Hamile kalır mı?

Kızla birlikte oluyordum normalde hiç yapmazdım 15-20 dk olmadan boşalasım geldi uzatmak istedim kız üstümde boşalacaktım kendimi kastım boşalmamak için çok zevk aldığım için mi erken boşaldım kızın içine de biraz boşaldım sürekli düzenli ilişkim var en kötü yarım saat sürer ama erken boşaldım içine boşalmadım ama kendimi kasarken kaçtı gibi sizce olabilir mi?

Güncellemeler:
adet olurum dedi ilaç da aldırmadı 1 hafta oldu adeti de geçti 1 hafta sıkıntı ya sürekli birlikte oluyoruz en kötü 1 haftada 1 ama ilk defa böyle erken boşaldım içine de boşalmadım sadece kendimi kasarken biraz gevşedim içine 1-2 damla gitti gitmedi

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• evet hamile kalma ihtimali çooook yüksek

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Icini rahatlatmak isterdim ama buyuk ihtimalle hamiledir adeti gecikeli cok olmus eczaneden bir test alip evde yapabilirsiniz hamilelik testi

0|0
    0|0
  • Tebrikler baba oluyorsun

0|0
    0|0
  • Canın cehenneme veled-i zina

0|0
    0|0
  • Kesin hamile. . içine bile boşalmasan sadece zevk suyu ile bile hamile kalabilir. . tecrübeyle sabittir. .3 kere bu şekilde hamile kaldım korundugumux halde.

0|0
    0|0
    • baba oluyom biraz geç kaldın demekte :)

• Yapma ya çok gencsiniz. Napacaksiniz?

• bilmiyorum şu an hiç birşey belli değil internetde dolanıyorum ama çok sürmez tecili bozdurdum 1-2 aya askerim ilk devreyle

• Kizin yumurtlama gunune bagli ama hmen ertesi gun hapi alsin ne olur ne olmz

0|0
    0|0
    • 1 hafta sonra mı alacaktık ilaçı tuttu zaten :S

• Demekki bakabileck evlenin ozamn sende yaninda ol bir zahmet

• bilmiyorum kızın ilki değilim istemiyorum o bakımdan da

• evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...