Sağlık bakanlığının dağıtmış olduğu prezervatifler?

Sağlık bakanlığının dağıtmış olduğu prezervatifleri nereden, nasıl ve kimler alabilir? Bilgisi olanlar ya da alıp kullananlar yardımcı olursa sevinirim. sevinirim.

0|1
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Saglik ocaklarinda cocugunu goturen kadinlara teklif ediyorlar ama istenilince verilior mu bilmem

0|1
    0|0
    • @gokgurultusu1 hemsireler verior. aile hekimi hic o konuya girmio. Hemsireler takip edior hep

• Doğrudan gidip hemşireyle muhatap olucaz yani. Peki bunun bir sınırı felan var mı nasıl oluyor varsa? bir şekilde takibini yapıyorlardır bunun herhalde..

En İyi Erkek Görüşü

• Aile planlamasi merkezlerinden

0|1
    0|0
    • Pekii herhangi birşey istiyorlar mı kimlik bilgisi vb yoksa doğrudan veriyorlar mı? Birde kimden alıyoruz aile hekiminden felan mı?

• Iste bilmiyorum oyle sacmaliklar olabilir. Sonucta 3 cocuk diyorlar en az:D

• ahahah evet haklısın yalnız o 4 çocuğa çıktı yanlış hatırlamıyorsam :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sağlık bakanlığı aşmış kendini o ney öyle, kesin evliler için dağıtmaya karar vermiştir ama alacakların niyet farklıdır😕😁

0|1
    0|0
    • Dağıtanların ve kullananların amacı belli niyet nasıl farklı olabilir ki?

• e yani maksat korunmak sonuçta ha belki ailelere dağıtmayı planladılar ama haliyle evli olmayanlarda bundan faydalanırlar

• Neyse benim görüşümdü öyle belirttim, evlilik dışı böyle şeylere karşıyım ama yapana lafım yok kararlarında özgür

• odkfodfdkfd reel mi

0|0
    0|0
    • internette denk geldim habere göre öyleymiş

• Vayy devlet mi veromus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sağlık ocaklarından alabilirsin

0|0
    0|0
  • 4çocuk diyip prezervatif dağıtıyorlarsa o prezervatifler patlaktır benden söylemesi 😂

0|0
    0|0
  • Sağlık bakanlığı halk sağlığı kurumu zührevi hastalıklar önlemek için

genelevler ücretsiz kondom prezervatif dağıtı halen devam ediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...