Kansermiyim bilgisi olan önbilgi versin nolur?

Yaklaşık 4 yıldır vajinamda siğil varmış ben et beni diye biliyordum minik minik çoğalmışlar hiç ağrım falan yok sadece arada akıntım oluyor adetlerim düzenli doktora gitmekten korkuyorum bakireyim ilişkim olmadı :(

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Siğil tanisini senmi koydun netten edindigin bilgilere göre yoksa bir dokTor mu siğil tanısı koydu ki bazı zamanlar doktorlar bile yanılır bende olduğu gibi 6 doktor gezdim en sonunda biyopsi aldirdim sonuç fibroepiteryal polip zararsız deri büyümesi benimde cinsel hayatım yok bence devlet hastanesine randevu al sen cinsel deneyiminin olmadığını söyle biyopsi yapılsın çıkan sonuç gösterir ne olduğunu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen burdan fikir alma bir git doktora en iyi onlar bilir Allah şifa versin

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun

• amin cümlemizden, sakın çekinme istersen bayan doktora al randevu ama git sağlık sonuçta bu, korkma

Erkekler Ne Diyor 7

• Önemli bişey yoktur ama tavsiyem kadın olan doktorlarda var onlara git bir muayene ettirmen senin için daha iyi yok kesseler gitmem diyorsan eczanelerde siil ilaçları var krem tarzı onlardan al kullan geçmezse bu sefer dayakla doktora götürülmelisin

1|0
    0|0
  • Her siğil kanser değildir. Doktora git mutlaka. Cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • biz nerden bilelim

0|0
    0|0
  • herpes mi?

0|0
    0|0
  • heee kansersin. doktora gitmekten korkmaya devam et gerçekten kanserse zaten 1 yakında helvanı yeriz. ama doktora gidersen ve gerçekten kanserse tedavini olursun burada yorumlara devam edersin.

0|0
    0|0
  • Kanka bizim mahallede bir kız bundan gitti bilgin olsun 20 yaşındaydı garibim

0|0
    0|0
  • lokal amelıyatla halledıolar 260tllık 5 seansda sorun kalmıor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Git bir dr a.

0|0
    0|0
Yükleniyor...