Boşalma süresi sizce ne kadar olmalı ?

çok hoşlandığınız kişiyle ilişkiye başladınız zaman boşalma sreniz ne kadardır ? sizce erken boşalmamı yoksa geç boşalmamı makbuldür ?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, evliler bekarlara oranla daha sık cinsel ilişkiye giriyor. Evli olmayıp birlikte yaşayan kişiler ise evlilere oranla daha sık cinsel ilişkiye giriyor. Erkeklerin yüzde 80'i, kadınların ise yüzde 75'i vajinal birleşmeyi tercih ediyor. Türkler ortalama 26 dakika sevişiyor. Evlilerde bu süre 23 dakikaya düşerken, sevgilisi olan bekarlarda ise bu süre 33 dakikaya uzuyor. Yaş ilerledikçe sevişme süresi azalıyor"

26 dakika da sevişmenin toplamı haa :)) içeride kalma süresi değil.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• böyle bir soruyu cinsellik bölümünde sorsaydın daha iyi olurdu..en azından orda en iyi cevabı alırdın cinsel bölümde daha iyi takipçiler var çünkü..

0|1
    0|0
    • denedim ama ordan kabul etmedi tavsiyen için teşekkür bir dahaki sefere inş ama hala düşünce ve fikirlerinden faydalanamadık :)):

• en iyisi normal sürede bir erkek için konuşmak gerekirse 20 25 dakikada boşalan erkek iyidir

0|0
    0|1
    • sen işi biliyorsun peki bayanda bu süre e kadardır

• 20 25 dakika diye birşey yok zevkin tadına varmak önemlidir süre önemsizdir bu 5 dk olur 10 dk olur 60 dk da olur süreye takılı kalmayın işin zevkine varmaya bakin...

• 20-25 dakika mı? Ben en uzun 5 dakika dayanabilirim.

Erkekler Ne Diyor 14

• Değişiyor. 5 dakikada boşaldığım da olur 30-40 dakikada boşaldığım da. Tamamen ihtiyaca göre ben belirliyorum.

Partnerim orgazm olduysa ve multiple orgasm istemiyor ya da kuruma yaşamaya başlamışsa ona zarar vermemek adına boşalmaya konsantre olurum.

0|0
    0|0
    • aaa dümen sende deseneeee

• Dümen daima erkekte olmalı :)

Zaman ve tecrübe ile orantılı olarak bunu yapabiliyorsun zaten.

• erken boşalma makbüldür şöyle 5 ile 10 sn arası olursa idealdir. bir kere yattığın insanla bir daha yatamamak ve her seferinde farklı bir ilişki yaşamak istiyorsan. ama tabi kötü yönü bir kere birlikte olduğun kadınla bir daha birlikte olamazsın çünkü yüzünü görmek istemeyecektir. eee iyi yanları da var kötü yanları da... bu soruyu soran birinden ben en fazla 15 sn beklerim. şanslısın ;)

0|0
    0|0
    • bu işde bir terslik var galiba normal halim yarım saattte bitiyorum kasarsan bir saatte oluyorrrr:)):):

• erken bosalma ne kadar can sıkıcı bir durumsa gec bosalma da o kadar rahatsızlık veren bir durum olabilir. kontrolsüz gec bosalma bir hastalıktır.

düzensiz cinsel yasam, bilinc altından kaynaklanan kaygı ve heyecanlar, hormonal yogunluk erken bosalmayı tetikleyen nedenlerdendir.

düzenli bir cinsel yasam erken bosalmayı ortadan kaldırıp kontrol mekanizmasını zaten geciktirecektir.

düzenli bir cinsel yasamınız yoksa ve masturbasyonu da aceleye getiriyorsanız bilincaltı erken bosalmaya sartlanacagından cinsel ilşkileriniz erken bosalmayla sonuclanacaktır.

masturbasyon yaparken durmayı, kaslarınızı kontrol etmeyi ve acele etmemeyi kısacası kontrolü gelistirirseniz kendinize cok sey kazandırmıs olacaksınız

0|0
    0|0
  • kadınının boşalmadan sakın boşalma onunla birlikte boşal. en iyi süre budur

0|1
    0|0
  • ön sevişme dahil toplam da 45 dakikalık bi süre bi kadını fazlasıyla mutluluğa ulaştırır. bendenmi kaynaklanıyor yoksa yeterli oyarıma o süredemi ulaşıyor bilemiyorum ama ortalama 45 dakikalık süre içinde kadını squirt orgazma ulaştırmış oluyorum.

0|0
    0|0
  • önce guinness den gözlemci çağrılır, kronometre sıfırlanır, startla beraber kronometre başlatılır :)) maratoncuysan uzun sürer, kısa mesafe koşucuysan onun sonucu ayrı :)) hangi dalda rekor denemesi yapacağımıza bağlı dimi :)))

0|0
    0|0
  • 15 Dakika oda çok zor bende normalde kendimi sıkmasam 30 35dk sürer heralde ama normal boşalma süresi 5 ile 10 dk türkiyede öyle biliyorum ben bide geç boşalmak iyidir erken boşalmak kötüdür eger varsa doktora gidiniz

0|0
    0|0
  • her seyin normali makbull bırakın kendi hallerineee:)):

0|0
    0|0
  • en iyisi zamanını bilememek hatırlamamak

1|0
    0|0
  • +18 (18 dakika ve üzeri iyidir) :D

0|0
    0|0
  • Ne erken nede geç ortası en ideali