Ereksiyon sorunu?

32 yaşındayım bugune kadar hiç ereksiyon sorunu yaşamadım hatta çok oldugum için sorun ederdim otobüste sabah kalkarken yerli yersiz 3 haftadır bir isteksizlik ve ereksiyon sorunu yaşadım ama kafama takmadım hiç

bir hafta önce doktora gittim ama bu yzuden değil agrım vardı doktor varikosel var dedi ciddi şekilde çok şaşırdım ilk defa doktora gittim agrı için oda varikosel dedi ve 1 hafdarıdr ağrıyor ama bir şey olmaz dedi sperm testi filan yaptı dayan dedi çocuk yapana kadar

sizce bu ereksiyon sorunu varikoselden mi yoksa psikolojik mi

not:bu ara sevgilimle kavgalıyız son bir aydır kafam da deli sorular var

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik

0|0
    0|0
    • nasıl yenebilirm peki kendimi geçr bir şeyler yapmam lazım mı p*rno izlemem normalde ama bakıyorum gene tık yok

• sevişerek denesem sevgiliöle aram yok baskasıyla mı denesem acaba

• esiniz yasadı mı hic

En İyi Erkek Görüşü

• Varikosel de ereksiyon sorunu olduğunu hiç duymadım açıkçası. Çok basit bir ameliyatı var, askerde izni kalmayan erlerin, revire girmeden önce hastane tuvaletinde yumurtalardan birini elleriyle sıkıp sıkıp şişirerek muayene de varikosel teşhisiyle ameliyat olup sıhhi izin koparırlardı. Bu sorunu okul zamanında çok yakın bir arkadaşım yaşamıştı, sırtında lekeler dahi oluşmuştu. Artık o mu çok dert etti de bunun stresi vücuduna vurdu bilemedim. Hatta şu sperm testini yapan erkeklerin %80'inde spermlerin kalitesiz olduğu söylenir. Bu duruma ister istemez üzülüp ağlamıştı "çocuğum olmayacak benim" diye. Ama cinsel hayatı hareketliydi keratanın :)

Özetle ; için rahat olsun bence, tamamen psikolojik olsa gerek ereksiyon durumunun. Zira minik'in baş eğmesinin en büyük sebebi, stresli kafa.

0|1
    0|0
    • bilmiyorum ki 1 hafta önce tanıştım bu hastalıkla acaba ondan mı dedim o hastalgı arastırdım biraz netten ne kadar dogru ama kısırlık yapablme ihtimali varmış ne kadar dogru bileme doktor bir şey demedi bu konuda

• sperme bozulmadıgı için ameliyata gerek yok önce cocuk yap sonra bakarı dedi spermi bozarsa eger ya da agrı dayanılmaz olursa o zman kadar agrı kesici ile idare et dedi

• Bu mantıklı... Bu kelimeleri işiten şanslılardansın o zaman.

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktor muayenesi nasil oluyor? Goruyor mu

0|0
    0|0
    • görerek değil elleri ile yumurtalıkları yokluyor eline damar gelmemesi lazım damar geliyorsa sıkıntı o varikosel demek bende öğrendim sağ ve solda elleyince hissediyorum solda daha fazla var

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkenden antrapoza mı giriyorsun bey dayı :D

0|1
    0|0
    • sanki 50 yaşındayım dedim sende yani :)

• Varikoselin derecesi kaç? İleri seviye ise eninde sonunda ameliyat olman gerekecek. Diğer türlü genişleyen testis damarlarının ısıl etkisi ile spermler canlılığını yitiriyor ve çocuk sahibi olamıyorsun.
    Sertleşme sorunu ile varikoselin pek ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ama gene de diğer faktörleri de (uyku düzeni, stres, alkol tüketimi vs) göz önünde bulundurmakta fayda var. İyi bir ürolağa görünüp ultrason & kan, idrar, sperm testi gibi tetkikleri yaptırman gerek.

0|0
    0|0
    • 3 yazmıştu ulstrasyonda ama sağda olmasına ragmen yok dedi ultrasyon da :)

• Grade 3 bence yüksek ve tehlike sınırında. Peki testislere dışarıdan çıplak gözle baktığında makarnamsı görüntüde genişlemiş damarlar görüyor musun? Ağrı oluyor mu orada?

• görüntüde sıkıntı yok görülen damar yok sarkma yok son bir haftadır bıcaklanmış gibi birden ya da sürekli bir ağrı var ama son iki gündür azaldı gibi

• psikolojik

0|0
    0|0
  • Psikolojik hayatta yaşadığın sıkıntılar... takma kafana geçer... bende atlattım öğle bir dönem

0|0
    0|0
Yükleniyor...