Sevgilimin aklında başkası mı var?

2 haftadır çıkıyoruz sevgilim bildiğin kalas , askım canım cicim demiyo düz cevaplar veriyo.elimi bile tutmuyo yürürken uzak duruyoruz hep ama çok sevdiğini özlediğini söylüyor.sizce aklında başkasımı var ya da gizli gay falanmı lan bu? (:

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Daha 2 hafta olmuş seni tanımaya çalışıyor olabilir hemen farklı düşünme çok yersiz düşünceler bunlar zamana bırak sana olan sevgisi yerine oturunca neler yapacak görürsün .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• :) ya ne den senin gibi kızlar beni bulmuyo :D biz de 6 ay dokunmayıp 6 ay sonra öpmeye çalışınca tokat yiyoz :)hak mı hukuk mu leyla mı mecnun mu :)

0|0
    0|0
  • Kendi gizli ama gizli kullanicaya cevap verdirmeyen biri gene..

0|0
    0|0
  • benec deyil bir gün eski iki dost yolda karşılaşır bırı diyerini eve davet eder neyse tayzem yemekleri sofraya taşır evin beyi seslenir aşkım tuz getirirmisin diye arkadaşı şaşırır ya ahmet sen bu yaşında bile aşkım canım diye hitap ediyorsun vallah helal olsun demiş ahmet amcada hiç sorma be mustafa 20 yıldır hanımın ismini unutmuşum böye geçiştiriyorum diye hani canımlı cicimli laflar süstür önemli olan kendi ismiyle deyer vermendir

0|0
    0|0
  • ne alakası var. bence utangaç bir yapıya sahip ya da dindar yapıya mı sahip acaba

0|0
    0|0
  • gay olsa senle niye çıksın onu anlamadım.

0|0
    0|0
  • bence yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...