Sevdiğim çocuk gay mi?

ilk defa bir kişi tarafından reddeğildim onunla hertürlü şeyi yapmaya hzırdım ama o beni reddetti sizcede bu garip degilmi konusmuyoruz konusum-ncada kavga ediyoruz benden nefretmi ediyor yoksa beni begenmiyormu anlamıyorum sizce ilgisini çekmek için ne yapmlıyım

0|1
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• 2 ihtimal var. ya seni beğenmiyor, ya da gay. bence bisey yapmana gerek yok. sonuca ulasamazsın. onundeki maclara bakacaksın artık ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• yani gay olup olmadıgını bilemezsin senden hoşlanmıyosa ne yapsanda fayda etmez bence bırak peşini sana ilgi alaka gözteren biriylen çıkmayı dene

1|0
    0|0
  • Soru ne hızlı kalktı hah çeyrek tık güldüm! kahkaha attım :(

İyi de bu link çok sıkıcı izlemez ki kimse n'aapsın sizi insanlar röööh.s :(

Sevdiğin çocuk gay değil o videolardakilerden biriysen çocuğun intihar etmediğine şükret yazık lan elemana :(((

0|0
    0|0
  • adam istemedi diye gay mı oldu la sımdı

2|1
    0|0
  • bana da gelsen ben de yol verirdim :)

0|0
    0|0
  • İlla seni beğenmedi diye gay olucak değil bunu dediğine göre kendini çok güzel birisi olarak görüyorsun anlaşılan ama demekki ya çocuğa göre ya öyle değilsin ya da senden hoşlanmıyor ya da daha başka sebepleri vardır.

0|0
    0|0
  • niye sen hurimisin reddeğilmeyecek,her zaman kızlar redecek değil ya :D

1|0
    0|0
    • şimdi düşüp bayılacam,Sen hiç hayatında huri gördün mü ki huri olasın,bir kere bu dünyada huri olsa hz.yusuf karşısında ellerini dograyan kadınlar gibi erkeklerde birbirini dograr

• Beğenmemiştir, hoşlanmıyordur. İşler istediğiniz gibi gitmediğinde çamur atmaya birebirsiniz.

1|0
    0|0
  • her şeyi yapabileceğini ona hissettir, en azından bi' müddet takılırsınız..

0|0
    0|0
  • seni beyen miyor çamuru bırak seni beyenecek arzularına cevap verecek birini bul kendine

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler cinselliğe düşkündür bazıları ise değildir. Bu onların gay olduğu anlamına gelmez:))

0|0
    0|0
  • koy gotune gıtsın... zorlamay gerek yookk bencee

0|0
    0|0
  • ulaşamadığınız ciğere pis deyin hemen.

0|0
    0|0
  • kesin ya sen uğraşma

0|0
    0|0
  • hep dedikleri olacak yaa bırakın çocuk istediği ile takılsın ya da git yapış çocuğa

0|0
    0|0
  • belki başka birini seviyor bunu düşündün mü ?

0|0
    0|0
  • Çok mu mükemmelsin.Beni beğenmemesi mümkün değil mi diyosun

0|0
    0|0
    • birçok erkek peşimdeyken birtek onun reddetmesi bence mükemmel olup olmamamla alakalı degil

• reddedilmeyi sindirebilmelisin. millete leke atma

0|0
    0|0
  • mini etek giy firikik ver

0|0
    1|0
  • ben gaylarin dünyasından çok iyi anlıyorum çünkü ben de bir gayim ama açıklamayı dşünmüyorum boşverin gtsin

:ddd

0|0
    1|0
  • her tanıdığın erkek seni redederse gay mı olacak? korkma gaylarda insan lezbiyenlerde insan. ilgisini çekmek istiyorsan süslen, göğüslerini azcık görsün ve bacakların süper olsun derim. çünkü bunlar erkeğin her zaman ilgi alanı. ben olsam; ilişkiye girmek isterdim. sonra belki gebe filan olma. aileleri tanıştırır gebe kaldığını söyler evli olmak gbi.

0|0
    0|0
    • gay ve lezbiyenlere bişey demiyorum sadece gerçekten begenilen biriyim ve beni istememesi herkesin garibine gidiyor

• gerçekten beğenilen biri isen. ozaman ondadır sorun. ya da başka biriyle sevgili olmuştur. belkide ilişkiye girmiştir. bunu bilemezsin.

Kızlar Ne Diyor 8

• Yaşın olmuş artık yani.Yokse ergenliğine vericem.Nasıl bir egoya sahipsin istediğin ilgiyi göremedin diye insanların cinsel eğilimlerinin farklı olduğunu düşnüyosun.Hayata baktığın penceriyi sök at bence.

1|0
    0|0
  • seni reddetti diye illa gay olması şart mı? gay olsa, nasılsa gay diyip öyle mi teselli edeceksin kendini? öyle daha mı kolay gelecek? anlamadım. neticede reddedilmişsin. salla gitsin.

1|0
    0|0
  • Benimle sevgili o. Birak cocugun pesini

1|0
    0|0
  • her şeyin bi' ilki vardır :d

0|0
    1|0
  • tipi değilsindir belki niye hemen çamr atıyosn çocukcağıza :D

0|0
    0|0
  • reddetti ...gay mi .. hmm..

0|0
    0|0
  • he ya, seni beğenmedi diye kesin gaydir.

0|0
    0|0
  • beğenmemiştir ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...