Arabada sevişen kapalı kadın gördünüz mü?

Bugun bizim sitenin güvenliği ve polislerı gördum sıtenın arkasında. baktım bır fılmlı camlı 34 plakalı bır otomobılde genc bır kapalı kız ıle cocuk sevişirken guvenlıge yakalnmıs guvenlık uyarmıs onları gıdın burdan demıs guvenlıge sen tellerın dısına karısamazssın ısıne bak demısler. guvenlık de polıs cagırınca ortalık karısmıs kız buralı cocuk ıstanbuldan muhtemelen vurmaya gelmıs? Tutanak falan topluma acık alanda uygunsuz davranıstan ceza kesılıyormus ceza kesıldı ve mahkemeye de gıdeceklermıs? çok kötu durum yerlerınde olmak ıstemezdım? kapalı bır kızdan gene gıc beklemezdım. mekan edırne? sız beklermıydınız?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Bari başındakine saygı duysa iyi olmuş ne halleri varsa görsünler

1|1
    0|0
    • evet hem para ödeyecekler para neyse adları cıkacak sımdı ıfade vereceklermıs mahkemeye

• Ortalık da yaparken iyidi her şeyin bir yeri zamanı var uyarılmalarına rağmen aslında bu işin kapalısı açığı yok olay tamamen kafada bitiyo kapalı diye cok edepli olacak hali yok açık diye her haltı yapıyo diye bir kaide yok

• :) :) :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne varsa onlarda var zaten

0|1
    0|0
    • sanırım öyle gercek kapalı kısılerın de adını batırıyolar

• Yok kapalı benim mesajılara. Hayret hala saldıran yok oh ne rahatmış

• inş hep rahat olurusn

• Troll... Hee neyse kapalı açık ne fark eder? İçinde varsa demek ki...

0|1
    0|0
    • keşke troll olsaydı be canım

• Sozde kapali olacaklar bide bize ahlak dersi vermeye calisiolar

0|1
    0|0
  • Esas kapalilar her seyi yapiyor

0|2
    0|0
    • acaba cıddı cıddı ılsıkıye mı gırıyorlardır cekınmeden araba koltugunda

• om kadar ılerı gıdebılırler mı guvenlık cırılcıplaktılar kadın adamın ustunde zıplıyordu dıyor :P
      tövbe ya

Erkekler Ne Diyor 8

• günümüzde fahişeler ve travestilerde tesettüre giriyor, dikkat çekmemek için. herkesten herşeyi beklerim.

0|1
    0|0
  • Bunun açığı kapalısı olmuyor ki azınca yapıyorlar işte :D

1|2
    0|0
    • vay anasını ben kapalı kızla evlenme hayalını bırakayım en ıyısı

• şimdi bir kişinin yaptığını da hepsine mal edemezsin. ayrım yapmak yanlış.

• haklısın

• flüt çalanınıda gördüm ama bunu kapalı olarak algılamaylım başında türban olupta kalbi s... şen kadına kapalı demiyelim kapalılara ayıp olur

0|1
    0|0
    • aynen bulgarıstanda da flut dıyolar oral sekse

• kardeş kızın içinde varmış kapalı kutu hesabı :D

0|1
    0|0
  • Kapali oldugunu nereden biliyorsun, her kapali kapali degildi, dini inanci icin kapansa zaten o rezilligi yapmaz..
    Saklanmak, taninmamak icin ogün kapanmistir..

0|1
    0|0
    • hayır kızı mahalleden tanıyorum herzaman kapalı zengın kızı kendının merce a180 falan var

• Inanci icin kapanmiyordur, ya asagilik kompleksi var saygi görmek icin ya da ailesinin baskisi icin kapalidir, ya da neden kapandigini kendisi dahi bilmiyordur,..

• dostum eğer zorla kapanmışsa veya birilerine yaranmak için kapanmışsa onlar daha fena oluyor.

1|2
    0|0
    • tanımıyorum kızı sadece daha önce gördum bu mahallenın kızı sanırım zengın bır aılenın kızı

• Haklısın baskıyla kapanalar böyle oluyor

• @Ünsüzdüşünür99 sanırım öye oluyor sonra bu sekılde polıslık vs ıffetzsız durumlar sergılıyorlar

• kapalıların deliği yok mu. kapanmayı din görüşü olarak görmeyin. aksesuar olarak kullanıyorlar.

2|1
    0|0
    • aksesuar olarak kapanılır mı kısın hadı usumezler de yazın nolcak

• kendine yakıstırıyor kapanmayı bu şekilde dediğim gibi olmus oluyo yazında kapnır o kadar bunaltıcı bir durum değil.

• anladım tesekkurler

• Görmedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...