Yumurtalik iltihabi miyim?

Kocamla 7 aydir evliyiz ve zaten evliyiz diye geri cekilme yontemiyle korunuyoruz esim disari bosaliyor yani. Simdilik cocuk dusuncemiz pek yok. 1 kere idrar yolu enfeksiyonu gecirdim bu surecte ve mantarim oldu simdi de iliski sirasinda sol kasigimda igne batmasi gibi bir his oluyo bazen iliski sonrasi devam ediyo boyle olucak diye korktugum icin kuruluk da yasiyorum. Doktora gittim vajinal kultur testi oldum temiz cikti kan idrar tahlili yaptirdim temiz cikti ultrasonla bakildi kist mist bisey yok yumurtaliklarimda da durum normal. Problem ne olabilir smear yaptirdim o da haftaya gelicek ama acaba yumurtalik iltihabi mi daha once yasayan var mi bunu bu testlerin icinde cikar miydi eger o olsa?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten gereken herseyi yapm8şs8n ve sonuçlar gayet iyi. Bence pizisyon sorunu ve bir şekilse istemsiz kas8lmalara neden olutor. Seks hayat8n8zda sürekli ayn8 pozisyonda srvişiyorsan8z ve rahat hareket edemiyorsan8z bunu pozisyon değiştirerek aşabilirsiniz. Kilo olarakvağ8r ve iri ise eşiniz içinize girerken yaptığı bask8 ile iskelet ve kas sisteminize baskı yap8yor olabilur. Dediğim gibi siz üste veya ikinizde yan yana olacak değişik ve rahat pisisyonlar öğrenip keşfedin ve kesinlikle de yeteri kadar 8slanıp vajeniniz kayganlaşmadan ilişkiye girmeyin. Gerekirse kayganlaştırıcı kullanın. Kuru bir vajen ne size zevk verir ne de erkeğe. Her ilişki tahriş eder acı verir ve cinsellikten soğutur...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence ohastalik falan degil iliski sirasinda yumurtaliklar calisir sanirim calistigini hissettiriyor sana

0|0
    0|0
    • Ama hic olmazdi mantar tedavisi oldum gynoflor kullandim ondan sonra basladi

Erkekler Ne Diyor 7

• Eşinin sorunu olabilir, sperm sayımı yaptırabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Başka bir doktora da gorunmenizi önerebilirim. Aynı şeyler farklı doktorda da çıkarsa sizin evhaminiz olabilir. Çocuk olayını sonraya bırakmayın küçük bir tavsiye sadece. Tabi durumlarinizi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Evet öylesin

0|0
    0|0
  • Boşalmadan önce gelen sıvıda bazen sperm olabilir, geri çekilme yöntemi güvenli değildir öncelikle. Kuruluk yeterince tahrik olmamandan kaynaklanıyor ön sevişmeyi uzun tutun.

0|0
    0|0
    • Ama olsa 7 ayda olurdu onu biz ayarliyoruz elimizden geldigince

• Ayarlamanız mümkün değil başta şeffaf bir sıvı geliyor ya tuzlu olduğunu söyler kadınlar. işte onun içinde bazen sperm olabiliyor.

• çok geçmiş olsun önce. bu hastalık biraz zor geçer süreç lazım. mantar hemen atılmaz ilişkide az acı verir. yanma batma hissi.

0|0
    0|0
  • Bu sorunun cevabını burda bulacağaına doktora gitsen olmazmı burda kişilerin yanlış yorumları yanlış yöndermeleri seni dahada sıkıntıya sokar bence.. dağ başında değilsin diimi?

0|0
    0|0
  • İltihap olsaydı kültürde çıkardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...