Tuvalet yapınca karnım ağrıyor?

Ya lütfen düzgün cevap verin önceden yani bayaa önceden anal seks yapmıştım düzgün tuvaletimi yapıyordum fakat şimdi yaparken tuvaletimi karnım ağrıyor işte sonra tuvaletten çıktım biraz yapış yapış hissettim böyle yapışkan kahverengi sıvı vardı kilodumda değiştirdim kusura bakmayın ama bilen varsa cevap verebilirmi neden böyle oluyor bağırsak hastalığı mı?

Güncellemeler:
Lütfen daha bilgisi olan var mı
Kanserle ilgili birsey mi sizce? Gazım var fakat tuvaletimi rahat yapıyorum ama yaparkrn karnım ağrıyor yardımm

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• bunun anal ilşki ile ilgisi yok başka bir şey olmalı yaş kaç

0|0
    0|0
    • 23 yaş peki neyle alakası olabilir bağırsakla ilgili mi

• bir haftada düzelmezsen ihmal etmemelisin

• EİG için teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• yapma o zmn içinde kalsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Büyük olasılıkla bağ8rsaklarınızı üşütmüş ya da yediğiniz bir şeyler bağırsaklarınızda geçici dengesizlikler oluşturmuştur. Kanser olsaydınız ağrılar8n8z sürekli olur, halsiz ve bitkin düşer hızla zayıhlardınız. Bence korkulacak bir şey yok. Yediğinize içtiğinize dikkat edin belinizi sıcak rurun, gazlı ve asitli içeceklerden uzak durun...

0|0
    0|0
  • Olabilir sis

0|0
    0|0
  • yapma sende :/

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon kapmışsın güzelim. Bir doktora git kan gayta idrar tahlili yaparlar, antibiyotik verirler büyük ihtimalle sonra da geçer bir haftaya

0|0
    0|0
  • Afedersin zevki pok deliğinde arayınca bu oluyor. Haketmissin

1|0
    0|0
  • çözüm : gastroloji uzmanına gidip kolonoskopi yaptırmak

0|0
    0|0
  • Bir arkadaş fissürden bash eti sağlıkcı olarak bende o arkadaşa baya katılıyorum acilen bir doktora görünmen lazım ki emin ol o da durumu anlaycaktır 🙄

0|0
    0|0
  • Anal yapmaya devam edersen hem Allah'ın lanetlediği bir yaratık olacaksın hemde kolon kanseri olacaksın şimdi bana nefret duyup küfür edebilirsin ben gerçekleri sakınmam

0|0
    0|0
  • Ufak mı diğeri mi

0|0
    0|0
  • İçinemi boşalmıştı

0|0
    0|0
  • yapmasaydin analaex

0|0
    0|0
  • senin burada çözüm aramaktansa acil bir doktora git ve tahlil yaptır

0|0
    0|0
  • Doktor mutlaka görsün; mikrop yayılabilir...

0|0
    0|0
  • Mikrop kapmissin

0|0
    0|0
  • bağırsaklarını üşütmüşsün yaa, analla ilgisi yok, her şeyi anala bağlayıp korkutmayın insanların gözünü

0|0
    0|0
  • Kaç ker yaptın bide seni dikenin aleti büyükmüydü?

0|0
    0|0
  • Ne kadar oldu anal yapali

0|0
    0|0
  • Bir an öcne doktora git, o gördügün kan olabilir, analseks bagirsaginda fissur olusturmustur ve o yirtiktan vücuduna bokun karisirsa zehirlenir ölürsün vakit gecirme doktora git..

0|0
    0|0
    • Ya hayır ben anal seksi bayaa önceden yapmıştım 1 ay önce falan şimdi böyle yemek bozukluğundan karnım ağrıdı ama tuvaletimi yapabiliyorum sıkıntı yok ilk defasında zorlanmıştım ondan makatta çatlak olmuştu kanadı fakat sonra başka birşey var anlamadım gaz falan da var bilgin varsa

• ya bilgim olmasa sana burda yazarmiyim.. Fissür olursa bazen farkina varmazsin, o catlak sürekli diskiyla temas ettigi icin iyilesmesi zor olur, iltihap yapmaya baslarsa ameliyatla bile zor düzelir, oturamaz, kalkamaz, tuvaletini yapamazsin.. Kahverengi yapiskan seklinde diskidan bahsediyorsun, her anüs bölgesine kanama olursa acik rengli kan diskiya karisir ama derin bagirsakata kanama olursa bazen görünmez, sadece diskida renk degisir..
      Bir doktora görün, bagirsaklarinda sorun oldugu kesin, ama ciddimi degilmi onu bir an önce teshis ettir...

• Ne zaman anal yaşadın yeni mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Enfeksiyon kapmis olabilirdin idrar yollarindada agri var mı

0|0
    0|0
  • başka bişey vardır muhtemelen.
    sabah akşam ordan yapıyosan başka bişey tabi bilemem o kadarını :D

0|0
    0|0
  • Dengesiz bir şekilde anal yapmadiysan onla alakası olmz