Biseksüellik vs Heteroseksüellik?

Arkadaşlar ben cinsel yönden karşı cinsime ilgi duyuyorum ancak duygusal yönden hem kendi cinsime hem de karşı cinse ilgi duyuyorum. Bunu öğrenen kimi arkadaşlarım benimle arkadaşlıklarını sonlandırdılar. Kendi cinsimle ilişkiye girmeyi sevmiyorum ancak kendi cinsimle de aşk yaşayabilirim karşı cinsle de. Sizce ben biseksüel miyim? Troll amaçlı sormuyorum ciddiyim. :(

Güncellemeler:
Arkadaşlar birde soruyu bu üzücü olay günü sordum. Hata yaptığımın farkındayım ama cidden artık dayanamıyorum. :(
Arkadaşlar kimliğimin biromantik heteroseksüel olduğunu öğrendim. Bana bu bilgiyi veren arkadaşa sonsuz teşekkürler.
Biromantik heteroseksüel:Duygusal ilgisi hem kendi hem de karşı cinsine dönük olan kişilere denir. Bu kişiler sadece duygusal yönden ilgi duyar. Benim de cinsel ilgim sadece karşı cinsime dönük olduğu için otamatik olarak Biromantik heteroseksüel oluyorum. 😀😀 Ben de biseksüel sanmıştım ama tam olarak o değilmiş.

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Ay ne üzüleceksin sende :) ya boşver bende öyleyim :D biseksüel olmak kötü birşey değilki olabilir nedne olmasın, kendine göre birisini bulursun duygusal aşk yaşarsın ve bunu arkadaşlarına söylediğin için gurur duyuyorm seninle. senınle arkadaşlıklarını söndürsünler demmı arkadaşın değilmiş. seni anlayan birisi çıkacaktır karşına sıkma canını :)

2|0
    0|0
    • Aynen :) Tam olarak biseksüel miyim acaba? Duygusal anlamda hem kendi cinsime hem de karşı cinse ama cinsel anlamda sadece karşı cinse ilgi duyuyorum. :)

• Aynen. 😀😀😀

• 😁😁👍👍

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir önemi var mı? İnsansın sen, hetero bir ya da gay olman bunu değiştirmiyor ya da seni heterolardan daha sapkın yapmıyor.

2|0
    0|0
  • Evet biseksüel eğilimlerin var. Son zamanlarda insanlar arasında bu çok yaygın. Bunu yargılamaksa kimsenin harcı değil. Kimin ne düşündüğüne çok takılma. Şayet bu tutumun seni rahatsız ediyorsa psikolojik destek almayı dene.

1|0
    0|0
  • Zamanla aşılacak bir durum ilgi duyman onlarla olman gereken durum değil geçici bir şey bunuda sürekli konuşma bence yarın etiket kalır üstünde bence aşık olduktan sonra değişir durumun

1|0
    0|0
  • Sevgi ask saflik olmasi sebebi ile gayet dogal olabilir bence

1|0
    0|0
  • kızlarda biseksüel çok hoş duruyor :D

1|0
    0|0
  • İstediğin her şeyle aşk yaşayabilirsin.

1|0
    0|0
  • Bende senin gibi hissediyorum

1|0
    0|0
  • tercih senin

0|0
    0|0
  • biseksüel falan değilsin o konudan emin ol bence

0|0
    0|0
    • Bana lezbiyen bile diyen oldu ama cinsellik konusunda kendi cinsimle beraber olamam. Ama kendi cinsimden olan biriyle aşk yaşayabilirim karşı cinsimle de. Çok teşekkürler.

• seninki duygusal yakınlık aşk falan değil arkadaşlığın ötesi bir şey

• biseksüelsin seni tanımak isterim

0|0
    0|0
  • Heteroseksuelsin. Bosuna takilma

0|0
    0|0
  • Ben de gayim ben de çooooook dislandim hala da dislanirim ezerler kufrederler arkadas desen yok alistim :(

1|0
    0|0
    • Aynen erkekliğinizi sorguluyorlar birde homofobik insanlar. Lezbiyen gördükleri zaman ağızlarının suları akıyor ama gaylere gelince hakaret.

• anan baban duymasın bacaklarını kırarlar demedi deme :D :D :D :D :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evet canım anlattıklarına göre biseksüelsin. üzülmene gerek yok. böyle olan çok kişi var. bu senin hayatın.. istediğin şekilde davranabilirsin

3|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim canım. Kendi cinsime sadece duygusal ilgi duyuyorum ama karşı cinse hem duygusal hem de cinsel. İnternetten araştırdım ama bulamadım açıkcası.

• hım. sevgilin ola durum farklı olurdu belki

• Burada daha ne anlama geldiklerini bilmeyenlerin "biseksüelsin" demelerine bakma. Sen biromantik heteroseksüelsin.

1|0
    0|0
    • Böyle bir şeyde mi varmış ilk defa duyuyorum. Özür dilerim ama mesela ben gay videolarına bakabiliyorken lezbiyen videolarına bakamıyorum rahatsız oluyorum. Ama biseksüeller hem duygusal hem de cinsel yönden etkileniyorlar. Biromantik kelimesini ilk kez senden duydum. Bir kızla da aşk yaşayabilirim bir erkekle de ama bir kızla cinsellik yaşayamam.

• Bunun için özür dilemene gerek yok. Benim de gay ilişkiler hoşuma giderken lezbiyen videoları rahatsız ediyor. Cinsellik olarak ikimizin de yönelimi "heteroseksüel". Ama iş romantizme girince sen biromantiksin ben heteroromantik. :)

• Biseksuel oluyosun galiba

2|1
    0|0
  • olabilir ama öyle olmayadabilirsin her kız hoş, beğendiği bir arkadaşından etkilenebilir illa öyle birşey olacak diyede birşey yok yani

1|0
    0|0
  • Güzel soru

1|0
    0|0
  • bunun için üzülmen saçma hayatına bakma sana ne milletten

2|0
    0|0
  • Bende ayni senin gibiyim anliyorum seni ve sadece öpusmek istiyorum bir kızla.

2|0
    0|0
    • Aynen. Ama kendi cinsimden olan biriyle cinsellik yaşayamam.

• Ben dediğim gibi sadece öpmek istiyorum o kadar

Yükleniyor...