Çok akıntım var ne yapmalıyım?

Kızlar veya bilgisi olan erkekler, benim inanılmaz çok akıntım oluyor 1 haftadır. Öyle ki pantolonumun ağ kısmında ıslaklık hissettiğim bile oldu. Kokusu dışarı yayılıyor mu bilmiyorum beni çok rahatsız ediyor ve gerçekten altıma işemişim gibi iğrenç rahatsız hissediyorum. Bunun çözümü günlük ped takmak biliyorum fakat bu durumu saklamaktan ziyade kökten çözüm arıyorum. Akıntı nasıl geçer sebebi nedir bilen var mı?

Anlamayanlar için belirteyim, beyaz olan akıntı. Kan değil.

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ovulasyon döneminde fizyolojik vajinal akıntı olabilir...
    Fizyolojik (normal) vajinal akıntı, adet periyodu içinde yumurtlama gününe yaklaştıkça artma eğilimindedir; hatta bazı durumlarda çamaşırı kirletecek derecede vagen dışına taşabilir.

Ovulasyon döneminde görülen bu akıntı, yumurtlama gününde yumurta akı kıvamında, çekince uzayan, sümüksü ve şeffaf bir görünüm alır. Bu şekildeki vajinal bir akıntı "ovulasyon" un habercisidir.

Her ne kadar aşırı miktarda olabilse de, fizyolojik akıntı renksiz, kokusuzdur; kaşıntı ve irritasyon da yapmaz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doktora niye gitmiyorsun arkadaşım?

0|0
    0|0
    • 1 hafta oldu daha ne bileyim o kadar ciddi mi değil mi

• Git lütfen

Erkekler Ne Diyor 16

• Genelde vajen ve idrar yollarında üşütmeye bağlı aşırı ıslaklık ya da mantar gibi bakterilerin yol açtığı aşırı ıslaklık, koku ve akıntılardır. Bir jinekolog ya da bir üroloğa görünüp muayene olabilir kurtulabilirsiniz. Mantarlar genelde kokulu ve peynirleşmeye yakın bembeyaz pelte şeklinde parça parça akıntılar olur, doku hassasiyeti oluşur ve zaman zaman el tamasıda acır ve kanamalar görülebilir.

0|0
    0|0
  • erkeklerde de akıntı oluyo sanırım bel soguklugu diyorlar ama kadınlar bu tur seylere daha acıklar.. buyuk ihtimalle mikrobik bir rahatsızlıktır.. bence bir kadın hastalıklarına falan ugrayın.

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon olabilir soğuk algınlığı nezle grip gibi durumlarda etkili tabi

0|0
    0|0
  • Cinsel şeylere fazla takılmıyorsun dimi netten?

0|0
    0|0
  • yüksek ihtimalle mantar enfeksiyonu kapmışsın doktora gitmelisin acilen.

0|0
    0|0
  • Kızlar sizin isiniz cok zor be

0|0
    0|0
  • mantar olmuşsun doktora git fitil versin sana

0|0
    0|0
    • mantar kaşıntı yapıyormuş olmuyor o bende. ertesi gün hapı kullandım yakın zamanda o mu arttırdı acaba

• mecburiyetten aldım

• sen bir doktora görün

• Üroloji ya da jinekologa gitmeni öneririm

0|0
    0|0
  • iltihap olmuşş olabilir,

0|0
    0|0
  • acillen tedavi olun. çok önemli. iltiahaplanmış vucudunuza yayılırsa sizi zehirler

0|0
    0|0
  • Burda sormak yerine jinekologa danisman daha dogru olur

0|0
    0|0
  • ilaç tedevisi

0|0
    0|0
  • ilişki gurusu hiç sevgilisi olmamış yazar

0|0
    0|0
  • Hormonlar fazla çalışıyordur aklından hep seksmı geçiriyon

0|0
    0|0
  • Ne pissiniz ya

0|0
    0|0
  • cinsel yaşamın var mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayaklarını üşütme bol su iç kokusu gider valla biz kızlar aynı dertten muzdaribiz. Tamamen geçmiyor maalesef

0|0
    0|0
  • doktora gidip güçlü antibiyotikler kullanmalısın. su içmek falan o noktada pek etkili olmaz

0|0
    0|0
  • Benden cok degildir eminim canim enfeksiyondandir doktra gorun benim ki artik kanli oluyor o derece

0|0
    0|0
  • Doktora gitsen?

0|1
    0|0
  • Bende de var o doktora git bende gidicem en kısa zamanda

0|1
    0|0
Yükleniyor...