Sevgilimle bu pazar birlikte olacağız ne önerirsiniz ?

Arkadaşlar bu pazar sevgilimle ilk kez ilişkiye gireceğiz ona nasıl yaklaşmalıyım nasıl birlikte olmalıyız sevgilim bakire nasıl birlikte olacağız ben mi üstte olmalıyım o mu üstte olmalı ön sevişmeyi çok uzun tutacağım o yüzden ıslanacak ve bir sorun olmayacak diye düşünüyorum bir de içine boşalacağım tamamen hamile kalmaması için ne yapmalıyız prezervatif kullanmayacağım ertesi gün hapı ya da başka bir şey ilaç filan nasıl kullanacağız detaylı söylermisniz cevaplarınız için çok teşekkürler :) ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Adam diyor hadimim siz diyorsunuz kac cocugun var.

Neden ahlak bekcisiyiz neden bu kadar yobaz bir milletiz lan biz.

Adam diyor ki '' iliskiye giricem ne onerirsiniz?'' Yobaz cahiller hemen baslamis.

''Gunah yapma etme'' '' kizi yakma ''

Size ne amk cahil yobazlari size ne ? Soruya cevap verin ve en yakin zamanda*ip gidin irana.

2|0
    0|0
    • Sen yardım edebilirmisin ?

• Kardesim bu islerin yardimi olmaz.

1- onsevismeyi unutma es gecme.

2- hayvan gibi davranma kiza.

3- prezervatifi unutma. Hatta okey rotar al.

4- iliski sonrasi da kalkip gitme kicini donme. Kiza saril ve ne kadar degerli oldugunu anlat senin icin. Yoksa cok uzulur vicdan azabi ceker.

Kızlar Ne Diyor 2

• salak ya,ilk ilişkide o mu üstte olmalı ben mi diye soruyorsun daha kızın 0 tecrübesi varken onu üste mi koyacaksın? içine de boşalma bence.

1|0
    0|0
  • Yapma bak vakit varken iyi düşün.

Aileni düşün, birgün seni terkedip giderse diye düşün..

1|1
    0|0
    • sen erkekmişsin kız arkadaşına bu dediklerimi söyle

• yanliz bu bozacak sahis.bozulacak sahidşu anburda yok.ileri tarihlerde gelir buyuk ihtimal.

Erkekler Ne Diyor 5

• elin kızının günahını alma. bırakın bu işleri. daha hayatında yapmamışsın. ikinizde acemisiniz. ağzınıza yüzünüze bulaştıracaksınız.

elin kızını mahvedeceksin bundan zevk mi duyacaksın. bu nasıl vicdan. git o*ospulara onlarda ihtiyacını gider. o*ospular listesine birini daha ekleme.

0|0
    0|0
  • Hamile kalmasını istemiyorsan ya prezervatif kullanacaksın ki onda da kalma ihtimali var çok düşük bir ihtimal ama nadirende olsa olur böyle durumlar. İçine hiç boşalma ve bence kızı bozmada. Evliliği bekleyin. Yazık kıza acıdım...

1|0
    0|0
  • bence geciktiriciyi unutma yeter.

1|0
    0|0
  • 5 dklık zevkten sonra gör pişmanlığı

0|0
    0|0
  • prezervatif

0|0
    0|0
Yükleniyor...