Bir kadın bir erkekle ilişkiye girdi. Erkek boşalmadı. Bunun hangi erkeğin yaptığı bulunabilir mi?

Bir kadın bir erkekle ilişkiye girdi. Erkek boşalmadı. Bunun hangi erkeğin yaptığı bulunabilir mi? En geç ya da en erken ne zaman bulunur? Ya da kızın göstermiş olduğu erkek, kızı bozmuşsa bu DNA yoluyla tespit edilebilir mi? Edilirse en erken ya da en geç ne zaman ortaya çıkar, doğrulanır mı? Kız, daha sonra bir başkasıyla ilişkiye girerse, kızı bozan ilk kişi bulunabilir mi? En geç ya de en erken ne zaman saptanabilir? Prezervatif kullanılmışsa tıp yine de kızı bozanı bulabilir mi?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• prezervatifle bilmiorum ama normalde boşalmasa bile bulunabilir. sıvı geçer genede. birde yakın bir zamanda bekareti bozulmuşsa bu da belirlenebilir.

0|1
    0|0
    • Kalan iz sadece bu değil , başka bir sürü Dna örneği kalır, tırnak arasında derisinde olayın olduğu zeminde bile bir tür parçada dna kalır, Prezervatif kullansa dahi bu zorlamada o kadar çok dökülen hücre olur ve zorlanana yapışır ki , ifrazat bulmak o kadar önemli olmaz . Dikkatli bir tarama ile yapanın tc kimliğine bile çoğunlukla ulaşılır, zira artık bilgilerin birleştiği bir laboratuara sahip kriminal polisi.

Kızlar Ne Diyor 2

• yuh naptın baba sen böyle. kıza bir otopsi yapılırsa tüm bu soruların cvbını bulabiliriz ancak gibime geliyo.

0|0
    0|0
  • Bunu ne ya bozmak nedir ya. O kizda sende igrencsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yok o kadar basit değil bulabilmek..

sadece kadının ne kadar zaman önce bozulduğu çıkar ortaya...

birde zaman geçmemişse kadında erkeğin bırakmış olduğu izlerden kiminle cinsel ilişkiye girdiği bulunur..

cinsel ilişkiden sonra kadın tuvalete gitmişse büyük ihtimal oda bulunamaz...

0|0
    0|0
  • Bu soruların cevaplarının hepsini biliyorum ama hepsini bir arada panik halinde sorman beni çok fena tırsıttı...

0|0
    0|0
    • :D aynen sana katılıyorum.Bir an birsürü şey gözümün önünden geçti ve gerçekten hepsinin bir arada olması çok ürkütücü :S

• Bu tür testler cinayet davalarında yapılıyor. .. kolay mevzular değil ama teorik olarak boşalma olmadan da tespit yapilabilir zira zevk suyu daha erken geliyor...

0|0
    0|0
  • Lan.. Kanım dondu, çözün beni..

0|0
    0|0
  • umarım bulunabiliyodur.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bulunuyor, bulunduğunda da kaçtığı için cezası artıyor

• artsa da çözüm değilki. tecavüzün cezası idam olmalı.

• için rahat olacaksa bulunamaz yeterkı sen rahat uyu

0|0
    0|0
  • 10 gün geçtikten sonra ne zaman bozulduğu ne zaman olduğu kiminle olduğu anlaşılmaz. 10 gün yaranın iyileşme süresidir.

0|0
    0|0
    • Soru zar değil, onu bozanın kimliğinin tesbiti .

• Ben de cevabını veriyorum işte. fiziksel olarak kontrollerle anlaşılmaz. Ama başka kanıtlar varsa o ayrı.

• Sen yaptın dimi kesin

0|0
    0|0
  • ne haltlar karıştırıyorsun sen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...