Beyler bayanlar artık bu durum çok sıkıntı veriyor dalga geçmek için değil cidden soruyorum?

Valla ciddenartık çok sıkıntı yaşıyorum içim içimi yiyo. Bazı geceler Penisim dikilmiş oluyo ve bu bana çok büyük bir ağrı veriyo tualete kalktıgim zaman o şekilde gidiyorum tualete ve zorlayarak yapıyorum tualetimi sonrasında yavaş yavaş inmeye başlıyor bunun sebebi ne olabilir bileniniz yardimci olsun lütfen :(

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadasimda oyle genelde sabahlari hep dikik uyanir. Az yapiyor olabilirsin bundan kaynaklidir bence

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir olayin etkisinde mi kaldin kanki

0|0
    0|0
    • 1 olayın etkisi derken yani öyle bir olay olmadı ara ara bazı geceler oluyo :/

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• korkmana gerek yok. erkeklerde fizyolojik olarak gecede penisleri 5 kere istem dışı erekte olur yani kalkar, anormal bir durum yok. pekçoğu bunu hatırlamaz bazıları cinsel rüya görür, veya sizinki gibi ağrıyla kalkanlarda ya yatış pozisyonundan dolayı penis sıkışmıştır o sebeple ağrır. yoksa normal bir durum. Her erkeğin başına gelen şey.

0|0
    0|0
  • Çok Sıkıştığin için diklesiyor ve dik olduğu için isemede zorlanıyosun iseme esnasında kendini kasmadıgin için iniyor yavaş yavaş ve isemek kolaylaşıyor. CömerEk isemeyi dene oturmali wc kullanma

0|0
    0|0
  • Bence bir üroloğa gitmelisin

0|0
    0|0
  • ergenlik çagindamisin

0|0
    0|0
    • 20 yaşındayim bicogu şeyin farkındayım fakat bu durum kafamı karıştırıyor

• rüyalarin ateşlimi geciyor

• Hayır benim sorunum o değil ki

• valla bunu bir ürüloga gidip sorarsan daha sağlıklı olur