Bayanların hemcinslerinden hoşlanmasının sebebi nedir?

benim kafamı karıştıran bi durum aynı durumda olanlar var mı bilmiyorum..ben 21 yaşındayım ve kendimden yaşça büyük kadınlara aşk derecesinde ilgi duyuyorum ama cinsellik olarak değil.. hiç erkek arkadaşım olmadı ve hiç bir zaman olmasını istemedim..çünkü bu durum beni mutlu etti..platonik bi sevdiğim var genelde bunlar 50 yaşın üzeri bayanlar oluyor ne yapabilirim ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• önce sana akil vermeye calisanlarin akillarinin ne kadar saglam olduguna bak... halen bu durumu " tu kaka " olarak algilayan beyinler var...

kimden hoslaniyorsan onun ile ol lezbiyen olabilirsin onu anlaya biliyorum da neden ozellikle 50 yas uzeri bayanlar onu anlamiyorum.

ayrica bu durum seni rahatsiz etmiyorsa 50 yasinda ki birine de sarkintilik etmiyorsan mesele yok demektir.

bu arada cinsel anlamda kadinlara ilgi duymuyorsun sanirim senin durum da karisik ben de bilemedim simdi.

0|0
    0|0
    • cinsellik hissetmiyorum..50 yaş olmasını bende bilmiyorum ama çok derin hissediyorum ?

• valla his ediyorsun his ediyorsun da cinsellik yok ise askin olmasi biraz garip ki bu ask degildir sadece his ettigin seyi ask saniyor olabilir misin ? ask = cinselik nasil bir kafa yapisi varmis bende de kendimden de igrendim bak. Neyse cinse olarak bizim genclerden hoslaniyorsan senin durum harbi biraz karisik demektir. Benim devreler yaniyor gibi.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence, bir erkek arkadaş edinmeyi dene.

Sonra bir de kendi yaşıtlarından bir kız arkadaş.

Sonra da olgun kadınlara bir bak bakalım, sonra karar verirsin ;)

0|0
    0|0
  • türünün tek örneği olabilirsin . Yaşıtlarından hoşlanman doğal karşılanabilir ama 50 yaş üzerindeki bayanlardan hoşlanman ilginç bence bi psikologdan destek almalısın

0|0
    0|0
  • bu durumlar sanırsam psikolojik durumlardır yani beyinde bir şartlanma var sanırsam,bunu kırmak için sevgili bul kendine,zevk güzel bir şeydir ancak hayat zevkten ibaret değildir.biraz çabalarsan aşabilirsin

0|0
    0|0
  • bir erkek arkadaş edin , onunla bişeyler yaşamayı dene , eğer olmuyorsa doğru bir uzmana görün.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanırım o yaştaki kadınlar sana biraz daha sempatik geliyor sıkıntın bu yöndedir:))

0|0
    0|0
    • sempatik değilde daha çok erkeğin kadına aşık olması gibi bi duygu hissediyorum ..

• piskoloğa görün :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...