Ters İlişkide Bulunmanın Zararları Nelerdir?

Detaya bakın! Haram olduğunu bildiğiniz halde bir anlık zevkiniz için günaha giriyorsunuz. Hadi Allah'ın huzuruna çıkmayı unuttuğunuz için bu çirkin fiili işlediniz;
Peki bunun birde sağlık açısından pek çok zararı vardır ki bunları biliyormusunuz?

En azından sağlığınız için bundan vazgeçin vesselam
http://www.sunnetullah.com/?pnum=1509&pt=Ters+%C4%B0li%C5%9Fkinin+Zararlar%C4%B1

2|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• yanlız evli çiftler bunu bir anlık yapmıyolar düzenli olarak yapıyolar yani 40 yıılık bir evli çift saanıyomusun sen 2-3 kez yaptı bunu?

0|0
    0|0
    • Haram haramdır bitmiştir

Evli olması fark etemz

Zina yolu ile zaten haram üstüne haram

• kardeşim ben evli olursa mübahmı dedim? ben diyorumki türkiyede neredeyse bak ( neredeyse) her çift anal seks yapmıştır bu dinen büyük haramdır haramdır anladınmı (HARAM) ayet var KURANDA * diyorumki 40 yıllık evli bir çift bunu 2-3 kez yapmadı ilki bir anlık gafletle olur bunu neredeyse her çift düzenli yapıyo yapılan ankette göre evli çiftlerde 100%42

• Buda düştüğümüz gafletin açık örneği ne olacak Allah ve kitaptan uzaklasipta kendi kafalarına göre hareket ederlerse bugün kendileri yarın çocukları

Bunların yetistirecegi evladin kime faydası kime zararı olur orasını ancak Allah bilir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• cübbeli "hoca" daha komik anlatıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...