitoris mastı azalt

0|0
    0|0
  • evlenince yaparsınız

0|0
    0|0
  • 3vet

0|0
    0|0
    • Klitoris mast neki? Normal mastı herkez yapıyo zaten yapmıyorum diyen yalan söyler

• @Şirinbebek2 çok yapmak ilerde insanı etkiler diyolar korkum bu ve yapmıyorum o ne ki diyen çook fazla

• aynen çok kötü terge biraz

0|0
    0|0
  • Şimdide alırsın

0|0
    0|0
  • seksten her zaman zevk alırsın sadece orgazm olmanı etkiler

0|0
    0|0
  • Ne sacma inanislar var ya bildigin gibi devam et seksten soguma sadece partnerinle. alakali

0|0
    0|0
  • sende ikisini aynı anda yaparsın ;)

0|0
    0|0
  • alıcağını umuyorum

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Kesinlikle şimdi mast alışık olduğun ve sürekli yaptığın için gerçek ilişkide zevk alamaz hale gelirsin birazda olsa azaltman gerekir mast

0|0
    0|0
    • Azaltırsam peki alır mıyım faydası olur mu

• Yok öyle açık olmaya gerek yok tek sorum faydası olur mu azaltmanın tek merak ettiğim bu

• Sen bilirsin evet

• Klitoral dan ziyade vajinal orgazma odaklanmalisin

0|0
    0|0
  • Fazla mast yapman sende ıslanma alışkanlığı kazandırİr. Orgazm olamama durumum ortaya çıkmasına neden olur.
    Her bayanın evlenmeden önce mutlaka orgazm olma alışkalığı kazanması lazım. Yoksa orgazm falan olması çok zor olur. Ayrıca birçok kızda Gerdek korkusu vardır. Sende de var değil mi?

0|0
    0|0
    • Evet var tabi

• Bilinç altında cinselliğe karşı önyargıların mevcut. Bilinç altın sana devamlı cinsellik kötüdür ve uzak dur diye olumsuz telkin lerde bulunuyor.
      Bu genel problem. Mahalle baskısı ve aile baskısıyla 7-8 yaşından itibaren kız çocuklara cinselliğin çokkk ötürü bir şey olduğunu ve uzak durulması gereken bir şey olduğu devamlı bilinçaltına işlenir. Sonra kız evlenir tam Gerdek öncesi bir abla gelir ve bundan önce öğrendiğin herşeyi unut cinsellik çok güzel bir şeydir ve Kocanı mutlu etmen lazım der. Ama 20 - 25 Senede bilinçaltına kazınan bu düşünce o an Biter mi? tabiki bitmez
      Bundan kurtulmanın yolu kendi vucudunu tanıyacak ve kendi vucudundan zevk almasını öğrenMekke olur. Bunın yolu ise mast ile tam orgazm olmaktan geçer.
      Gerçek orgazm olabiliyormusun. Bu çok önemli 😊

• Evett

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...