Hamileyken regl durumu olabilir mi?

İlişkiye girmeden hamile kalınabilir mi. Sadece sevişme yaşadık boşalmada olmadı erkekte.
1. sorum Zevk suyuda görmedim ihtimal olabilir mi sizce?
2. sorum ve bu olaydan 10 gün sonra regl oldum. şuanda karnımıda şiş gibi hissediyorum

bu konuda gerçekten bilgisi olanlara danışmak istiyorum ve saygı duymanızı bekliyorum çünkü bu konuda fazla bir araştırmam olmadı bu zamana kadar. İnternette de pek durumuma uygun birşey bulamadım. Teşekkürler

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sevişme ile hamile kalinmaz ikincisi hamile iken regl olmaz sadece bir kaç damla kan gelebilir bazılarında buna üstüne görme diyorlar buda yerleşme kanamasidir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Adetten 5 ve adet döneminden sonra 5 gün içinde hamilelik olmaz işin normalinde.. Buna ilave olarak ilişki yok, boşalma yok ve zevk suyu yoksa hiç olmaz olması imkansız..

1|0
    0|0
  • Olamaz olamaz kesinlikle olamaz

1|0
    0|0
  • mümkün degil kadının dogasına aykırı hamile iken adet kanı gelmez.

0|0
    0|0
  • 1. ilişkiye girmeden hamile kalmak hazreti Meryem'e mahsus bir durum.

2. Sevişme derken? biyoloji dersinde çocuk Nasıl yapıldığını öğretmişlerdir büyük bir ihtimalle yani olayı biliyorsundur.
    3. Hamileyken regl gören bayanlar var emin olmak için doktor ya da eczaneden test almanı tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Yüzeysel olarak yaşadık.. erkekte gelen en baştaki sıvı vajınaya degerse ihtimal var mıdır onu sormak istedim ben aslında..

• kalman öyle pat diye hamile kalınırmı

1|0
    0|0
  • Bilmiyorsanız sevismeyin arkadasim bu ne yaaa

0|0
    0|0
    • Bir anda oldu ne yapmalıyım şimdi aklımda bile yoktu ikimizinde. burada soru sormamalı mıyız anlamadım ki.

• Evet benim öyleydi. bayağı sıvı geldi benden ama kendisinde hiç bir şey olmuyor zaten bir daha kalsın şu korkuyu yaşadım yeterli.. :))

• Sen bana güven arkadasim çocuğu da kendini de bu zevkten mahrum etme kaygan vajinanda kaydirsin bak ne tatil oluyor

• Gebelik testi yap bence.

0|0
    0|0
  • Meryem anaysan hamile kalabilirsin

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanmam hamile kalmak okdr filmlerde goruldugu gibi kolay degil ki. Keske ertesi gun hapi alsaydinda diken ustunde kalmasaydin

1|0
    0|0
Yükleniyor...