Boyundaki morluk nasıl geçer çok acil?

çok aşırı mor değil. sadece o bölgece kan toplanmı galiba. minik minik benekler var. fondöten kapatıyo ama bir süre sonra siliniyo dünden beri 50 kere fondöten sürdüm işe yaramıyo buz koydum az önce. başka ne yapabilirim anlıycaklar diye ödüm kopuyor. insan ayının tekini sevince böyle oluyor galiba

0|1
919

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bepanten krem sür faydası olur.. çocuk niye seni zor duruma soktu? az dikkat etsinn :

0|0
    0|0
    • demediğim kalmadı zaten. farkında değildim diyo. acayip sinirliyim ona şimdi bikere daha sövdüm :((

• haha kıyamam canım yaa :) ohaa öyle kendinden geçmişki fark etmiyor? bidahakine dikkat et üzülme geçer :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Tek çözüm boyunlu kıyafetler giymen. Yara bandı yapıştırabilirsin. Atkı boyunluk kullanabilirsin. Bence en mantıklısı içten giyilen kapalı sıfır yaka bir sweet :)

0|0
    0|0
  • terramicin diye bir deri kremi var bu tür morluklar veküçük açık yaralara iyi geliyor, bir dene istersen, sabah akşam sürersin. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Valla 1 haftayı buluyor o izin geçmesi. Boğazlı kazak, atkı falan öyle gezicen artık. Ben erkek halimle sürüyodum fondöten, sende artık katlanıver..

0|0
    0|0
  • zamanla

0|0
    0|0
  • morluk oluştuktan sonra geçmesi zordur.

0|0
    0|0
  • boyunlu kazak giy

0|0
    0|0
  • vikis sur 2 saate gecırır

0|0
    0|0
  • insanlar varken neden ayı sevdin:)))))

0|0
    0|0
  • Aynı benm gencliğim :D

0|0
    0|0
    • o an farkınada varmadım. dünden beri boğazlı kazakla oturuyorum pişik olcam :D

• Yarna kalmaz geçer merak etme :D

• açılın ben hekimim muayene edeceğim;)

0|0
    0|0
  • Kapatma seviyorum yaptım de

0|0
    0|0
  • bekleyeceksin yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Az emdırseydın kasar senıı

0|0
    0|0
  • evcilleştircen ozaman ayını her yerını emmicek sende ne meraklımıssın evlenmeden yatmaya

0|0
    0|0
  • Iyi emmis

0|0
    0|0
  • Anlasalarda nasıl bir kaşar olduğunu anlasalsr

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım bandaa öyle yapmıştı ben annemlere arkadaşım boynu sıktı şakalaşırken oldu dedim

0|0
    0|0
  • çok mu emdirdin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• önce nemlendirici sür üzerine fondoten üzerine de fondotenle tam aynı renk pudra sür, daha uzun süre idare eder.

0|0
    0|0
  • Bogazlı kazak giy :D

0|0
    0|0
    • kız dünden beri öyle geziyom saçlarımıda açıp öne atıyorum pişik olcam artık evde sıcak :D

• Ne emmeye ne gömmeye geliyon mk haha

0|1
    0|0
    • napcan bacım işte istemediydim ama ayıya karşı koyamadım asdfgh

• Sıvı fondoten sur uzerine de toz fondoten sur bu biraz daha uzun sure kalır

• bakiim nası bişi

0|1
    0|0
  • Biberiye yağı iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Tek caren fondeten havada sogk ztn bogazli giy veya boynuna bisey tak bigazim agiriyor dersn

0|0
    0|0
  • 3-4 gün boğazlı kazak giy. ve bepantene krem sür hemen

0|0
    0|0
  • 2 güne geçer hem buz hem fondten sür

0|0
    0|0
Yükleniyor...