Penis uzunluğu neye bağlıdır?

Merhaba arkadaşlar penis uzunlugu boyutu kalınlığı neye bağlıdır sizce kiloya mı yoksa doğumdan gelen birşeymi yoksa beslenmeylemi alakalı fikirlerinizi alalım

Güncellemeler:
Penis uzatılabilirmi eğer uzatılabilirse nasıl uzatılabilir?

0|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kilolu insanın penisi küçük olur 12 santimi zor görür yani :D :D

0|0
    0|0
    • O bile olmuyormuş genelde zaten 13 cm üzerindekiler iyi durumda :D uzatılabilirmi sizce

• Benim arkadaşım şişmandı. 115 kilo felan bir verdi penisi ondan önde gidiyor yani şişman olunca içe kaçıyor :D

• Anladım mantıklı aslında kilo nasıl büzülme yaparsa penisdede aynı olay oluyordur. :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 14

• bir nevi bakıma bağlıdır 18 yaşına kadar zayıf biriysen biraz iri ve uzun olur ama kilolu isen malın büyüyecek yeri olmuyor ve zamanında bol bol masaj yapmalıydın yani yaşın 18 i geçmişse sen artık onu nekadar çekiştirsende uzamaz ve kalınlaşmaz sakın o haplar dan ve pompa denen maldan kullanmayın hiç faydası yok ve çok zararlılar hergün 3-5 kişi haydar dümene bu tür şeyleri kullandıkları için yardım istiyor. Ve de kısacası elindekinin değerini bilmen lazım sonuçta allah vergisi

0|0
    0|0
  • Genetige

0|0
    0|0
  • Çevresel faktòrler ve büyük oranda genetik.

0|0
    0|0
    • Çevresel faktörler derken hocam genetik dediğin sanırım aileden genden gelen bir genetik kast ediyorsun.

• Aynen. çevresel olarakta, atıyorum kongoya bak mesela. adamlarda ortalama 20 cm küsür.
      Türkiye de 13-14 cm.
      Yani iklim filanda etkiliyor yani.

• Şimdi haklısın biz müslümanız biz her gün mastrubasyon yapıp ne bileyim evde çıplak dolaşmıyoruz rahat olamıyoruz bu cinsel konuda o yüzden yaşam tarzlarımız hepimizin aynı olduğu için kısa kaldığını düşünüyorum türkiye ortalamasının ha tabi 14 den fazlada vardır illaki ama genel olarak ülkemiz böyle. bazı ilişkilerde bu yüzden sonlanıyor evlilikler vs.

• Kilo arttikca kasiklardaki yag cogalir penis kisalir gibi durur

0|0
    0|0
  • şansa.

0|0
    0|0
  • Beslenme ya da kiloyla alakası yok. Genetiktir. Birde küçükken gelişme çağında ike malzemeyi serbest bırakıp bırakmamaya göre değişir. Mesela 15 yaşına kadar donsuz gezersen canavar gibi olur.

0|0
    0|0
  • Genlere.

0|0
    0|0
  • Beslenme cok önmli vücuttaki kan akışı , genetik özellik vede stressiz bir cocukluk ve genclik

0|0
    0|0
  • Genetik

0|0
    0|0
  • Babanın o gece sana verdiği emeğe :))

0|0
    0|0
    • Bence onla alakası yok o anda zaten küçük bir döl olarak ilerliyosun büyümen beslenmen hamilelik dönemi doğduktan sonra beslenmen işte ergenlik dönemleri ailede rahat olmak bir çok etkeni var ama çözülebilmiş değil hala

• ne kadar sulanırsa o kadar büyür

0|0
    0|0
    • Doğru olduğunu sanmıyorum neye dayanarak söylediniz

• ve özellikle güneş ışığına eğilimlidirler bu yüzden her sabah pencerede güneşe tutuyorum

• cevresel ve genetik faktorlere baglıdır kocum :) kafaya takma.. 10 cm den uzunsa sikinti olmaz

0|0
    0|0
  • Babaninkiyle seninki aynidir. Babadan geçer

0|0
    0|0
    • Ne yani tüm oğlu olan babaların penis boyutuyla oğullarının boyutu aynımı

• En fazla 1 -2 cm fark olur

• Penis uzunluğu Annenin boyu ile babanın boyunun toplamının 2 katının kareköküne bağlıdır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...