Penisimde sivilceye benzer ama sivilce değilde içi kan dolu bir şey var?

Arkadaşlar aranızda başına böyle bir şey gelmiş ya da ürolog olan varsa bir yardım etsin. Dün banyoda fark ettim sivilce zannettim ama ufak misket gibi sert bir şey di sıktım baya kan aktı ama hala duruyor şimdi sıkmakta fayda etmiyor.. Ne yapmalı? Penisimde her hangi bir soruna yol açar mı?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Üreme organlarında çıkan bu tarz şeyleri sıkmamak en doğru olanıdır aslında. Ne olduğunu bilmediğiniz için belki o sivilce tarzı dediğiniz şey bulaşıda olabilir. Sıkınca başka taraflarada geçebilir. Bir yerden HIV virüsüde kapmış olabilirsiniz. Ama bizler buradan ne söylesek boş diye düşünüyorum. O yüzden acilen bir ürologa gözükmenizde fayda var diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Sadece kan geldi. HIv virüsü olması imkansıza yakın en son ilişkim yaklaşık 5,5 - 6 ay önceydi.. Öyle bir şey olsa çoktan belli ederdi. Biraz bekleyeceğim.. Geçmezse giderim ürologa.

• Tövbe estağfurullah o virüs olunca o anlamda sıkıntı olmuyor diye biliyorum. Ama bulaşı sıkıntı yaratır sonraları :) :)

• Yok ya 1-6 hafta arasında kendini belli eder diyor.. En son ilişkimde zaten prezavatif vardı ondan önce ki de yaklaşık 7-8 ay önceydi..

Erkekler Ne Diyor 2

• HPV virüsü olabilir hemen doktora git

0|0
    0|0
  • Bendede bardı üç yıl felan durdu kendiliğinden geçti sıkıp patlatsanda fayda etmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...