Göğüs büyütmek? Lütfen okuyun?

Arkadaşlar kısa kesicem ailede göğsü küçük olan sadece kardeşim ve ben. Annem teyzemler halam hepsi büyük annem bize küçüklükten beri sarkma olmasın diye sütyen taktırdı acaba büyümemesinin nedeni o olabilir mi? 18 yaşındayım bu saatten sonra ameliyat dışında yapabileceğim bir şey var mı? Boy 1.65 kilom 47 (sutyen 75b)

0|2
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• b kup ölçüsü normal bir ölçüdür.. a kup olsa tamam diyeceğim de,, nedir derdin anlamış değilim.. c kup mu olacaksın.. kocaman kocaman.. bu mu yani.. b nin nesi kötü? ameliyat hariç işe yarayan bir yol olsaydı, implant operasyonları yani silikon tarih olurdu.. demek ki , geri kalan söylentiler balon.. özellikle de azgın ergenlerin uydurduğu, ellet büyür masalı... göğüs yağ dokusu, vücudun diğer bölgelerindeki yağlardan bağımsız olarak gelişir kızların göğüs bölgesinde.. ha şu var..18 yaşındasın.. gelişimin devam ediyor.. ortalama 20 ye kadar devam eder.. ve yarın bir gün anne olduğunda bir miktar daha büyür.. ama çok rahatsızsan, gelişimin devam ederken, uzman bir doktora görünmen yerinde olabilir.. belki destekleyici , hızlandırıcı bazı ilaç ya da besinler önerebilir.. gelişim durduktan sonra daha kötü ya. ama saçmalıklara kanma..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben de 20 yim kucuk benimkide ailede en kucuk olan benim hatta bir care bulamadim daha dogum kontrol haplari buyumesine yardimci oluyormus fakat kiloda yapiyormus bilmiyorum ya kararsizim ben de ama ameliyat hic dusunmedim cunku hic dogal durmuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bence öğle kalsın aslında büyük göğüs neden seversiniz evlenince zaten büyür ben şahsen küçük göğüs severim vücudunla barışık ol bence

0|0
    0|0
  • Onlarada yedir büyürler

0|0
    0|0
  • Küçücük olanı çok daha sevimli. Dokunma bence.

0|0
    0|0
  • Ben küçük çok severm seninle evlenmeme bile sebeb olabilir

0|0
    0|0
  • avu doldurmazmı ya

0|0
    0|0
  • Bence normal

0|0
    0|0
  • Annenlere kiz bencee 😃😃

0|0
    0|0
  • bence gayet iyi inan büyük göğüsünde çok faydası yok hatta ilerki dönemde sorun bile yaratabiliyor

0|0
    0|0
  • Normal iste neden sorun yapıyorsun ki? Evlenince büyürler merak etme

0|0
    0|0
  • Kadın hormonu var gögüs büyütür ama ileriki yaşta sarkmayapar fitness bilgisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Buyutucu kremler var kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • bnce gayet iyi :)

0|0
    0|0
  • Kremler var büyütücü

0|0
    0|0
  • Kilo almak büyütür diye biliyorum aynı şekilde zayıflamak da küçültür

0|0
    0|0
  • Bence ideal ya kafana takma cok benim cok cok büyük değil ama 75 kalmasknı üsterdim yemin ederim 85 c nedir? 😂😂😂 hem zayıfsında yani sıkabilirsin bir dergide okumuştum düzenli olarak yaparsan belki bir şeyler olar

0|0
    0|0
  • doğal kalll en güzeli bnmde 75 kafaya takıyordm ama artk takmyrm büyük oluncada kilolu gösteriyr

0|0
    0|0
  • Malesef bnmkide ole krem mrem varmis ama inanmiyorum onlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...