Herkes cddi duzgun cevaplar vereblirmi?

Esimle cinsel iliskiye grdikten sonra idrarda yanma olusuyo bir enfeksiyon icin ilac kullaniyorum bir sure sonra tekrar ayni sey tekrarlaniyor bnun sebebi ne olablir acaba?

0|0
220

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel yolla alinan virus ve bakteriler maalesef cok inatcidir. Anlatiminiz 3 sey dusundurdu bana. Hastalik esinizde olabilir. O farkinda degildir. Ikincisi tahris oluyosunuzdur yeterince islaklik saglayamadiginiz icin. ucuncusude kucuk kum taneleri dokuyor olabilirsiniz.
    Onerilerim
    esinizede sorun idrarda yanma rahatsizlik hissi varmiymis varsa tedavi olsun
    Bol su icin ilaci uzun surelere yayin
    Kayganlastiricilar kullanin
    Gecmis olsun

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• ilişki esnasında meydana gelen küçük tahrişler de enfeksiyona olan eğilimi artırır her defasında.

0|0
    0|0
    • Ne zman iliskiye grsek bu sorunu yaşıyorum 4/5gun yapmiyoruz ilac kullaniyorum geciyor fakat yapinca yine oluyor napablirim bu durumda?

• ilişkiden sonraki on dakika içerisinde idrarını yapmaya çalış. ilişki sırasında yeterli kayganlığı sağlayın, bu dış idrar yolunun zedelenmesini azaltacaktır.

• Anladim bu zedelenmeden kaynaklanan bisry olablir diosunuz yani aci oluyo yanmayla birlikte zaten

• Eşinin çükünde mikrop var sen degil o ilaç kullanmalı

0|0
    0|0
  • idrar yollarında iltihaplanma var gibi, genital bölge temizliğine hijyene çok dikkat etmen lazım, birde taharet alırken arkadan öne doğru alma, zira kadınların üretrası kısa olduğu için dışkıdan gelen e-koli bakterisi çok kolaylıkla mesaneye ulaşıp bu bahsettiğiniz şikayeti oluşturabiliyor. normalde e-koli bakterisi bağırsaklarda iken faydalıdır, ama mesaneye geçince pek çok genç kızın ve kadının kabusu olur maalesef. iyi bir ürolog ile bu sorunu çözersiniz.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim bu sylediklerinizi yapiyorum en dkkat ettgmseydr

• Kullandığın ilaçlarla düzeldikten spnra yine cinsel birleşmede yaşıyorsan eşin muayene olsun kuvvetle muhtemel ondan geçiyor olabilir

0|0
    0|0
    • Evet geçiyor daha sonra onla birlikte olduktan sonra ay i agri sanci basliyor seyledim ama kabul etmedi ne olablirki bende dedi

• Ne demek ne olabilir? Sizden bulaşmış olabilir herhangi bir rahatsızlık hatta mutasyona bile uğramış olabilir sizden bulaşıp. Bir üroloji uzmanı ile görüşsün kan ve idrar tahlili yaptırsın

• Bukonuda zorlucam onu

• Öncelikle Bu tarz sağlık durumları ile şaka yapılmaz cinsellik ise fıtratımızda var bu soru gayet normal bir soru. Soruna gelecek olursak hijyen konsunda dikatli olmanızı tavsiye ederim hijyen veya markasız prezervatif kulanımı bu durumlara sebep oluyor genelde

0|0
    0|0
  • Doktora danış bence sağlık bu.

0|0
    0|0
  • canım senin ssk yok mu veya ayle doktorun burdan varsayımlarla yol almışsın binmişsin bir alemete gidiyorsun kıyamete.)

0|0
    0|0
    • Defalarca gttim doktora her sefrrnde sdce ilac verip gonderiyo ozrl olarak rnfeksiyon hastaligm var mı diye baktrdim temiz cikti artik sinir olmaya basladm

• Baska bir hastanededaha test yaptirmaliyim oyleyse tesekkur ederm

• rica ederim geçmiş osun

• Sürtünmeden dolayı iç dudaklarda tahriş oluşuyor. kapakları açıp idrar yapın bir süre

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon

0|0
    0|0
  • Eşinizin titiz olmamasindan kaynaklanir

0|0
    0|0
  • bence başka doktora git derim.

0|0
    0|0
  • sanırım çok fazla tahriş oluyor sulanman azmı

0|0
    0|0
    • Az oldugududa oluyo evet ama bazrn cok fazla odluyo o zmn canm acimiyor

• Ya yapior aslnda ama yaparken bile acidigi oluyo

• Sen güven tecrübe konuşuyor Hindistan cevizi yağ doldur vajina içine

• Ciddi bir iltihaplanma sorunu var muhakkak tedavi uygulayın

0|0
    0|0
    • Testyaptrdm ama bisi ckmadiki

• Yok hayor anal ypmadk hic

• O zaman eşine hijyeni öğretmelisin muhakkak oral yapıyorsunuz dur , hijyen olmadan oral da olmaz yani

• idrar yolu enfeksiyonu ya da ayakları üşüttüğünde yapar

0|0
    0|0
    • Dikkat ediyorum ya bide hep cinsel birliktelikten sonra ortaya ckiyor

• bak şimdi idrar yolu enfeksiyonu %80 ayak üşümesinden kaynaklanır demekki önceden olduysa sen ilaç kullandın 5-10 gün geçti zannettin bıraktın geçmemiş demek yanmayı alıcak ilaçlar var

• Biliyorum o ilaclari ben cnsellikten sonra oldgu icin bir skntimi var acaba diye on blgi ednmek istedm basina gelmis birileri varsa yardmci olur die burdan sordum

• İyi gir devam et canlı bağlan olay incelemesi yapalım

0|0
    0|0
  • mantarsın olabilir.

0|0
    0|0
  • Eşiniz sünnetsiz mi sünnetli mi

0|0
    0|0
    • Sunnetli

• Benim de yanma oluyor bazen ama ben sünnetsizim

• Sünnet derisi de dar olunca

• bir doktora git abla

0|0
    0|0
  • İdrar enfeksiyonuna karşı doğru antibiyotik kullanmıyorsunuz. Mikrop ölmemiş. Tekrar bir test yaptırmanız daha doğru olur.

0|0
    0|0
    • İlac kullandgmda agri geçiyor ama

• O zaman doktorunuza bir kez daha danışın. Antibiyotikler uzun süreli kullanılması konusunda sakıncaları olabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Adamın cinsel hastalığı vardır

0|0
    0|0
  • Su iç bol bol. İdrar yolu enfeksiyonu olabilir. Boşu boşuna cinsel kısımda sormuşsun.

0|0
    0|0
    • Yanliz cnsel birleşmeden sonra hep oluyor onun dsnda bir sknti yok

Yükleniyor...