Acil bakınnn, korunduk ama reglim gecikti ihtimal var mı? detay?

Reglim ayın ilk ile ikinci haftası arasındaydı. Bitti.17 Şubatta prezervatifle ilişkiye girdik.
bir sorun yoktu. Bu ay reglim 10 gün gecikti. Bua ay sınav stresi falan dengesiz beslenme gecikmesine neden olmustur, dönemlerim düzensiz zaten hep gecikiyodu.
Ama diğerlerinden farklı olarak kasıklarımda acayıp agrı var. Düzensiz beslendıgımden sindirim sistemim de bozuldu, karnım agrıyo. Ama belim ve kasıklarım geregınden fazla agrıyo, sancı var.. Hamilelik ihtimali var mı? korunmamıza ragmen

0|3
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Prezervatifte yırtılma yoksa strese bağlı gecikmedir.

1|0
    0|0
    • Öyledir kesin, yoksa imkansız zaten de.. insan düşünüyo işte

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen hamile değilsin... Sadece üşütmeye bağlı muhtemel ağr8lar çekiyorsun. Asl8nda sanılanın aksine hamilw kalmak korunmasak bile zordur. Korunuyoruz çünkü yüzde bir ihtimal bile olsa hamileliği istemiyoruz çünkü. Kaldıbki korunmuş ve anlattığına görw adetiniz daha yeni bitmiş. Zatwn yumurtanız yok döllenecek. Adet bittiği günden 10 gün boyunca yumurta yok periştahı gelse korunmasan8zda hamile kalamazsınız. İçiniz rahat olsun. Çokta kesinlik istiyorsan gidin bir eczaneye hamilelik testi için birşeyler alıp bakın...

1|0
    0|0
  • strestendir bişey yok rahat ol

1|0
    0|0
  • bir şey olmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • Prezervatifle girdi diyosun hamile olma ihtimalin yok ki

0|0
    0|0
  • kalitesiz prezervatifle korunduysanız olur

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
    • Ciddi mi.. ama korunduk, yani saglamdı da.. nasıl sperm ulasabılır kı

• %100 korumaz hiçbirşey.
      İhtimal var mı demişsin evet var.

• Prezervatif BİM den mi aldınız?

0|0
    0|0
  • Adını ne koyuyoz :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hamile olman çok zor büyük ihtimalle stres falndir adaçayı ya da kekik çayı iç adet sokturucu özellikleri var.

1|0
    0|0
    • Çok sağol canım yaaa. Bende sanmıyorum hamıle oldugumu. Sadece regl olamıyorum agrı stres yaptırıyo baslasa rahatlıcam

• Tabikide öyle ben için rahat etsin diye dedim ki evli olduğum halde 1gun bile gecikse bende ayni stresi yaşıyorum bitki çayları seni rahatlatır özellikle adaçayı ve üşütmemeye dikkat et şimdiden geçmiş olsun.

• Sağol canım, dediğin gibi bişey yoktur, zamanl görücez

• Hamile degilsin sakin ol normal şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • Erkegin zevk suyunda bile sperm bulunur hamilelik riskin var evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...