İKTİDARSIZLIK YAPAN VEYA SPERM ÜRETİMİNİ BİTİREN BİR İLAÇ VEYA BİTKİ VAR MI, LÜTFEN SÖYLEYİN?

Arkadaşlar ben gerçekten bu mastürbasyon durumundan bıktım. Kendimi kurtarmak istiyorum, ama olmuyor.. Lütfen benim için araştırma yapın ve bana söyleyin. Mastürbasyon davranışından kurtulmak için erkeliğimi bitiricem. Temiz ve güzel ahlaklı bir insan olmak sitiyorum.. Bu durum benim boynumda yük... Vallahi kendimi kötü hissediyorum. Ben nefisime yeniklmekten bıktım... Lütfen ilaç ve bitki varsa yazın. Sperm üretimini bitiren bir şey varmı?

Güncellemeler:
İslam dinimizin Rahip'lerinden olucam. Bütün hayatımı Allah'a adamak istiyorum. Cinsel isteğimi tamamen bitirmek ve hayatımı sadece Allah'a adamak istiyorum.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ilaç içme arkadaşım belki sağlığına zararı olur onun yerine bitki ve yiyecekleri denemelisin bnce örnek vereyim bir kaç tane:
    Adaçayı – Kuşdili – Marul – Mercanköşk – Papatya – Şer­bet çiotu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hadim ol. d

2|2
    0|0
  • Yapma yazık ya, ileride çocuk istersin

0|2
    0|0
    • Tabiki evladımın olmasını isterim, ama benim için ALLAH razısı en önce gelir. Bu yüzden bütün hayatımı Allah'a adamak istiyorum. Fakat yalnız kalma sorunum var. Yani uzun yıllar evde yapayalnız yaşayamam heralde, umarım Rabb'im Anneme ve Babama uzun ömürler veriri onların yanında yaşayı isterim ve evlenmek yerine hayatımı Allah'a adamak istiyorum.

• Nasıl istiyorsan :)

• Yazık sana ayıp ya

0|0
    0|0
    • Karar ver ne biçim yorum bu? :D... Ya vallahi ben böyle değildim ya.. Nötr olmak ne iyi... Şu an sürekli bir hatunla birlikte olmak isteği dürtüyor beni. Ama bu durumda yapabileceğim bir şey yok. Aklıma gelen yolları denersem büyük günaha giricem ''zina'' gibi... Ama sabır etmek yani beklemek çok zor. Günler geçiyor ama hep aynı istekle uyanıp aynı istekle uyumaya çalışıyorum. Bu bir azgınlık değil! Abazalık değil! Sadece sevdiğim bir kız ile beraberlik yaşama arzusu... Samimi ve sevgi dolu... :)

• Neden anlayışsızsın bu kadar? Elbet seninde bir gün derdin olur o zaman seni kimse anlamazsa, beni anlarsın... Adam gibi derdimizi anlatıyoruz beni suçluyorsunuz! İçimdeki bu isteği oluşturan ben değilim. Hormonal bir durum anlamıyormusunuz? Yaşım itibariyle ve bu yaşıma kadar sevgilim olmadığı için, içimde şehvet-i bir arzu var ve bu istek beni rahatsız ediyor. İstediğim şey; en kısa zamanda içimdeki bu cinsel arzu duygusundan kurtulmak ve huzurlu bir şekilde ibadetlerimle hayatıma devam etmek... inşallah...

• ya git rahip ol işte istediğini yap imama günah çıkartmaya git

Erkekler Ne Diyor 3

• ilaçla filan uğraşma, oruç tut, yeter.

0|0
    0|0
    • 3 gün oruç ttum geçen yıl 8 kilo verdim. Çok çabuk kilo kaybeden bir insanım. Metabolizmam bozuk o yüzden devamlı tutamam. :(

• Dikkat et dünya ahiret bacımız olursun böyle. O da normal değil

0|0
    0|0
    • Sizin gibi anlayışşsız, insanlardan yardım isteyenlerde kabahat... Bak birader, ben ruhban sınıf olmak istiyorum. Anladınmı İslam dinimizin Rahibi olacağım. O yüzden çok fazla konuşma.!

• İslamın rahibi ha? Tabire bakılırsa senden bir cacık olmaz

• İstediğini düşünebilirsin. Beni bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir.. Bilmem anladın mı?

• Var diktora git güzel kardeşim olursun yanlis kullanirsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...