Sorum şu küçükken testislerime tekme geldi ve tedtisleri yukarı çıkıyor ve ben evlilikten hep kaçıyorum çocuğum olur mu?

Küçükken top oynarken testislerime tekme geldi ve inanılmaz bir acıyla bayılma noktasına geldiğimi hatırlıyorum gözümün önü kapkara oldu o ağrıyı unutamıyorum hala yere yığıldım kaldım ağlayarak eve gittim tuvalete girdim korka korka baktım testislerim yukarı çıkmış elimle ittim ağlayarak utancımdan anneme babama birşey söylemedim... Artık evlilik çağına gelmiş olduğum için korkuyorum çocuğum olmazda diye ve ereksiyon anında yukarı çıkıyor testisler çok nefret edici bir durum ben doktora gitsem ailem ne der çocuğum olmazsa ne yaparım ben acaba.. Hiç bir kıza bakmıyorum umut vermiyorum hiç sevgili yapmadım kendime.. Kendimi şimdiden yoksun hissediyorum çok kötüyüm...

Güncellemeler:
Doktora gitmekten çekiniyorum açıkçası
Ayak Ayak üstüne atamıyorum testisler yukarı çıkıyor , ereksiyon anında çıkıyor doktora gitmeye çok utanıyorum ben utancımdan gözüm kararıyor düşünürken bile..

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Kıyamam ben sana ya olur mu öyle şey😔
    bir doktora filan git bakalım ne diyecek.

0|1
    0|0
    • Git tamam mı? Bunun utanılcak bir tarafı yok.
      benim sevgilimde olsa bu elinden tutar götürürüm.
      Kapıda beklerim tabi o ayrı mevzu 🙈

• İlgin için teşekkür ederim cesaretlendim sayende 😏

• Ne demek git bir an önce ihmal etme😉
      Orası mühim, geleceginiz🙈

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim doktora gitmekten çekinirsen ilerde çok dert yanarsın testise alınan büyük darbeler seni kısır edebilir ve doktora gitmen bunu düzeltmeni sağlayabilir bu devirde kısır kalan yok artık
    Merak etme doktor senle dalga geçmez sen iyi bir mizah edin ve doktora git de bizim küçük oğlanın toplarına zamanında sağlam bir darbe geçirdiler sağlammı diye bir bakalım de veya hut sperm testi yaptır orda zaten direk ölü sağlam sayısı verirler sana

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir doktora gorun bakalim ne diyecek

0|1
    0|0
  • Doktora gt

0|1
    0|0
  • Doktora git tıp çok ilerledi çocuğun da olur herşey olur saçmalamayın ya sadece iş doktora gitmekte bunun neyini abartıyorsunuz

1|1
    0|0
  • psikolojik ya da reflekslik durum olabilir, ereksiyon da bir nevi refleks olayı o yüzden yukarı çıkıyordur, bir üroloğa git.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Normalde de yukarida duruyorsa sorun vardir. Hepimizin basina gelen olay o. Top carpar tekme yersin arkadasin sirf aci cek diye tokatlar. Eger her zaman yukarida duruyorsa sorun vardir doktora gorun.

0|1
    0|0
  • doktora gitmeden cevabı alamazsın. burada doktor sayısı çok az kaldıki onlarda test yapmadan cevabı veremezler.

0|1
    0|0
  • Askerde bana da oldu o olay doktora gitmedim evlendikten sonra sıkıntı olursa gidicem ama.

0|1
    0|0
    • Kardeş moralim çok bozuk Ereksiyon olunca çıkıyor pantolonumda sıkıştığında yukarı çıkıyor ayak ayak üstüne atamıyorum yukarı çıkıyor..

• Bende öyle bişey olmadı.
      Doktora gitmekten çekinme temizliğini yap ve git bence

• Doktora git kanks

0|1
    0|0
Yükleniyor...