Cinsellikten korkuyorum, normal mi?

Kadınların ilk defa yaptıklarında çok büyük acı çektiklerini duydum. Ya da anal seks yaparken yine acı çektiklerini ama katlandıklarını okudum. Cinsellik bu kadar ağrılı acılı bir şey ise neden herkesin amacı bu? Artık cinsellikten korkuyorum çünkü ya karşımdakine zarar verirsem düşüncesi var içimde. Sizde de var mı bu?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Değildir.

0|0
    0|0
    • Niye kadınlar zaten cinsellikten iğrenmiyor mu ki?

• @BirİzmirBeyefendisi 30 40 yaşında olsan neyse bence yanlış diyon. 70-80 kilo olmuş kadın ancak pasta borege doyumsuz olur.

• Hayır doğru söylüyorum kadınlar erkeklerden daha doyumsuz

En İyi Erkek Görüşü

• normal kanks

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yalan :D ahahahah :D kim demiş acıdığını salak acıyo diyerek aklınca karşı tarafa duygusal anlamda bağlanması sağladığını düşünüyor o kadar

0|0
    0|0
  • Anal yapmazsin sen de

0|0
    0|0
    • Yapmam tiksiniyorum ama vajinalde de kadınlar acı çekiyormuş. O zaman hiçbir türlü yapmak mantıklı gelmiyor. Erkeklerde üreme organı dışa çıkık bu daha temiz olmamıza ve seks sırasında acı çekmemizi sağlıyor ama kadınlarda durum farklı. Kimisinin vajinası da ölü balık gibi kokuyor ve sekte acı çekiyorlar diyorlar. Daha yapmadan sekten tiksindim.

• Ama o hpv kadınlarda rahim kanserinin, erkeklerde anüs ve gırtlak kanserinin en kötü k. ciğer yetmezliğinin temel sebebi. Evlenmeden önce kadına hpv testi yaptırırdım detaylar olmazsa insan sağlığından olur.

• Tamam bu konuda test yaptirirsin ama senin düşündüğün tek detay bu değil ki :)

• Asexual ım

0|0
    0|0
  • Ayy dusunceli erkek kaldi mi ya :)) karsisindakini kirmaktan zarar vermekten urken :D oyyy super yaa :D bosver sen milleti sen iyisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yok bende öyle bir durum yok, evet ilk defa yaptıklarında biraz canları yanıyor ama sonrasında azalıyor çokta fazla acı çekmiyorlar,
    Anal ilişkiye gelince sağlıklı bir ilişki şekli değil zaten

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin dostum bende senin gibiyim

0|1
    0|0
    • Aynen mesela anal yapamam ben. Ya lavman yaparız ama dışkı bulaşırsa. İğrenç sonra cukumu bir daha kullanamam.

• Yok. Cinsellikte kadın erkekten çok daha fazla zevk alır.

0|0
    0|0
  • Merak etme birşey olmaz ilk seferde acı çekmesi normaldir.

0|0
    0|0
  • Korkanın çocuğu olmaz derler

0|0
    0|0
  • sence öyle olsa ister veya yaparlar mı

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey koca çocuk çıkıyo ordan

0|0
    0|0
Yükleniyor...