Kız arkadaşım hamile kalabilir mi?

Arkadaşlar ben kız arkadaşımla dün ilişkiye girdim. Regl donemindeydi ve içine boşalmadım. Hamile kalma ihtimali var mı? Bugun "ertesi gün hapı" kullanması mantıklı olur mu? Lütfen cevap verin.

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Yapmayı bilen çaresini de bulur

Saçma sapan sorular

0|1
    0|0
    • Madem oyle neden okuyup yorum yapıyorsun be güzel ablam

• Teknoloji çağında bile bunları bilmiyorsanız

Boşuna yaşamışsınız bu yaşa kadar

En İyi Erkek Görüşü

• Ertesi gün hapi dogum kontrol hapi degil, düsük yapmak icin yüksek dozda hormon hapi..
    Kiz arkadasini seviyorsan, deger veriyorsan, cinsel iliski yasamadan önce bunlari düsünün...
    Sevgilin hamile kalmaz ama bir dahaki sefere adam gibi önlem alin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Kaç gün vardı regl olmasına?

0|0
    0|0
  • ella diye bir hap var kardeşim benzer bir durum benim başıma gelmişti bende prezarvatif yırtılmıştı içine boşalmıştım sevgilimin ama şimdi hiç bir sorun yok 48 saat içinde alsın hatta nekadar erken okadar iyi ELLA ilacın ismi

0|0
    0|0
  • ben pek anlamam dönemindeyken olmuyo diye biliyorumda sen nasıl bir yokluktaydında kız o dönemdeyken yaptın

1|0
    0|0
  • Evet hamıle

0|0
    0|0
  • Hamile kalmaz

0|0
    0|0
  • Yumurtlama Döneminde Değil. Kalmaz diye biliyorum. İyi Bilen Birisine Danışmalısın.

0|0
    0|0
  • Yok rahat ol. Çok çok düşük bir ihtimal.

0|0
    0|0
  • evet hamile kalma riski var ama küçük bir ihtimal ertesi gün hapı kullansanızda hamile kalma riski var ertesi gün hapları gebeliği %80 oranında önlüyor lakin kullanırsa bu ay başka almasın düzenli cinsel hayatınız varsa doğum kontrol hapı kullanın.

0|0
    0|0
  • kalır kanks

0|0
    0|0
Yükleniyor...